0

@Frimpong @JohnKennedy potwierdzi, bo słyszałem, że on też długo śledzi stronę

2

@JohnKennedy Novak będzie jutro walczył jak niedźwiedź

0

@negreanu no to już inna sprawa

0

@Eto'o9 R10 ale wy rozumiecie, że to my jesteśmy biedni i każdy o tym wie, więc nie mamy pozycji negocjacyjnej?

0

@Bolton ja też się cieszę, że dostają na łeb, ale jak widzę co ludzie tu piszą, to mnie skręca

0

Może dajcie czas Xabiemu chociaż do października? Obecnie jest przepaść, ale to nie znaczy, że Real tak będzie grał cały czas

0

Tego, to nawet Courtois im nie uratuje

3

@Kengo dobra, dobra. A masz linka do meczu?

0

@Michu94 no ale skoro byli dogadani, że im przełożą, to dlaczego liga się tego nie trzyma? Co w tym dobrego?

17

@Criss18Barca jaki płacz? Wolne niech sobie bierze, ale dlaczego ma strzelać karne, skoro Raphinha i Lewandowski robią to lepiej?

1

@VAMOS1899LaMasia mamy Balde

7

@Barca_Big_Moment PSG go nie puści

0

@Faro do pomocy mamy Olmo i Fermina, a ja zdecydowanie wolę takiego Rashforda na skrzydło, niż Simonsa, który będzie kolejnym pomocnikiem mogącym grać na skrzydle. Poza tym nie wiemy w jakiej formie wróci Casado i przede wszystkim, co będziez Bernalem. De Jong się odbudował i nie ma co go sprzedawać, bo i tak dużo nie dostaniemy przez pensję i kończący się kontrakt

0

@Faro nie ma opcji

0

@JohnKennedy to tylko jeden set

0

@Sebaldek ja się zgadzam, że 82 mln za Diaza to spora przesada, ale na samych młodych też nie możemy budować składu

1

@Croocers a niech grają i się męczą

1

@ikar34 dokładnie, nawet Ter Stegen na napastniku byłby lepszy od Rashforda

0

@Solcio bo mamy ważniejsze wydatki, a dla Dumfriesa nie ma miejsca

1

@FcPortoFan1999 normalnie

1

@Vurt raczej nie

0

@ini_barca a ilu dziennikarzy informowało o tym, że Nico przejdzie do Barcelony? Chyba jeszcze więcej i sam widzisz jak to się skończyło. Jeden coś napisał, to reszta skopiowała to samo

0

@ini_barca ale skąd Ty masz w ogóle pewność, że chodziło o tą gwarancję?

1

@misiek0318 ale nie na lewym skrzydle

0

@misiek0318 tylko nie lewo rekin

0

@ini_barca brakowało parafki z gwarancją rejestracji, bo tak mówili dziennikarze, podobnie jak mówili, że Nico w Barcelonie to kwestia czasu. Dlaczego w ogóle mamy kogokolwiek wyzywać?

8

@Gaucho przecież widać, że prawdziwe, nawet jest napisane Lamine Yamal

0

@Who_you_mam a co by nam nawet dało to 1:1, skoro Nico chciał zostać w Bilbao?

5

@KacperVEB a po co nam Baena?

0

@Who_you_mam czemu szwagry? Gdzie tu wina Laporty i Deco?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?