Pnog37
Dołączył/a: sierpień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Frimpong @JohnKennedy potwierdzi, bo słyszałem, że on też długo śledzi stronę
2
@JohnKennedy Novak będzie jutro walczył jak niedźwiedź
0
@negreanu no to już inna sprawa
0
@Eto'o9 R10 ale wy rozumiecie, że to my jesteśmy biedni i każdy o tym wie, więc nie mamy pozycji negocjacyjnej?
0
@Bolton ja też się cieszę, że dostają na łeb, ale jak widzę co ludzie tu piszą, to mnie skręca
0
Może dajcie czas Xabiemu chociaż do października? Obecnie jest przepaść, ale to nie znaczy, że Real tak będzie grał cały czas
0
Tego, to nawet Courtois im nie uratuje
3
@Kengo dobra, dobra. A masz linka do meczu?
0
@Michu94 no ale skoro byli dogadani, że im przełożą, to dlaczego liga się tego nie trzyma? Co w tym dobrego?
17
@Criss18Barca jaki płacz? Wolne niech sobie bierze, ale dlaczego ma strzelać karne, skoro Raphinha i Lewandowski robią to lepiej?
1
@VAMOS1899LaMasia mamy Balde
7
@Barca_Big_Moment PSG go nie puści
0
@Faro do pomocy mamy Olmo i Fermina, a ja zdecydowanie wolę takiego Rashforda na skrzydło, niż Simonsa, który będzie kolejnym pomocnikiem mogącym grać na skrzydle. Poza tym nie wiemy w jakiej formie wróci Casado i przede wszystkim, co będziez Bernalem. De Jong się odbudował i nie ma co go sprzedawać, bo i tak dużo nie dostaniemy przez pensję i kończący się kontrakt
0
@Faro nie ma opcji
0
@JohnKennedy to tylko jeden set
0
@Sebaldek ja się zgadzam, że 82 mln za Diaza to spora przesada, ale na samych młodych też nie możemy budować składu
1
@Croocers a niech grają i się męczą
1
@ikar34 dokładnie, nawet Ter Stegen na napastniku byłby lepszy od Rashforda
0
@Solcio bo mamy ważniejsze wydatki, a dla Dumfriesa nie ma miejsca
1
@FcPortoFan1999 normalnie
1
@Vurt raczej nie
0
@ini_barca a ilu dziennikarzy informowało o tym, że Nico przejdzie do Barcelony? Chyba jeszcze więcej i sam widzisz jak to się skończyło. Jeden coś napisał, to reszta skopiowała to samo
0
@ini_barca ale skąd Ty masz w ogóle pewność, że chodziło o tą gwarancję?
1
@misiek0318 ale nie na lewym skrzydle
0
@misiek0318 tylko nie lewo rekin
0
@ini_barca brakowało parafki z gwarancją rejestracji, bo tak mówili dziennikarze, podobnie jak mówili, że Nico w Barcelonie to kwestia czasu. Dlaczego w ogóle mamy kogokolwiek wyzywać?
8
@Gaucho przecież widać, że prawdziwe, nawet jest napisane Lamine Yamal
0
@Who_you_mam a co by nam nawet dało to 1:1, skoro Nico chciał zostać w Bilbao?
5
@KacperVEB a po co nam Baena?
0
@Who_you_mam czemu szwagry? Gdzie tu wina Laporty i Deco?