Jak czytam wasze komentarze to mam ochotę chwycić za młotek i zajebać każdemu z osobna w łeb.Wy się nazywacie kurwa kibicami?Może i grają na razie cięko ale to nie znaczy że mecz już jest przegrany.Jestescie tylko kibicami jak wygrywamy ale gdy już coś idzie nie tak to zaraz jakieś kurwa ten gra źle ten tamto.To wypierdalać i sami grać tępe chuje.
Komentarze
3
Ale co się dziwić jak tak:
Suarez nie może strzelić z 5 metrów do bramki no to sorry...Takiej klasy napastnik?Musi to uderzyć chodź by w światło bramki!
Druga rzecz Neymar.Na chuj go zdejmują jak to on dziś w ofensywie dawał najwięcej???!
0
Zmiencie kolor tej strony!!!!!!Boze co to jest woogole...
0
Super to Suarez przełożył ah sszkoda
0
nie wiem cieko dzis troche gra...
0
KURWA PO DŁUGIM
13
Jak czytam wasze komentarze to mam ochotę chwycić za młotek i zajebać każdemu z osobna w łeb.Wy się nazywacie kurwa kibicami?Może i grają na razie cięko ale to nie znaczy że mecz już jest przegrany.Jestescie tylko kibicami jak wygrywamy ale gdy już coś idzie nie tak to zaraz jakieś kurwa ten gra źle ten tamto.To wypierdalać i sami grać tępe chuje.
3
Ale co się dziwić jak tak:
Suarez nie może strzelić z 5 metrów do bramki no to sorry...Takiej klasy napastnik?Musi to uderzyć chodź by w światło bramki!
Druga rzecz Neymar.Na chuj go zdejmują jak to on dziś w ofensywie dawał najwięcej???!
1
Kibice teraz się nagle zrobiliście?
0
Zmiencie kolor tej strony!!!!!!Boze co to jest woogole...
0
Dajcie transmisje meczu plisss