Podziwiam Was..
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Włoszakowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
0
OK:)
0
gdzie ogladacie mecz rwalu?:)
0
Nie kłóćcie się ..Powinniście się cieszyć:P
0
korzon000..> Dziękuje...Ale to Szacunek dla was się na lezy.
0
Ja drużny nie zmienię..Kocham Real ale na dzień dzisiejszy jesteście poza zasięgiem jakiejkolwiek drużyny.Cyborgi:P
0
D.Alves nie liże dupy na prawdę zazdroszczę wam takiej (drużyny)
0
Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!
0
Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!
0
Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!