0

BAN!

0

OK:)

0

gdzie ogladacie mecz rwalu?:)

0

Nie kłóćcie się ..Powinniście się cieszyć:P

0

korzon000..> Dziękuje...Ale to Szacunek dla was się na lezy.

0

Ja drużny nie zmienię..Kocham Real ale na dzień dzisiejszy jesteście poza zasięgiem jakiejkolwiek drużyny.Cyborgi:P

0

D.Alves nie liże dupy na prawdę zazdroszczę wam takiej (drużyny)

0

Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!

0

Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!

0

Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?