0

No ja też chcę:)))

Nie no pewnie teraz fanka z radości lata hehe!!!

Pique nasz bohaterze:), widać że gracz kompletny to i w zyciu umie się zachować.

0

Oficjalnie : Gonzalo Higuain w Barcelonie Jak podały oficjalne strony Realu Madryt oraz Barcelony, Higuain jest od dzisiaj w pełni oficjalnie nowym piłkarzem Barcy.Argentyńczyk związał się z zespołem z Camp Nou na sześć najbliższych lat. Hiszpańska prasa podaje, że suma transferu wyniosła 26,5 miliona euro, jakie zainkasuje klub z Santiago Bernabeu , oraz kolejne 2,7 miliona euro, jakie to uzyska River Plate , w którym Gonzalo stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Argentyńczyk ma zarabiać w sumie sześć milionów euro netto rocznie.Jest to pierwsze poważne wzmocnienie ekipy z kataloni w letnim okinku transferowym.

zaraz będzie przetłumaczone na wszystkich stronach internetowych!!!!!!!1

0

Oficjalnie : Gonzalo Higuain w Barcelonie Jak podały oficjalne strony Realu Madryt oraz Barcelony, Higuain jest od dzisiaj w pełni oficjalnie nowym piłkarzem Barcy.Argentyńczyk związał się z zespołem z Camp Nou na sześć najbliższych lat. Hiszpańska prasa podaje, że suma transferu wyniosła 26,5 miliona euro, jakie zainkasuje klub z Santiago Bernabeu , oraz kolejne 2,7 miliona euro, jakie to uzyska River Plate , w którym Gonzalo stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Argentyńczyk ma zarabiać w sumie sześć milionów euro netto rocznie.Jest to pierwsze poważne wzmocnienie ekipy z kataloni w letnim okinku transferowym.

zaraz będzie przetłumaczone na wszystkich stronach internetowych!!!!!!!1

0

Oficjalnie : Gonzalo Higuain w Barcelonie Jak podały oficjalne strony Realu Madryt oraz Barcelony, Higuain jest od dzisiaj w pełni oficjalnie nowym piłkarzem Barcy.Argentyńczyk związał się z zespołem z Camp Nou na sześć najbliższych lat. Hiszpańska prasa podaje, że suma transferu wyniosła 26,5 miliona euro, jakie zainkasuje klub z Santiago Bernabeu , oraz kolejne 2,7 miliona euro, jakie to uzyska River Plate , w którym Gonzalo stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Argentyńczyk ma zarabiać w sumie sześć milionów euro netto rocznie.Jest to pierwsze poważne wzmocnienie ekipy z kataloni w letnim okinku transferowym.

zaraz będzie przetłumaczone na wszystkich stronach internetowych!!!!!!!1

0

juz ?

0

No i masz! BAN!

0

[edit]

0

myśle, że bardzo dobra oferta dla niego. Ja na jego miescju bym ją zakceptował, chociaż z jednej strony nie wiadomo co przyniesie nowy sezon kto pozostanie kto przyjdzie kto odejdzie... jeżeli odejdzie hleb a przyjdzie 2 ofensywny zawodników to TAK. :)). Ale się rozpisałem hehe

0

http://neptyktv.unl.pl/

polecam polski komentarz. i swieta jakosc

0

Mam telewizje na kartę i jest sporo zagranicznych kanałów nie wie ktoś może czy na jakimś przypadkiem nie leci i jeśli tak to proszę o podanie nr. programu. Bo jest ich ponad 1200 :D:D

0

wiesz co Fake69 raczej Real nie powinien zgubić pkt. nie wierzę w to. Wiesz jestem kibicem barcy i zdaję sobie sprawe ze te 2 zespoły real i Barca odniosą zwyciestwa w tej kolejce i nadal 6pkt.

0

co ty gadasz karass chyba nie oglądasz meczów i nie wiesz ze Valdes nie jest pierwszym lepszym bramkarzem on na takie mecze się zmobilizuje i nie puści szmat.

0

http://www.justin.tv/rambo_es

zapraszam dobra jakość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?