0

Jak myślicie ... po czyjej stronie staną Madridistas , hmm... ??

Mou niech lepiej uważa bo się może przypadkiem sparzyć i to dotkliwie.

0

"Dodano: 2011-08-27 14:56:13, autor: wojtek-97

Pepe is BIG"

Wolałbym użyć stwierdzenia "PEP" ;)

0

Brawo za ten gest.

Więcej takich w Madrycie.

0

Oby został. Bardzo wartościowy zawodnik.

0

darequ25...

Zapomnij o tym że Pep zmieni ustawienie tylko dlatego żeby Fabregas miał miejsce w składzie i regularne występy.

0

"Dodano: 2011-08-21 15:10:06, autor: przemo9fcb1899

oby nie byl tak glupi jak Eto'o... "

Eto wcale taki głupi nie jest a to że kocha i to bardzo pieniążki wszyscy wiemy.

Chłop ma już 30 lat, swoje w życiu wygrał i doszedł bardzo wysoko.

Inter jako drużyna się wypalił, dobrze wie o tym Moratti który sam przyznał to w niejednym wywiadzie i teraz zaczyna budować nowy zespół. Dobrze również o tym wie Kameruńczyk do którego los się ponownie uśmiechnoł.

Teraz idzie do Rosyjskiej ligi i pomimo zimna w Moskwie jednym z najdroższych miast świata spokojnie wytrzyma 3 lata z łączną gażą 60 min euro.

Alves nie zrobi tak samo bo jest po prostu na innym etapie kariery i tyle w tym temacie.

0

Darkstar...

Może dlatego tak piętnuję Marcelo ponieważ w jego wejściu, przynajmniej ja, widzę tylko złośliwość i chęć zrobienia ... nie wiem za bardzo jak to nazwać ... krzywdy piłkarzowi Dumy Katalonii.

Ten atak nie miał nic wspólnego w chęcią odbioru piłki lub przerwania akcji Barcelony.

A potem to każdy widział co się działo ... młyn niezmierny.

Winnych wyłapać na nagraniach i ukarać.

Jak ja widzę Pinto który czeka jak w blokach startowych przez cały mecz żeby tylko wystartować to też mnie krew zalewa.

Barcelona to więcej niż klub i jestem zdania że ten piłkarz który nosi koszulkę Blaugrana powinien być wzorem do naśladowania nie tylko pod względem piłkarskim...

To mnie właśnie urzekło w Barcelonie kiedyś że dla tego klubu wartości są niezmiernie ważne i zwraca się na ten aspekt uwagę.

Pzdr.

0

Chyba z resztą w każdym GD od momentu przyjścia Mou pod koniec spotkania piłkarze Madrytu dopuszczają się brutalnych i złośliwych nie związanych z normalną grą zagrań..

No poza Pucharem Króla... ponieważ wtedy wygrali.

0

Dodam jeszcze że w takim stopniu jak piłkarze Madrytu.

0

Darkstar...

Widzisz,Ciebie dziwi dlaczego ławka rezerwowych FC Barcelony wybiegła...

A mnie dziwi że wielu fanów Madrytu sprowadza faul do zwykłego zagrania na czerwoną kartkę wynikającego z zaciętej i emocjonującej gry...

Lecz to co zrobił Marcelo wykracza poza wszelkie granice przyzwoitości...

brutalne, złośliwe, dające upust frustracji, groźne oraz bardzo niebezpieczne i co najważniejsze NIE MAJĄCE NA CELU ZABRAĆ PIŁKĘ tylko po prostu "skosić" nogi Fabregasa zagranie.

Nijak to co zrobił Marcelo ma się do tego co np zrobił Messi czyli że ręką coś tam machnoł.

ZAGRANIE MARCELO EWIDENTNIE NIE MIAŁO NA CELU ODZYSKANIE PIŁKI... widać to jak nic.

NIKT PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH PRZY WEJŚCIU NA NOGO OD TYŁU NIE ROBI NOŻYC ŻEBY ODEBRAĆ PIŁKĘ DO KTÓREJ I TAK NIE MIAŁ SZANS DOJŚĆ.

Dlatego może w tymmomencie ten balonik pękł bo nie oszukujmy sie tak jak jedni tak i drudzy prowokowali...

TYLKO ŻE DO MOMENTU ZAJŚCIA Marcelo , Blaugrana nie stosowała boiskowej agresji.

0

darOhedPe...

Nie pomyliłem się.. nie sprawdziłeś znaczenia słowa fanatyzm ;)

Dziękuję bardzo że te wszystkie katusze przebolejesz , szacun dla Ciebie ;)

Skoro mimo argumentów nie chcesz i nie zmienisz zdania to następnym razem powiedz że wygłaszasz MONOLOG i prosisz żeby nie odp.

... albo wogóle nie pisz , to jest forum i od tego jest żeby na nim prowadzić dyskusję ale w tej kwestii masz tak samo znikome pojęcie jak w materii odróżniania fauli wynikających z rywalizacji od wrednych, chamskich, niesportowych , złośliwych , nieprzemyślanych brutalnych działań.

Poza tym rzeczywiście nie rozmawiajmy już bo lubię konwersować z osobami które są w stanie słuchać i analizować oraz argumentować a nie tupać nóżkami bo ja wiem swoje ;) pozdro.

0

darOhedPe...

A faule w piłce nożnej są rzeczą naturalną... i to nie znaczy że cała ławka rezerwowych leci do linii i nie wiem co ma na celu.. ?! sędziemu nie trzeba podpowiadać. I to wy jesteście w tej sytuacji prowokatorami.

Są faule i brutalne wejścia z premedytacją dające ujście swojej bezradności i bezsilności wobec rywala...

Nie myl tych dwóch pojęć!!!

W tym momencie zachowujesz się jak hipokryta i fanatyk Madrytu.

PS. przeczytaj znaczenie słowa "Fanatyk" zanim się ponownie wypowiesz.

0

Dodano: 2011-08-20 13:04:37, autor: darOhedPe

najwięksi prowokatorzy-- ławka rezerwowych Barcelona.

koniec pieśni.

Bez tych panów mecz zakończyłby się zwyczajnie.

BEZ NAPADU AGRESJI MARCELO, MECZ SKOŃCZYŁBY SIĘ INACZEJ.

Nie porównuj tego że Messi coś tam pokazał do idiotycznego wejścia Marcelo i chamskich zaczepek Pepe np w stosunku do Pique.

Mou też coś pokazywał w trakcie meczu do Leo i Daniego ale Barceloniści nie zrobili z tego afery!!!

0

robbsson91...

Tu więcej ludzi ma problem z zauważeniem ironii która bije w oczy w niektórych wypowiedziach...

prosty przykład z ... lione10messi ...

żałośnie mnie zjechał w temacie z Morientesem bo nie był w stanie zrozumieć i przeczytać całości jednego tekstu.

0

wisnia234

... Jesteś kolejnym ograniczonym forumowiczem pisząc takie bzdury typu...

"W ten sposob przynosisz wstyd dla klubu któremu kibicujesz. Twoje słownictwo jest tak żenujące jak wczorajsze zachowanie Mourinho. Nie umiesz pogodzić się z porażką i powiedzieć poprostu Gratuluje. "

Od 2003 roku jestem kibicem BARCELONY :D

Sprawdź w słowniku znaczenie terminu - IRONIA a wtedy może porozmawiamy ;)

0

Dodano: 2011-08-18 16:29:19, autor: pieta

Panie MODERATOR , BAN dla tego oszołoma Polski_Hiszpan.

A Ty Panie Pieta to sobie zwoje w muzgu zbanuj zanim zaczniesz kogoś pochopnie oceniać.

CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM I CAŁOŚĆ TEKSTU to podstawa żeby kogoś oceniać ;)

0

lione10messi....

ViscaElBarca!....

Jesteście upośledzeni intelektualnie jeżeli nie dostrzegacie że w mojej wypowiedzi odnośnie przepłacania sędziów to była OGROMNA IRONIA skierowana do jednego z fanów Madrytu

Przeczytajcie co było napisane wcześniej lub inne moje posty Panowie Intelektualiści!

0

ViscaElBarca...

w jakim kontekście się ośmieszam ?

0

PYTANIE DO MODERATORÓW...

DO JASNEJ CHOLERY , JAKIM PRAWEM POZWALACIE ŻEBY LUDZIE LOGOWALI SIĘ POD TAK OBRAŹLIWYMI NICKAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

JebaćBarceJebać...

Teraz wiesz dlaczego Barca nie ma na transfery... musi opłacać sędziów ;)

Swoją drogą dlaczego tylko Madryt narzeka na sędziów...

0

Wiesz chłopak śpieszy się pisząc i gubi literki ;)

0

Szczurq...

Do tego jeszcze Roy Keane i MMA gotowe heeh :)

0

hasta madyt...

Zawzięty jesteś...

Ale ciężka praca popłaca ;) Mou już Ciebie wypatrzył poprzez swoich łowców talentów :D

Wielka kariera stoi przed Tobą otworem hehe

0

Nic dodać i nic ująć do tego newsa...

Morientes i Xavi w krótki i dosadny sposób opisali co wyprawia Real pod wodzą Mou...

0

PanSprawiedliwy...

Pewnie że rozumiem bo po tych wczorajszych zdarzeniach emocje są ogromne...

Ale poco to rzucanie mięsem i wyzywanie... to nie robi dobrej opinii o Nas "Kibicach Barcelony" ...

... oczywiście że poziom kultury to twoja osobista sprawa ale jeżeli wpływa ona na ogólne postrzeganie i opinię o kibicach Barcelony to wtedy twoja prywatność się kończy ...

0

hasta madyt...

Nie spiesz się i pisz powoli bo straszne błędy robisz ;)

Pomyśl , zastanów się i napisz nam swoje wartościowe i głębokie przemyślenia...

Przecież tak mądrze prawisz ;)

0

spigarrr...

Ciebie się to samo tyczy co PanaSprawiedliwego!

0

PanSprawiedliwy... też się ogarnij...

Jeżeli jesteś kibicem Barcelony to zacznij od prezentowania odpowiedniego poziomu kultury... to nic nie boli :)

0

hasta_madr...

Kolejna tania i mizerna prowokacja hehe...

Też chcesz dołączyć do sztabu szkoleniowego Portugalczyka i zostać jego uczniem w wzniecaniu słownych potyczek?

Zazdroszczę ci ;)

A dlatego słownych bo od rękoczynów Mou ma już piłkarzy ...

0

... tak tak ... żałosny ... na głupotę nie ma rady ani lekarstwa...

A le Stev... jak jeszcze trochę potrenujesz to może dorównasz swojemu guru i mentorowi w kategorii :

"Jak ja potrafię z beznadziejny sposób prowokować"

... jak się będziesz starał to może nawet do sztabu szkoleniowego się dostaniesz...

Zazdroszczę ci hehe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?