5 lutego 2019, 15:32
0
nie dzielisz przez 20 tylko przez 2 bo masz 2 oceny, skala ocen pozostaje bez zmian
18 grudnia 2012, 10:10
nasuwa się pytanie, co jeśli jakiś kibic przedostałby się z nożem? jak wiadomo psychopaci żyją na tym świecie
13 grudnia 2012, 17:59
bardzo super że tłumaczycie, oglądałem kiedyś coś podobnego na yt, ponad godzinny film ale niestety napisy były przez 10/15min więc dużo traciło się ogladając takie cośbez znajomości katalońskiego czy hiszpańskiego szacuun, czekam na następną część
21 listopada 2012, 13:00
no jedyny, koło montoyi
14 listopada 2012, 21:24
piszczek zawala przy wiekszości goli traconych przez polske
4 listopada 2008, 22:33
co jak co ale hleb czasami nie wie co robić
22 grudnia 2011, 23:21
na prawej cuenca na lewej tello, co to będzie =D
24 kwietnia 2012, 21:43
valdes od kilku a może i kulkunastu meczy udowadnia, że jest pionkiem można by messiego postawić zamiast niego i byłby podobny jak nie lepszy efekt
18 stycznia 2009, 18:12
Poza przerzuceniem nad poprzeczką piłki po strzale głową i wyłapaniem kilku piłek przez cały mecz mógł w zasadzie dłubać w nosie. w rękawicach x)
2 maja 2012, 20:49
montoye za alvesa bym widział w drugiej połowie, bo alves strasznie dużo strat na siłę szuka messiego jakimiś dziwnymi podaniami
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nie dzielisz przez 20 tylko przez 2 bo masz 2 oceny, skala ocen pozostaje bez zmian
0
nasuwa się pytanie, co jeśli jakiś kibic przedostałby się z nożem? jak wiadomo psychopaci żyją na tym świecie
0
bardzo super że tłumaczycie, oglądałem kiedyś coś podobnego na yt, ponad godzinny film ale niestety napisy były przez 10/15min więc dużo traciło się ogladając takie cośbez znajomości katalońskiego czy hiszpańskiego
szacuun, czekam na następną część
0
no jedyny, koło montoyi
0
piszczek zawala przy wiekszości goli traconych przez polske
0
co jak co ale hleb czasami nie wie co robić
0
na prawej cuenca na lewej tello, co to będzie =D
0
valdes od kilku a może i kulkunastu meczy udowadnia, że jest pionkiem
można by messiego postawić zamiast niego i byłby podobny jak nie lepszy efekt
0
Poza przerzuceniem nad poprzeczką piłki po strzale głową i wyłapaniem kilku piłek przez cały mecz mógł w zasadzie dłubać w nosie.
w rękawicach x)
0
montoye za alvesa bym widział w drugiej połowie, bo alves strasznie dużo strat
na siłę szuka messiego jakimiś dziwnymi podaniami