O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4507
  • Liczba komentarzy 127
  • Polecenia 75

Komentarze

1

https://instagram.com/alexmorgan13/
macie jej instragrama :D

2

nie potrzebnie się tak kontrowersyjnie na każdym kroku jest podkreślane że Katalonia i Barcelona pod każdym względem zrobi wszystko lepiej. Alba to w dodatku taki burak że nie potrafi się zachowac

0

Spoko tylko nie pojmiecie że Casillas sam chciał taki sposób pożegnania... tylko Perez przekonał go by wyszedł na murawę dzień po konferencji. I teraz przypomnijcie sb jak był żegnany np Valdes? Lepiej? Nie sądzę...

5

niech wygra Tusk on tam załatwi wszystko!

0

no sezonowcow ostatnio przybyło :D

Zobacz wszystkie

17

a tak dobrze sie zapowiadał... miał być talentem większym niż Messi. Szkoda że mu nie wyszło.
p.s. prezenterka niczego sobie :D

7

no tak Messi nie wygra to trzeba sie zastanawiac czy ta nagroda ma sens.. przeciesz to jest napisane w tekscie niestety juz od dawna wiadomo

5

niech wygra Tusk on tam załatwi wszystko!

4

Ofensywa Realu gra świetnie, jednak w obronie nie jest tak wesoło.
I co z tego że ogórki... jak Messi strzela z ogórkami to boss a jak Ronaldo to przecież cienias... ludzie ogarnijcie sie... nie którzy z was to tacy hipokryci i wasze wypowiedzi przypominają wypociny 12-latka przy komputerze ;)

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?