nie potrzebnie się tak kontrowersyjnie na każdym kroku jest podkreślane że Katalonia i Barcelona pod każdym względem zrobi wszystko lepiej. Alba to w dodatku taki burak że nie potrafi się zachowac
Spoko tylko nie pojmiecie że Casillas sam chciał taki sposób pożegnania... tylko Perez przekonał go by wyszedł na murawę dzień po konferencji. I teraz przypomnijcie sb jak był żegnany np Valdes? Lepiej? Nie sądzę...
Ofensywa Realu gra świetnie, jednak w obronie nie jest tak wesoło.
I co z tego że ogórki... jak Messi strzela z ogórkami to boss a jak Ronaldo to przecież cienias... ludzie ogarnijcie sie... nie którzy z was to tacy hipokryci i wasze wypowiedzi przypominają wypociny 12-latka przy komputerze ;)
Komentarze
1
https://instagram.com/alexmorgan13/
macie jej instragrama :D
2
nie potrzebnie się tak kontrowersyjnie na każdym kroku jest podkreślane że Katalonia i Barcelona pod każdym względem zrobi wszystko lepiej. Alba to w dodatku taki burak że nie potrafi się zachowac
0
Spoko tylko nie pojmiecie że Casillas sam chciał taki sposób pożegnania... tylko Perez przekonał go by wyszedł na murawę dzień po konferencji. I teraz przypomnijcie sb jak był żegnany np Valdes? Lepiej? Nie sądzę...
5
niech wygra Tusk on tam załatwi wszystko!
0
no sezonowcow ostatnio przybyło :D
17
a tak dobrze sie zapowiadał... miał być talentem większym niż Messi. Szkoda że mu nie wyszło.
p.s. prezenterka niczego sobie :D
7
no tak Messi nie wygra to trzeba sie zastanawiac czy ta nagroda ma sens.. przeciesz to jest napisane w tekscie niestety juz od dawna wiadomo
5
niech wygra Tusk on tam załatwi wszystko!
4
Ofensywa Realu gra świetnie, jednak w obronie nie jest tak wesoło.
I co z tego że ogórki... jak Messi strzela z ogórkami to boss a jak Ronaldo to przecież cienias... ludzie ogarnijcie sie... nie którzy z was to tacy hipokryci i wasze wypowiedzi przypominają wypociny 12-latka przy komputerze ;)
3