12 października 2012, 20:42
0
Jeśli nagrody dostają sympatyczniejsi to Mourinho nie powinien dostać żadnej :D
10 października 2011, 20:15
Ashley Cole i Szczęsny to raczej słaby pomysł. Cole zwyczajnie nie nadaje się do stylu Barcy, a Wojtek nie zniesie tego, że nie będzie już numerem 1.
28 sierpnia 2011, 13:39
Moim zdaniem spadnie na niego zbyt dużo odpowiedzialności. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam na wypowiedź Messiego.
28 maja 2011, 23:25
BARCA MISTRZEM!!!!!! MESSI KRÓLEM!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jeśli nagrody dostają sympatyczniejsi to Mourinho nie powinien dostać żadnej :D
0
Ashley Cole i Szczęsny to raczej słaby pomysł. Cole zwyczajnie nie nadaje się do stylu Barcy, a Wojtek nie zniesie tego, że nie będzie już numerem 1.
0
Moim zdaniem spadnie na niego zbyt dużo odpowiedzialności. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam na wypowiedź Messiego.
0
BARCA MISTRZEM!!!!!! MESSI KRÓLEM!!!!
0
Ashley Cole i Szczęsny to raczej słaby pomysł. Cole zwyczajnie nie nadaje się do stylu Barcy, a Wojtek nie zniesie tego, że nie będzie już numerem 1.
0
Jeśli nagrody dostają sympatyczniejsi to Mourinho nie powinien dostać żadnej :D
0
BARCA MISTRZEM!!!!!! MESSI KRÓLEM!!!!
0
Moim zdaniem spadnie na niego zbyt dużo odpowiedzialności. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam na wypowiedź Messiego.