Prabuk955
Dołączył/a: sierpień 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WildKidzML
+1
Będąc szczerym tymek puchacz daje na wahadle wiecej od Roberto, ale czy ktoś z nas wiedząc jakim graczem on jest ustawił by go na półskrzydle?
Przecież podstawą na tej pozycji jest silnikczek w 4-literach i żelazne płuca. Roberto niestety biega jak gimnazjalista goniący autobus z 20-kilowym plecakiem
0
@Ramek
Chyba w barcelonie B
31
A Ajax z dzoeciakami i ten hagiem robi sporting 5-1 dziękuję dobranoc
1
@SzahMatt
Pisałem to samo wczoraj, zgadzam się w 100 procentach ten hag z Ajaxu co zrobił z małolatami 2 lata temu to głowa mała, u nas dużo lepsza kadra i gra na stojąco
1
Ja szczerze jestem załamany... jeszcze niedawno messi,ney,suarez,iniesta,busi,rakieta,pique,alves,alba, wartość składu pewnie oscylowała w okolicach 900mln
Teraz nie wiem czy za wszytskich byśmy wzielictyle co za neya dostaliśmy...
1
Medyków, ludzi od przygotowania fiz...itd
7
Sam powiedział że roberto się nie nadaje na wahadło a jednak tam go wystawił...
0
Wiedzieliśmy że tak będzie nie narzekajmy już.
Potrzebujemy na już trenera z jajami który pozbędzie się graczy takich jak chociażby roberto. Jak przy nim mają się ogrywać młodzi jak to on od nich mógłby się uczyć?
Zostawić trzon i młodzi obok innej opcji nie widze, nie mamy kasy na kupno 3 klasowych grajków w wieku 24-26 lat
0
Chlopaki zaczeli ptessowac i bayern sie gubi czemu tak pozno?
3
Hahaha po 1 polowie było wiadome, że bardziej bezużytecznym od luuka czy roberto w tej drużynie nikt nie będzie więc czemu od 45 nie ogrywamy młodych??? Gdzie jest pressing na polowie rywala, czemu kluby zatrudniają normalnych trenerów z osiągnieciami a my ciągle jakieś dziwactwa...
1
@Vold94
Po co? mamy roberto, też kozak szarpie na tym wahadle
0
@MrCental
Moim zdaniem ten Bayern daleko nie zajedzie, też troche na stojąco dziś, mało wyjść na pozycje po podaniach całkiem inaczej niz w poprzednich sezonach
1
Szkoda, że za czasów pepa nie nagrywałem meczy, przecież pedro, henry czy villa byliby u nas teraz najlepszymi graczami :D
0
Jasne punkty:
Depay,frankie,pedri cala obrona oprócz Roberto.
Zaryzykuje stwierdzenie, że nie pamiętam czasów kiedy barca miała tak slabego napastnika jak de jong i tak tragicznego prawego pomocnika jak roberto. Serio nie ma lepszego wahadlowego na rynku w jego cenie i z jego pensją???
Przecież ten musiala jest 2 półki wyżej :)))
Nie jest źle, fajnie jakby depay mógł odpuścić rozgrywanie i zająć się wyłącznie atakowaniem ale cóż, od napiętnowania rywali mamy Luuka :D który przy spalonym wykonał połowe wolniejszy sprint od busquetsa.
Proszę o młodzież, bardziej bezużytecznym od naszego napastnika być się nie da, a doświadczenie się przyda
0
Panowie na papierze nie jesteśmy jakoś dużo gorsi tym bardziej, że nie grają gnabrym i comanem więc boki obrony raczej będą bezpieczne, ważne zeby walczyć w pomocy jak równy z równym
3
Na prawdę zdziwie się jęśli nie zajmiemy minimum 3 miesjca.
Nie widzę w Sevilli, sociedad, betisie czy villarealu piłkarza lepszego na danej pozycji od naszego...
Narzekamy na cou i dembele, ale jaki procent z nas nie był za tym aby ściagać tych dwóch grajków?
Nasze ostatnie blamaże w LM były wynikiem tego, że brakowało intensywności w obronie,pressingu itd.
Serio nie męczyło już was na siłe granie na messiego, ciągłe jego straty.
Gdzie się podział nieprzewidywalny dembele (owszem byly przebłyski)
Gdzie uderzenie z dystansu i chęc gry do przodu cou?( było to wyłącznie po transferze do barcy).
Ajax, 2 lata temu pokazał jak można na zaangażowaniu graczy dojechać do połfinału lm.
Mam wrażenie, że Barca stanęła w czasach kiedy można było klepać od boku do boku i nikt nie próbował agresywnie odebrać piłki.
Drużynę trzeba ustawiać pod piłkarzy a nie odwrotnie, albo kupować pod swoją filozofię.
Przeanalizujmy poszczególne transfery do graczy ze złotego okresu
Dani alves->Roberto,semedo,mingueza
Jak ma się ta trójka do alvesa od którego tak bardzo zależała gra, calkowicie inny typ zawodników
Iniesta,xavi,thiago> de jong, cou, andre gomes itd
Przecież żaden z nowych pomocników w żadnym stopniu nie przypomina starych którzy byly skrojeni pod tiki takę
Pedro,alexis,neymar->malcom, dembele, trincao
Tutaj jest w ogóle odjazd, 3 kozaków do gry kombinacyjnej+zalety nowych vs 3 jeźcców bez głowy,
Eto,Villa,ibra,suarez-> de jong, 33letni kun, braith, itd
Nie kwestionuje umiejęstności Frakiego, coutinho,dembele, ale nijak ich styl ma się do xaviego iniesty neymara czy nawet pedro.
Marzy mnie się Erik ten Hag który moim zdaniem jest trenerem skrojonym pod aktualną barcę, nie potrzebujemy kolejnych wyznawców tiki taki (chyba że bedzie to pep)
Chce trenera który postawi na swoim i wykorzysta nieprzewidywanego dembele, czy coutinho niekoniecznie grającego na skrzydle...
W kadrze mamy odkrycie euro pedriego, kozackiego f.de jonga, busiego który mimo dużych problemów szybkościowych świetnie kontroluje tempo gry.
Niech te skrzydła zaczną żyć w końcu bo jest komu przycisnąć.
Od zawsze czytam ten portal, kiedyś się zalogowałem i dziś dopiero napisałem.
Nie oczekujmy zbyt wiele kiedyś kupowaliśmy gwiazdy swoich Lig, teraz...
0
Draxler + thiago- pilkarze ktorzy swietnie wpasowaliby się w naszą grę. Szkoda, że to marzenie scietej glowy :)
6
W tamtym sezonie jak zastepowal neymara to wcale nie był gorszy. Szkoda Turka bo umiejętności prezentował duzo wyższe od naszych pewnych KOPACZY
2
Byly nawet momenty kiedy Neymar w tamtym sezonie byl bez formy, a turek walił bramy jak szalony. Ludzie nawet pisali, zeby gwiazdeczka neymar posiedzial na Lawce troche bo Turan grał świetnie. Nie wiem z jakiiego powodu nie dostaje szans na gre na skrzydle.
2
Ernesto robi robotę!!! Busi zaczyna przypominac xaviego, upragnioną 6 ktorej brakuje nam od kilku dobrych lat, Paulinho na ten moment robi wiecej indiwidualnie niż wielki duet Rakitic-Gomez. Świetnie uzupełnia się z Busquetsem. Moze Brazylijczyk nie jest pilkarzem ktory bedzie nam robił grę ale wnosi na prawde DUZO. Cieszy także brak suareza, ktory w tym momencie moglby najwyzej zagrac w meczu pokazowym z Adriano, Ronaldo czy Maradoną (z calym szacunkiem dla tych panów).
1
Przykre, ze rakitic ma problem z zagraniem mocnego celnego passa na 5 m
0
Kolejny komentarz w ktorym bronisz typa ktory jest po prostu slaby, co z tego ze mu wyjdzie mecz skoro w kolejnych 10 bedzie gral gów**... nawet argumenty ze zapierdziela sa smieszne obejrzyj 2 polowe uwaznie i zobacz jak go pilkarze juventusu robią. Najlepszy obrazek: ruszyl za costą od polowy, brazyliczyk pod polem karnym a chorwat 10 m za nim hahahha ;)
0
Racja, ani on wybitny w obronie ani w kreacji przynajmniej u nas na tej pozycji i z zadaniami jest troche bezuzyteczny, costa na 10 m zrobil go o kolejne 3m xd
0
Pisze o tym od miesiaca pod artukulami i użytkownicy uważają, że za duzo fify xd. Proste,iz brakuje takiego zwinnego kreatora w srodku pola, ktory bylby w stanie zwodem zrobic pilkarza i ruszyc do przodu, cos typu Isco,Payet, nawet iniesta ma takie przeblyski.
0
Mowisz o zadaniach na boisku, a pamietasz kiedy Barca grala najlepiej, a wtedy kiedy mielismy xaviego inieste busiego, i co ten xavi nie robil polowy roboty w defensywie ktora robi rakieta, ale robil 300 proc wiecej jako kreator, kiedy mijal jednym ruchem ciala 2 zawodników, wlasnie to robilo nam robote i otwieralo nowe mozliwosi ataku. Nigdzie nie napisalem ze zagral slaby mecz, ale ciezko nie zgodzic sie z faktem, iz nie pasuje barcy jego styl gry. Prosze obejrzyjcie dwumecz z realem i zobaczcie, jak rakitic sie prezetowal na tle kazdego jednego niskiego ponocnika w realu :)
1
Owszem byl to niezly wystep Rakiety ale on nie nadaje sie do Barcy, za slaba dynamika, zero dryblingu, to z czego byl znany z sevilli czy niemiec (ogromne kopyto, mocny dokladny cross na "9")tutaj jest tlamszone troche przez nasz styl gry. Pilkarz bardzo dobry ale nie pasuje, chociazby tak jak pasowalbyThiago Alcantara czy ISCO o ktotego mam najwiekszy bol do dzialaczy Barcy.
0
No ta dzieciaku, 30 letni dmitri Payet ktory jako jedyny z pomocy dorownywalby jakiemukolwiek playmakerowi realu ;)
0
Chociazby balde Diao, Naby Keite, czy Payeta
0
Wy Udajecie czy serio podniecacie sie tym transferem za TAKĄ KWOTE?????!!! Robimy krok by stac sie kolejnym Milanem, Liverpoolem, Manchasterem United(z poprzednich sezonów ;) Robie screeny i bede was cytowal jak bedziecie za miesiac plakac ze ten chlopak ma zalosne uderzenie i nie potrafi dograc prostej pilki ;>
0
Zieliński moim zdaniem jednak za mala role odgrywa w druzynie, mamy pilkarza podobnie grajacego do Ziela, Rafinha, gdyby nie kontuzjogennosc z pewnoscia moglibysmy w nim widziec przyszlego inieste. Ale co fakt to fakt na ten moment Zielinski kreuje duzo wiecej od Gomeza,Rakiety razem wzietych, do tego ma dobry drybling, jest waleczny, tylko jeden mankament ktore pokazaly stare mecze repry, nie potrafi grac na innej pozycji niz za plecami napadziora. Pogral na skrzydle to cala Polska miala z chlopaka polewe tak jak niektorzy uzytkownicy tego serwisu z Fabregasa wystawiajanego najwyzej z calej druzyny. Pilkarz swietny aczkolwiek majacy swoje stale miejsce na boisku co tez Barcy nie pasuje bo u nas wymiennosc pozycji to jest ymmm BYLA bardzo mocna strona. VEB