4

Jakby Vermaelen nie był taki szklany to byłby teraz jednym z najlepszych obrońców.

0

Ramos

3

Podobna do kobiety co sprzedaje u mnie w monopolowym

0

Dziękuje za próbe pomocy, ale już znalazłem :D

PS: Nie na rurze

0

Siemka, poszukuje pewnego filmiku a mianowicie tanczacej dziewczyny, to bylo chyba ruskie ,,mam talent" Bardzo sie tam wyginała :d

0

Jennifer Lopez

1

Ma potencjał chłopak

0

Bingo Jules

3

No

41

Bo nie mogą grać ze sobą druzyny z tego samego kraju

0

Szkoda ze nie moglismy trafic na Real w losowaniu CdR

4

To był oczywiscie zart. A co do Onany to pamietam ze Rihanna spiewała kiedyś o nim piosenke



,,Onana whats my name?"

0

kłóćcie się, kłóćcie

5

Hans Zimmer - Gladiator

1

Na kogo nie chcielibyście zeby Barcelona trafiła w 1/8 LM i dlaczego

0

w takim razie nie wysyłam na priv

2

Kto by nie chciał kodu do Ipli

2

Smiechom nie było końca

6

Jak Ronaldo to tylko brazylijski

0

Smaczek z Klanu

0

Znacie jakies dobre domowe sposoby na wybielanie zebow ewentualnie ile taki zabieg kosztuje u dentysty?

1

Siema.Wiecie ktos ile maksymalnie moze kosztowac tatuaz ,,rękaw"?

12

Bardziej to ktoś spyerdolił przyjęcie

0

Wie ktoś o której mniej wiecej bedzie walka Wilder - Fury?

0

Moze być kluczowy, gra dobrze, ale potrafi też być niewidoczny przez większość spotkania

1

2 fałszywe dziewiątki

21

I tak dałbym mu szanse zagrać

0

ja to bym dał dzisiaj Cilessenowi zagrac

0

Wlasnie to jest chyba powod, wszystkie storny mi ładuje tylko nie tą

0

Ma ktos podobnie jak ja, ze nie widzi na Rambli awatarów i nie moze odpisywac na komentarze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?