Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Robben nie,bo nie złoży PODANIA o pracę
0
Czy to prawda czy nie mogli nie świrować i po meczu wrócić do Barcelony...
1
Nie sop,ale sprawdź tu:
http://rom4135.wix.com/24-live-tv#!canalsport/c1dt9
0
Nigdy nie zapomnę 5-0 i jak ludzie w szkole nie chcieli mi wierzyć:)
0
Pojechał tam tylko po to,by doszkolić sobie angielski i dalej zostać trenerem,choć ja bym go widział w roli prezesa Barcy
0
Nie wiem czy dałbym za niego 1/5 tej sumy
0
Zakładam,że jak każdy z nas,Polaków jeździsz 1 listopada na groby bliskich.W takim bądź razie od razu wykluczasz Halloween.Wszystkich Świętych i Halloween jest do siebie tak przeciwne jak Niedziela Wielkanocna i Wielki Piątek.Warto zadać sobie pytanie.Czy na przełomie października i listopada obchodzimy zwycięstwo życia nad śmiercią,czy odwrotnie
0
Gwizdy w Madrycie to symfonia dla Pique,więc może powinni bić mu brawo
1
Ja też,ale chodzi o to,że my wywalamy młodych i nie będę dziwić się jeśli Traore czy nawet Deulofeu odkupimy za parę lat za jakieś 40 baniek
5
Też powinniśmy zrobić sobie takie Getafe i wypożyczać tam młodzików...
1
Ja kiedyś zasnąłem w przerwie finału pucharu konfederacji,a obudziłem się na powtórce karnego Ramosa
0
Jestem ciekaw kto wygra Puskasa w tym roku.Moje typy:
Messi
Nolito
Florenzi
0
#Spisek
#Macior udowodni
1
Ma rację mówiąc,że Ronaldo jest bardziej decydujący dla Realu niż Messi dla nas.W zeszłym roku gdyby nie CR11 nie wiem czy Real dostałby się do LM,a na pewno odpadłby z Schalke w 1/8.My moglibyśmy mieć bez Leo problem tylko w półfinale z Bayernem
1
To wezmą emerytów i księży
1
Sam się poucz.Do końca XVII wieku było wszystko dobrze.Mieliśmy konflikt z większością sąsiadów,ale wojny wygrywaliśmy,choć przy współdziałaniu sił Rosyjsko-Szwedzko-Tureckich byłoby to niemożliwe.Mieliśmy 100 lat,żeby to zmienić i co?Uspokajając relacje z Turcją i Szwecją,straciliśmy je z Prusami i Austrią.Widząc,że nie ma się szans trzeba było wybrać między zachodem,a wschodem.A my swoje,czyli konflikt z całym światem.Po 123 latach zaborów odzyskaliśmy niepodległość i najazd komuchów.Piłsudski nam wygrał tą wojnę,ale co się stało,gdy go zabrakło?Powrót do przeszłości,czyli znowu konflikt z całym światem.Mieliśmy dwie opcje:
Sojusz ze Stalinem
Sojusz z Hitlerem
Pierwsza opcja mniej prawdopodobna,ale jednak.Stalin marginalizowany na arenie międzynarodowej mógłby(mimo nienawiści do Polaków)zgodzić się na przymierze,a wtedy bylibyśmy o Katyń bogatsi
Druga opcja bardziej prawdopodobna.Oddanie Gdańska,Żydów i autostrada przez korytarz.Co tracimy?Nic.Co zyskujemy?Sojusznika,który mógłby nas obronić,który szanował Polaków,a przede wszystkim był bezkompromisowy i wrogo nastawiony wobec naszych potencjalnych wrogów[ZSRR]
Wybraliśmy opcję trzecią,sojusz z imperiami ubiegłego świata.Dziś sytuacja się powtarza.NATO nic nie robi przeciw rosyjskie inwazji na Ukrainę.Po Ukrainie następni możemy być my i trzeba jednak zadbać o Wojsko(F-16 z roku '74 czy Mig 21 z roku'59 są bardzo nowoczesne i trzeba się tym chełpić)lub o dobre relacje z Rosją.Albo inaczej skończymy jak zawsze(1795/1939)
2
Nie PIS-u tylko Kaczora
1
Akurat Kukiz ma już wystarczająco $$$ na koncie...
1
Rozwalił:
1
Korwin może i jest głupi,ale przynajmniej nie powinien siedzieć w więzieniu
1
Antoni to na szefa MSZ niech idzie:)
1
Wyślą nas na front o wrak walczyć
1
Drogi jednak zbudował
1
Co do Ovechkina to się zgodzę,ale Crosby to akurat Messi hokeja.Kluczowy na IO 2010 i 2014,a także na MŚ 2015
1
Najlepsze koszulki Interu i Borussi+wyjazdówka Realu
1
Nolito jest przy obecnym rynku wart ze 40 baniek,a oni chcą 18
1
To nie od kaRy tylko od kaZać
4
Xavi wyjechał i co się w tej Hiszpanii dzieje...
1
Co ja pacze?
Neymar asystuje Suarezowi
1
Poker to 5 goli,a nie 4.4 gole to kareta