Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie teatr.To opera
1
Xaviemu to można by postawić pomnik przed Camp Nou
0
Jak ktoś nie wie 85-80 dla nas w koszykarskim Klasyku
0
BBVA sponsor Primera Division,zapisałem więc LH w skrócie
0
Wie ktoś gdzie można było by to obejrzeć?
0
o tego z mundialu
3
Wolę Vietto od Dybali, bo zna on warunki BBVA
2
już lepiej De Bruyne
0
żaden z nich nie był Argentyńczykiem
0
Messi nie grał w reprezentacji,chociaż bardzo chciał.On nie jest cyborgiem(to nie Robben)i myślę,że powinien zacząć na ławce
0
Zawsze tak będzie na koszu czy na ręcznej,gdyż nie ma tylu pikników...
0
A Atletico by wyeliminować Real...
0
Jeśli i Real i Barca wszystko wygrają to tak zobaczysz to wtedy
0
Real,Milan,a do tego Ajax, MU, Juve czy Bayern historycznie może nawet nas przewyższają
1
Skąd wiecie czy mówił prawdę?
0
właśnie odwrotnie-Real i Barca,a także bogatsi jak Valencia czy Atletico odjadą PL,gdyż tam ci najlepsi dzielą się zyskami
3
Chcą go zakontraktować na mundial w 2022 roku
1
Neymar nigdy nie będzie w stanie sam wygrać parę trofeów na najwyższym poziomie jakim bez wątpienia była wtedy liga angielska
1
jak ta bramka dająca ćwierćfinał w sezonie 2005/2006 z Realem
1
Już osiągnął
4
Henry'ego będę pamiętał głównie z dwóch meczów-2:6 na Bernabeu i 0:1 jeszcze w barwach Arsenalu też na Bernabeu
0
Zadziwiające jest to,że ty nie wiesz ile oni już w sądach takich szopek odwalili,aby zrzucić winę na innych
0
Ale do cholery jasnej...Jeśli ktoś by nie maczał w tym palców(Rosell)
to by nie odchodził ze stanowiska
2
No jasne,zmarły się nie obroni...Zadziwiające jaki mamy mądry zarząd
0
Prima Aprilis jest 1 kwietnia...
0
Takie rzeczy powinni robić przed początkiem PK
0
Mnie wydawało się,że naszym powoli sił brakować,ale było odwrotnie(o dziwo,gdyż to my graliśmy w LM)
0
W przerwie trio BBC było u niego,bo do przerwy coś grali,Bale też
3
ale Bravo dla Alvesa!-celna wrzuta
1
źle nie zagrał...to co miał czyścić to czyścił.Przy bramce na 1-1 zabrakło asekuracji pozycji Mathieu