0

To nie teatr.To opera

1

Xaviemu to można by postawić pomnik przed Camp Nou

0

Jak ktoś nie wie 85-80 dla nas w koszykarskim Klasyku

0

BBVA sponsor Primera Division,zapisałem więc LH w skrócie

0

Wie ktoś gdzie można było by to obejrzeć?

0

o tego z mundialu

3

Wolę Vietto od Dybali, bo zna on warunki BBVA

2

już lepiej De Bruyne

0

żaden z nich nie był Argentyńczykiem

0

Messi nie grał w reprezentacji,chociaż bardzo chciał.On nie jest cyborgiem(to nie Robben)i myślę,że powinien zacząć na ławce

0

Zawsze tak będzie na koszu czy na ręcznej,gdyż nie ma tylu pikników...

0

A Atletico by wyeliminować Real...

0

Jeśli i Real i Barca wszystko wygrają to tak zobaczysz to wtedy

0

Real,Milan,a do tego Ajax, MU, Juve czy Bayern historycznie może nawet nas przewyższają

1

Skąd wiecie czy mówił prawdę?

0

właśnie odwrotnie-Real i Barca,a także bogatsi jak Valencia czy Atletico odjadą PL,gdyż tam ci najlepsi dzielą się zyskami

3

Chcą go zakontraktować na mundial w 2022 roku

1

Neymar nigdy nie będzie w stanie sam wygrać parę trofeów na najwyższym poziomie jakim bez wątpienia była wtedy liga angielska

1

jak ta bramka dająca ćwierćfinał w sezonie 2005/2006 z Realem

1

Już osiągnął

4

Henry'ego będę pamiętał głównie z dwóch meczów-2:6 na Bernabeu i 0:1 jeszcze w barwach Arsenalu też na Bernabeu

0

Zadziwiające jest to,że ty nie wiesz ile oni już w sądach takich szopek odwalili,aby zrzucić winę na innych

0

Ale do cholery jasnej...Jeśli ktoś by nie maczał w tym palców(Rosell)
to by nie odchodził ze stanowiska

2

No jasne,zmarły się nie obroni...Zadziwiające jaki mamy mądry zarząd

0

Prima Aprilis jest 1 kwietnia...

0

Takie rzeczy powinni robić przed początkiem PK

0

Mnie wydawało się,że naszym powoli sił brakować,ale było odwrotnie(o dziwo,gdyż to my graliśmy w LM)

0

W przerwie trio BBC było u niego,bo do przerwy coś grali,Bale też

3

ale Bravo dla Alvesa!-celna wrzuta

1

źle nie zagrał...to co miał czyścić to czyścił.Przy bramce na 1-1 zabrakło asekuracji pozycji Mathieu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?