japier , skacowany jestem łeb mnie boli , ale od waszych głupoty które tu wypisujecie , to już mi bania PULSUJE , co wy sie dziwicie Villi ? przecież chłopak jest typowym środkowym napastnikiem , a tutaj musi grać na skrzydle , tumany , wkujcie sobie to do tego łba ... ciągle wkółko to samo , Villa nie strzela , Villa słaby , Villa to , Villa tamto , a jak przychodzi taki Finał LM , Villa pierdolnie okienko , rozstrzygnie mecz , to wtedy Villa mistrz , Villa w formie ... pobanowałbym wpizdu z połowe osób tutaj .
Ketiw
zgodze sie z tym że przed Affelayem jeszcze dużo dużo pracy ...
Ale dalej twierdze że Sanchez jak już wygryzie Pedro to nie odda tego miejsca :D zresztą najważniejsze , żeby czuli rywalizacje , i obydwaj szarpali ;) pzdr
ketiw czekam na twoją mine , gdy zobaczysz Pedro na ławce , po powrocie Sancheza , a jestem o tym pewien tak jak jestem pewien że mam nick Pretorian ;) i nie pomoże mu ani prawa ani lewa noga ;)
Barca 1-2 Arsenal 11 vs 11 Barça 3-1 Arsenal 11 vs 10 - oglądałeś 1 mecz ? widziałeś jak padły dwie bramki dla Arsenalu , widziałeś kto dominował ? ;] drugi mecz , chyba nie musze mówić o jeszcze większej dominacji Barcy ? 0 strzałow Arsenalu przez cały mecz ? ;) zasłużony awans
Inter 3-1 Barça 11 vs 11 Barça 1-0 Inter 11 vs 10 - y tutaj powiem tyle, nieuznana bramka Bojana (prawidłowo zdobyta) w 90 min. Więc prosze przestań płakać że sędziowie nam pomagają .
Przyznaje Inter wygrał , ładnie nas ogrywając w 1 meczu , chodż i tam padła bramka Milito ze spalonego ... ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem jak wy to robicie dzieci z Madrytu ... Wygrali i szacun dla nich
Real 1-1 Barça 11 vs 11 Barça 2-0 Real 11 vs 10 , pierwszy mecz , co pokazaliście w 1 połowie ? 1 strzał ,czy jak dobrze pamiętam 0 ?;] faul Adeybyora na czerwoną , Marcelo , chadzający po nogach Pedro
Drugi mecz :
i tu ci przytocze pewne statystyki , bo chyba ich nie widziałeś , jak zarówno dwumeczu ;>
Statystyki meczu Barcelona - Real:
Strzały: 10 - 2
Strzały celne: 6 - 1
Rzuty rożne: 3 - 2
Posiadanie piłki (proc. czasu gry): 64 - 36
Faule: 10 - (31)
Żółte kartki: 1 - 5
Reasmujując skul ogon i pędż na swoją strone , bo coś próbujesz udowodnić coś stworzyć , ale za cholere nie mam pojęcia co , jedynie co widze , to szczyt twojej głupoty ... a jeślii widzicie tylko faule z naszej strony , polecam dokładnie obejrzeć ten filmik , najlepiej w zwolnionym tempie i pare razy
mascherano drewno ? ty może lepiej przeżuć sie na siatkówke , albo koszykówke ;>
Świetny mecz wychowanków , posiadanie zabójcze , ładne akcje , podania i reasumując , takie małe wnioski :
Nolito - Szybki , zdecydowany , b.dobre podania , znakomity drybler , i uderzenia ma cud- miód ;) do 1 składu na lewe skrzydło , i atak winien wyglądać Nolito - Villa - Messi ;)
Mascherano - Obowiązkowo do 1 składu ,świetne podania , i odbiory , poprostu majstersztyk ;)
Thiago - do 1 składu , na zmiennika Xaviego , to co dziś wyprawiał ten chłopak to magia , przy asyście Messiego , szokers , nic dodać nic ująć
I pomału wprowadzać również Bartre ;) podoba mi sie styl gry tego zawodnika ;) bd z niego wielka pociecha :) Visca El Barca !
ja mu niczego nie ujmuje, poprostu stwierdzam iż Aguero jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem , i moim zdaniem bardziej by było grożne nasze Tridente z nim , niż z Pedro .
a to że nie mam przekonania do Pedro , to moja kwestia osobista , może i strzela bramki w najważniejszych meczach , potrafi sie ustawić , i ma świetne wykończenie , a ja i tak dalej będe za tym , że Kun by lepiej sie tam sprawdził ;]
i popieram czupakabre , po to jest Thiago , żeby go oszlifować , bo talent to on ma , i moim zdaniem większy od Ceska ...
Komentarze
0
0
japier , skacowany jestem łeb mnie boli , ale od waszych głupoty które tu wypisujecie , to już mi bania PULSUJE , co wy sie dziwicie Villi ? przecież chłopak jest typowym środkowym napastnikiem , a tutaj musi grać na skrzydle , tumany , wkujcie sobie to do tego łba ... ciągle wkółko to samo , Villa nie strzela , Villa słaby , Villa to , Villa tamto , a jak przychodzi taki Finał LM , Villa pierdolnie okienko , rozstrzygnie mecz , to wtedy Villa mistrz , Villa w formie ... pobanowałbym wpizdu z połowe osób tutaj .
0
Ksanti 18
Messi na ławce ,a Pedro w 11 ... Panie odpuść mu bo zbłądził i nie widzi ...
0
Ketiw
zgodze sie z tym że przed Affelayem jeszcze dużo dużo pracy ...
Ale dalej twierdze że Sanchez jak już wygryzie Pedro to nie odda tego miejsca :D zresztą najważniejsze , żeby czuli rywalizacje , i obydwaj szarpali ;) pzdr
0
ketiw czekam na twoją mine , gdy zobaczysz Pedro na ławce , po powrocie Sancheza , a jestem o tym pewien tak jak jestem pewien że mam nick Pretorian ;) i nie pomoże mu ani prawa ani lewa noga ;)
0
REALFAN
Barca 1-2 Arsenal 11 vs 11 Barça 3-1 Arsenal 11 vs 10 - oglądałeś 1 mecz ? widziałeś jak padły dwie bramki dla Arsenalu , widziałeś kto dominował ? ;] drugi mecz , chyba nie musze mówić o jeszcze większej dominacji Barcy ? 0 strzałow Arsenalu przez cały mecz ? ;) zasłużony awans
Inter 3-1 Barça 11 vs 11 Barça 1-0 Inter 11 vs 10 - y tutaj powiem tyle, nieuznana bramka Bojana (prawidłowo zdobyta) w 90 min. Więc prosze przestań płakać że sędziowie nam pomagają .
Przyznaje Inter wygrał , ładnie nas ogrywając w 1 meczu , chodż i tam padła bramka Milito ze spalonego ... ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem jak wy to robicie dzieci z Madrytu ... Wygrali i szacun dla nich
Real 1-1 Barça 11 vs 11 Barça 2-0 Real 11 vs 10 , pierwszy mecz , co pokazaliście w 1 połowie ? 1 strzał ,czy jak dobrze pamiętam 0 ?;] faul Adeybyora na czerwoną , Marcelo , chadzający po nogach Pedro
Drugi mecz :
i tu ci przytocze pewne statystyki , bo chyba ich nie widziałeś , jak zarówno dwumeczu ;>
Statystyki meczu Barcelona - Real:
Strzały: 10 - 2
Strzały celne: 6 - 1
Rzuty rożne: 3 - 2
Posiadanie piłki (proc. czasu gry): 64 - 36
Faule: 10 - (31)
Żółte kartki: 1 - 5
Reasmujując skul ogon i pędż na swoją strone , bo coś próbujesz udowodnić coś stworzyć , ale za cholere nie mam pojęcia co , jedynie co widze , to szczyt twojej głupoty ... a jeślii widzicie tylko faule z naszej strony , polecam dokładnie obejrzeć ten filmik , najlepiej w zwolnionym tempie i pare razy
VAMOS !
0
mirq
mascherano drewno ? ty może lepiej przeżuć sie na siatkówke , albo koszykówke ;>
Świetny mecz wychowanków , posiadanie zabójcze , ładne akcje , podania i reasumując , takie małe wnioski :
Nolito - Szybki , zdecydowany , b.dobre podania , znakomity drybler , i uderzenia ma cud- miód ;) do 1 składu na lewe skrzydło , i atak winien wyglądać Nolito - Villa - Messi ;)
Mascherano - Obowiązkowo do 1 składu ,świetne podania , i odbiory , poprostu majstersztyk ;)
Thiago - do 1 składu , na zmiennika Xaviego , to co dziś wyprawiał ten chłopak to magia , przy asyście Messiego , szokers , nic dodać nic ująć
I pomału wprowadzać również Bartre ;) podoba mi sie styl gry tego zawodnika ;) bd z niego wielka pociecha :) Visca El Barca !
0
Trexb
ja mu niczego nie ujmuje, poprostu stwierdzam iż Aguero jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem , i moim zdaniem bardziej by było grożne nasze Tridente z nim , niż z Pedro .
0
dawid22d
no to poczekasz jeszcze troszke :D
0
wjemrzenje
z Barcą jestem od 2000 roku więc stul pape ;]
a to że nie mam przekonania do Pedro , to moja kwestia osobista , może i strzela bramki w najważniejszych meczach , potrafi sie ustawić , i ma świetne wykończenie , a ja i tak dalej będe za tym , że Kun by lepiej sie tam sprawdził ;]
i popieram czupakabre , po to jest Thiago , żeby go oszlifować , bo talent to on ma , i moim zdaniem większy od Ceska ...