O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4530
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 1

Komentarze

1

@oper21 koniecznie trzeba sprowadzić 2 stoperów. W tej chwili tylko Arauho i Pique.

0

Może nie do końca wszystkich wyrzucać, Myślę, że nie ma atmosfery w tej drużynie. Pewnie przez zwycięstwo wszystkiego co było do wygrania, możliwe i brak motywacji-patrz Real z przełomu wieków itp. drużyny- wypalenie. Jednak największym problemem jest w tej chwili Messi. Gdy chłopcy walczylui bez niego wychodzili z dużych opresji, widać było u nich głód piłki, natomiast z nim w składzie nie ma chemii, niestety albo poważna rozmowa z tym nic nie grającym obecnie chłopcem albo trzeba się go pozbyć gdyż ma zły wpływ na całą drużynę, nic nie walczy, nie wychodzi na pozycje, a przez to innym też nie wychodzi. Gdybym był trenerem Barcy to nie wystawiałbym Messiego do momentu zmiany jego zachowania- dla dobra naszego kochanego klubu.Na pewno nie dawał bym mu podwyżki gdyż w tej chwili u nas jest przynajmniej kilku lepszych zawodników- w końcu Messi mówił że dla Barcy mógłby grać za darmo. Potrzeba nam prawdziwego napastnika typu Lewanddowski czy Higuain, wtedy będzie większe pole do manewru i solidnego stopera. Messi to w tej chwili truciciel niestety naszej Barcy. Visca el Barca!!!

Zobacz wszystkie

1

@oper21 koniecznie trzeba sprowadzić 2 stoperów. W tej chwili tylko Arauho i Pique.

0

Może nie do końca wszystkich wyrzucać, Myślę, że nie ma atmosfery w tej drużynie. Pewnie przez zwycięstwo wszystkiego co było do wygrania, możliwe i brak motywacji-patrz Real z przełomu wieków itp. drużyny- wypalenie. Jednak największym problemem jest w tej chwili Messi. Gdy chłopcy walczylui bez niego wychodzili z dużych opresji, widać było u nich głód piłki, natomiast z nim w składzie nie ma chemii, niestety albo poważna rozmowa z tym nic nie grającym obecnie chłopcem albo trzeba się go pozbyć gdyż ma zły wpływ na całą drużynę, nic nie walczy, nie wychodzi na pozycje, a przez to innym też nie wychodzi. Gdybym był trenerem Barcy to nie wystawiałbym Messiego do momentu zmiany jego zachowania- dla dobra naszego kochanego klubu.Na pewno nie dawał bym mu podwyżki gdyż w tej chwili u nas jest przynajmniej kilku lepszych zawodników- w końcu Messi mówił że dla Barcy mógłby grać za darmo. Potrzeba nam prawdziwego napastnika typu Lewanddowski czy Higuain, wtedy będzie większe pole do manewru i solidnego stopera. Messi to w tej chwili truciciel niestety naszej Barcy. Visca el Barca!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?