Prywaciorz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla nie wtajemniczonych:
POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO:)
A NA DOKŁADKE:
Popatrz jaka franca:D
0
Maciek
I jeszcze zapomniałeś dodać że real garry mówałt z pozycji lidera:D:D
0
MESSIvsCR7 Moderacja
Sorry Gregory nie zauważyłem, zwracam honor!!!
0
szewa
Szacunek dla prawdziwego kibica, nie spodziewałem się takiego wyniku patrząc na obecną formę realu ale jako kibic Barcy jestem przeszczęśliwy:) Mam nadzieje że to nie nastąpi ale również pogratuluje jeśli real okaże się lepszy:)
0
MESSIvsCR7
Stary nawet na stronie waszego klubu myślą że jesteś idiotą i się nie pomylili!!
0
Mam nadzieje ze Murinho zamilknie na jakiś czas!:D
VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!
0
mcrib85
Nic dodać nic ująć:)
0
Faken sędzia...
0
Najlepszy obrońca w tym momencie na świecie:)
Pique Rules:D
0
marco9512
To ty chyba gościu nie masz pojęcia o futbolu, albo jesteś fanem antyfootballowego Interu skoro uważasz że Sneijder jest lepszy od Xaviego.
0
" ciamciaramcia15
ta, a w przyszlym roku jeszcze dokupic jopa za 60 mln"
Umarłem Dobre:D
0
Jasne że Fidel żyje... złego licho nie weźmie:)
0
Mówiąc kolokwialnie, należało się Barcie jak chłopu ziemia :D
VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
0
I tu jest największa różnica między realem a Barcą...
Real kupuje gwiazdy a Barca potrafi je sobie wychować:)
0
I to jest właśnie to co kocham w Barcelonie:)