6

Prawdopodobnie przesądzą wyborcy Marka Wocha.

1

Oficjalnie podają różnice 1,4 % na korzyść Nawrockiego w late poll,a błąd pomiaru 1 %. To rzeczywiście może być ciekawie.

0

@esem91 a co ma UE do uznania wyborów? Decyduje Sąd Najwyższy.

2

Paru tu było ekspertów co dodawało do wyniku Nawrockiego na kalkulatorze wynik Brauna i Mentzena ogłaszając pewne zwycięstwo Nawrockiego. Nie jest to jednak takie proste.

1

@Mixtape stypa. Mówią że Sąd Najwyższy powinien się przyjrzeć całej kampanii.

0

@zodiak_10 włącz TV Republika,to poznasz kto wygrał po rozmowie redaktorów

2

@Szmulek pewnie wybierze wolność na Białorusi czy innym Budapeszcie. Wyjątkowo irytujący typ.

0

W TV Republika cisza wyborcza się nie przyjęła. Stwierdzenia na poziomie słynnego: "Mirosław H., syn polskiego kosmonauty ".

0

@APTAPT wejdź sobie na prawicowe portale, tam mają w d...ie ciszę wyborczą

1

@BorzyKrzys tylko wracaj bocznymi, może nie będą stać.

0

@gumaz ale to było Pogoń-Warta

2

@fart to jest na szczęście głównie myślenie 20-letnich użytkowników tego serwisu.
Natomiast ogólnie odczuwalne wśród młodych jest przede wszystkim zmęczenie POPiSem

9

@bezalkoholowy a najlepiej użyć mózgu zanim się coś napisze

0

Większość sondaży daje teraz przewagę Trzaskowskiego ok. 1 %. Jak pomylą się tak jak przed I. turą, to Batyr może już powoli płynąć swym statkiem miłości w kierunku Pałacu Prezydenckiego. Moim zdaniem jedyna szansa dla Trzaskowskiego to frekwencja na poziomie sporo ponad 70 %.

0

@John_Doe bezdennie głupie. Czy on uważa że kobiety nie nadają się do wojska?

1

Bojówki Trzaskowskiego próbują zagłuszyć pytania zwykłych Polaków xd

3

Oglądam tylko po to żeby zobaczyć po jakim czasie coś wciągnie.

4

W TV Republika napięcie przed debatą w Konskich, która może zmienić przebieg kampanii.
Szykuje się decydujące starcie Nawrockiego z Batyrem xd

0

@Encore gdzie bardziej lubiany? Tutaj gdzie średnia wieku to 25 lat i 99% facetów? Nie sądzę żeby w przekroju całego elektoratu.

0

Myślę że przeceniacie szanse Sikorskiego a prezydenturę. Też go lubię, ale:
1. Był w PiS- to skreśli go wśród części obu elektoratów.
2. Ma wyniosły sposób bycia.
3. Za inteligentny dla przeciętnego wyborcy.
4. Za bardzo kojarzy się że znienawidzonymi elitami. Do tego mieszka we dworze, a nie w bloku.
5. Żona amerykańska Żydówka, a prawdziwy Polak nie lubi Żydów.
6. Miał ostatnio trochę wpadek (m.in. przy awarii Nord Stream).

Moim zdaniem zrobiłby wynik gorszy od Rafała.

4

@ricardo0705 dokladnie, 99,9 % wyborców nie ma pojęcia kto to jest.
Natomiast to że zdecydowali się go w TVP pokazać jako świadka jest zdumiewające. Przecież musieli sprawdzić wcześniej kto to jest.

1

@Kapitan hawk mogłaby się tylko trochę odżywić.

2

@A4ron będąc pewnym swojej racji mógłby mimo wszystko spróbować wystąpić w tym trybie. Z tego co piszą, teoretycznie jest możliwość, że sąd zająłby się taką sprawą. To info jest powtarzane przecież przez polityków KO i sztab Trzaskowskiego.

5

Najciekawsze jest to, że te historie o Nawrockim są znane już od dawna, zanim jeszcze został zgłoszony jako kandydat- tj. powiązania z kibolami, światkiem przestępczym i sprowadzanie dziewczyn do Grand Hotelu. Wiadomo było, że to zostanie bardziej nagłośnione jak zostanie kandydatem.
Jeśli pomimo tego wszystkiego on zostanie jednak wybrany na prezydenta, to będzie świadczyło o tym, że Jarosław Kaczyński słusznie uznał, że jako Polacy jesteśmy idiotami.

2

@Ojciec5tkidzieci i co z tego że należała do PZPR? Jak wielu ludzi, którzy w tamtych czasach chcieli robić karierę na uczelni. Nie słyszałem o kompromitujących faktach z jej życiorysu. A porównywanie jej do Urbana, Goebbelsa stanu wojennego, jest co najmniej nie na miejscu.

0

Jagiellonia zagra w pucharach, Pogoń Siedlce utrzymała się w 1. lidze,a Batyr idzie na dno. To był piękny weekend.

1

Może Rambla nie jest reprezentatywna, ale widzę że niektórzy po tym weekendzie rezygnują z głosowania na Batyra. Czyli jednak coś się wydarzyło.

0

@Kgorecki2500 to tak,ale dla niego jako biznesmena rządy PiS i ich polityka podatkowa to jest najgorsze co może być.

3

Mentzen przede wszystkim postąpił jak biznesem a nie polityk. Dużo zyskał finansowo na tej debacie z Rafałem. Dodatkowo dla jego biznesu nie ma nic gorszego jak powrót socjalistów z PiS do władzy i dużo nowych niskich podatków od Morawieckiego.

3

@RosjaninBut był w ZOMO i ORMO jak miał 17 lat w 1989 r. Chyba za dużo % weszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?