Przemek2323
Dołączył/a: marzec 2019
M. Maz.
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Prawdopodobnie przesądzą wyborcy Marka Wocha.
1
Oficjalnie podają różnice 1,4 % na korzyść Nawrockiego w late poll,a błąd pomiaru 1 %. To rzeczywiście może być ciekawie.
0
@esem91 a co ma UE do uznania wyborów? Decyduje Sąd Najwyższy.
2
Paru tu było ekspertów co dodawało do wyniku Nawrockiego na kalkulatorze wynik Brauna i Mentzena ogłaszając pewne zwycięstwo Nawrockiego. Nie jest to jednak takie proste.
1
@Mixtape stypa. Mówią że Sąd Najwyższy powinien się przyjrzeć całej kampanii.
0
@zodiak_10 włącz TV Republika,to poznasz kto wygrał po rozmowie redaktorów
2
@Szmulek pewnie wybierze wolność na Białorusi czy innym Budapeszcie. Wyjątkowo irytujący typ.
0
W TV Republika cisza wyborcza się nie przyjęła. Stwierdzenia na poziomie słynnego: "Mirosław H., syn polskiego kosmonauty ".
0
@APTAPT wejdź sobie na prawicowe portale, tam mają w d...ie ciszę wyborczą
1
@BorzyKrzys tylko wracaj bocznymi, może nie będą stać.
0
@gumaz ale to było Pogoń-Warta
2
@fart to jest na szczęście głównie myślenie 20-letnich użytkowników tego serwisu.
Natomiast ogólnie odczuwalne wśród młodych jest przede wszystkim zmęczenie POPiSem
9
@bezalkoholowy a najlepiej użyć mózgu zanim się coś napisze
0
Większość sondaży daje teraz przewagę Trzaskowskiego ok. 1 %. Jak pomylą się tak jak przed I. turą, to Batyr może już powoli płynąć swym statkiem miłości w kierunku Pałacu Prezydenckiego. Moim zdaniem jedyna szansa dla Trzaskowskiego to frekwencja na poziomie sporo ponad 70 %.
0
@John_Doe bezdennie głupie. Czy on uważa że kobiety nie nadają się do wojska?
1
Bojówki Trzaskowskiego próbują zagłuszyć pytania zwykłych Polaków xd
3
Oglądam tylko po to żeby zobaczyć po jakim czasie coś wciągnie.
4
W TV Republika napięcie przed debatą w Konskich, która może zmienić przebieg kampanii.
Szykuje się decydujące starcie Nawrockiego z Batyrem xd
0
@Encore gdzie bardziej lubiany? Tutaj gdzie średnia wieku to 25 lat i 99% facetów? Nie sądzę żeby w przekroju całego elektoratu.
0
Myślę że przeceniacie szanse Sikorskiego a prezydenturę. Też go lubię, ale:
1. Był w PiS- to skreśli go wśród części obu elektoratów.
2. Ma wyniosły sposób bycia.
3. Za inteligentny dla przeciętnego wyborcy.
4. Za bardzo kojarzy się że znienawidzonymi elitami. Do tego mieszka we dworze, a nie w bloku.
5. Żona amerykańska Żydówka, a prawdziwy Polak nie lubi Żydów.
6. Miał ostatnio trochę wpadek (m.in. przy awarii Nord Stream).
Moim zdaniem zrobiłby wynik gorszy od Rafała.
4
@ricardo0705 dokladnie, 99,9 % wyborców nie ma pojęcia kto to jest.
Natomiast to że zdecydowali się go w TVP pokazać jako świadka jest zdumiewające. Przecież musieli sprawdzić wcześniej kto to jest.
1
@Kapitan hawk mogłaby się tylko trochę odżywić.
2
@A4ron będąc pewnym swojej racji mógłby mimo wszystko spróbować wystąpić w tym trybie. Z tego co piszą, teoretycznie jest możliwość, że sąd zająłby się taką sprawą. To info jest powtarzane przecież przez polityków KO i sztab Trzaskowskiego.
5
Najciekawsze jest to, że te historie o Nawrockim są znane już od dawna, zanim jeszcze został zgłoszony jako kandydat- tj. powiązania z kibolami, światkiem przestępczym i sprowadzanie dziewczyn do Grand Hotelu. Wiadomo było, że to zostanie bardziej nagłośnione jak zostanie kandydatem.
Jeśli pomimo tego wszystkiego on zostanie jednak wybrany na prezydenta, to będzie świadczyło o tym, że Jarosław Kaczyński słusznie uznał, że jako Polacy jesteśmy idiotami.
2
@Ojciec5tkidzieci i co z tego że należała do PZPR? Jak wielu ludzi, którzy w tamtych czasach chcieli robić karierę na uczelni. Nie słyszałem o kompromitujących faktach z jej życiorysu. A porównywanie jej do Urbana, Goebbelsa stanu wojennego, jest co najmniej nie na miejscu.
0
Jagiellonia zagra w pucharach, Pogoń Siedlce utrzymała się w 1. lidze,a Batyr idzie na dno. To był piękny weekend.
1
Może Rambla nie jest reprezentatywna, ale widzę że niektórzy po tym weekendzie rezygnują z głosowania na Batyra. Czyli jednak coś się wydarzyło.
0
@Kgorecki2500 to tak,ale dla niego jako biznesmena rządy PiS i ich polityka podatkowa to jest najgorsze co może być.
3
Mentzen przede wszystkim postąpił jak biznesem a nie polityk. Dużo zyskał finansowo na tej debacie z Rafałem. Dodatkowo dla jego biznesu nie ma nic gorszego jak powrót socjalistów z PiS do władzy i dużo nowych niskich podatków od Morawieckiego.
3
@RosjaninBut był w ZOMO i ORMO jak miał 17 lat w 1989 r. Chyba za dużo % weszło.