Przemek7128
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boateng na 100% nie odejdzie ma kontrakt podpisany
Mata-murinho zapowiedzial ze bedzie kluczowym graczem
Reus-swietnie czuje sie w bvb
Eriksen-podobno wybierze bvb
Gungodan-podpisal nowy kontrakt z bvb,ponoc chce zostac na lata
Ewentualnie walcott ktory chce odejsc z arsenalu
0
24lipca mecz z bayernem stawiam 5zl ze thiago strzeli nam gola:)
0
Neuer-lahm-dante-martinez-alaba
shweinsteiger-thiago [ew kroos]
ribery-goetze-robben
Muller
sklad marzen
0
Neuer
lahm-dante-martinez-alaba
schweinsteiger-thiago[
0
do czego to mialo byc idioto daro2
0
wieksza dupa niz kasa,kazdy przeciez widzial co na boisku robi xavi fatalne mecze mieszal z przecietnymi zarzad nie reagowal i dlatego thiago chce odejsc do pepa.Zobaczycie w meczu bayern-barca co stracila barcelona a zyskal bayern
0
Skad wy wiecie ile bedzie gral w bayernie pep nie jest vilanova ktory wpuszczal go na 15min z ogorkami,Powodzenia bayern sie rozwija a barcelona w druga strone idzie
0
bez-L@@@@ W reprezentacji mial wspainaly sezon,to ze tito go nie lubi i nie dawal mu szansy pokazania sie to strata calej barcy.To ze skorzysta z klauzuli to przeciez jasne ze tak zrobi.Barca niby zyska 18mln a tak naprawde to straci duzo wiecej xavi jeszcze rok dwa i konczy i kto w jego miejsce nikt.Tito i Roosel niszcza barcelone!!!!!!!!!!!!!!!
0
Thiago ambicje ma tylko Tito rucha go w dupe
0
Thiago chce grac i rozwijac sie w barcelonie nie ma takich mozliwosci vilanowa stawia na slabego busqiego oraz xavi.Nie oszukyjac sie kto by nie chcial grac w bayernie przy takich pomocnikach jak Bastian,Gustavo,Martinez,Kroos,Robben,Muller,Ribery,Goetze
Jak w barcelonie byl Pep to stawial czesto na Thiago a Tito wogle mu nie ufa
powodzenia w najlepszej druzynie swiata
0
Neymar to przereklamowany leszcz
0
zaczyna sie era bayernu z pepem
0
nie wypal!!!!!!!!!!!!!!!
0
kto wedlug was wygra final 2013?
Bayern czy Borussia
0
hahahahaa zalosne co roku to co raz gorsze
0
real,barcelona maja fatalnych trenerow
0
villa to leszcz
0
Moim marzeniem jest manuerl neuer!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
tito zalosny jestes twoj nowotwor spowodowal ze postraciles orientacje w pilce....
0
Robben jest kozacki,tak samo jak bayern przejda do histori z potrojna korona!
bayern wygra wszystkie puchary jakie mozna zdobyc tak jak barcelona za kadencji Pepa wygra wszystko co bylo mozliwe weldug mnie tworzy sie nowa era footbolu bayen monachium
0
tito dziekujemy za remontade!!!!! tito out
0
dziekujemy za remontade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
z dante to jest sciema..
0
predzej bayern strzeli 2 gole niz barca;p
0
Tito zamknij ryja i nie gadaj takich glupot.. juz wczoraj hiszpanskie gazety i mou mowil ze ronaldo moze zdecydowac a co zrobil? gowno marnowal akcje za akcja podobnie moze byc z messim barcelona to druzyna a nie messi.z takim nastawieniem typuje 2-1 dla bayernu
0
dzis bvb jutro bayern zapowiada sie niemiecki final
0
mysle ze skonczy sie podobnie jak na alianz arena typ 3-1 dla bayernu
0
Tito to zalosny dupek bez jaj juz jego celem bylo gol w monachium,a nawet nie bylo strzalu na bramke
0
dobrze gadac polac mu bayern w finale jak barcelona postawi wszysko na jedna karte skonczy sie tak jak na alianz
0
barcelona jest uzalezniona od messiego,a messi z taka gral co gral na alianz to nie wrozy nic dobrego,czuje ze bayern wygra z barca1-2 lub 1-3
waznym czynnikiem bedzie swiezosc bayern gral 2 skladem a barca 1 bedzie to widac w srode