0

Iniesta za żadne skarby nie odejdzie, wspaniały człowiek i jeszcze lepszy piłkarz.

0

Wiem jedno między Ramosem a Costą nigdy nie będzie przyjaźni nawet w reprezentacji.

0

Chodzi o to jak się będzie układać między Ramosem a Costą w reprezentacji, a nie w klubie , to co się w Madrycie dzieje to co mnie to obchodzi.

0

Dokładnie, dobrze mówisz, po tym konflikcie z Ramosem to czarno to widzę, wrogowie nie mogą grać w jednej drużynie.

0

Aha ok

0

Mam pytanie będzie Leo Messi gotowy na mecz z Milanem ?

0

Trochę ma racje Ibra, nie dziwie mu się, to co zrobił Gaurdiola to chyba każdy by się wkur...

0

0

A widzieliśćie ten film o Inieśćie, szkoda że tak źle tłumaczy :)

0

Jak będę chciał to się nauczę ;)

0

0

Tak to prawda Mascherano wczoraj najlepiej zagrał.

0

Dobrze napisałeś, zgadzam się w 100 % z tobą, też nie lubię takich ludzi co tak psy wieszają na Busim.

0

Może również Bastian Schweinsteiger.

0

Busquets wydaje się że nic nie robi na boisku, a tak naprawdę bardzo dużo robi, jeden z najlepszych defensywnych pomocników świata, nie pomylę się jak napisze że najlepszy.

0

Weź spierd... z tej strony idioto !

0

Publiczność jak publiczność, ale ja już sam chcę zobaczyć Neymara w akcji.

0

Ja nie mogę z tej bramki Alvesa ;)

0

Nie powiedziałbym że lepiej, jak na obronce to świetnie gra, i ma racje to dziecko.

0

no ta tvp 2 jest na zywo transmisja

0

na tvp 2 0:0 jest

0

0

z 5:0 do 5:3 o lol, ciekawe jak Bayern zagra .

0

Nie wygrał był remis

0

Zgadzam się ;)

0

I jak Montoya ma grać w pierwszym składzie, jak takie błędy popełnia z takim przeciwnikiem do tego w towarzyskim meczu, jeszcze zawinił bramkę na 2:1.

0

Mecz na luźie i tyle.

0

Alexis i Song nie mogli wytrzymać ze śmiechu, co to za pytania w ogóle padały ze strony dziennikarzy, co tam robił dziennikarz ze stacji Trwam.

0

Alexis Lechia Gdank ;)

0

Nie powiedział bym że każdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?