PrzemekFCB1899
Dołączył/a: listopad 2012
Szczecinek (Zachodniopomorskie)
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta za żadne skarby nie odejdzie, wspaniały człowiek i jeszcze lepszy piłkarz.
0
Wiem jedno między Ramosem a Costą nigdy nie będzie przyjaźni nawet w reprezentacji.
0
Chodzi o to jak się będzie układać między Ramosem a Costą w reprezentacji, a nie w klubie , to co się w Madrycie dzieje to co mnie to obchodzi.
0
Dokładnie, dobrze mówisz, po tym konflikcie z Ramosem to czarno to widzę, wrogowie nie mogą grać w jednej drużynie.
0
Aha ok
0
Mam pytanie będzie Leo Messi gotowy na mecz z Milanem ?
0
Trochę ma racje Ibra, nie dziwie mu się, to co zrobił Gaurdiola to chyba każdy by się wkur...
0
0
A widzieliśćie ten film o Inieśćie, szkoda że tak źle tłumaczy :)
0
Jak będę chciał to się nauczę ;)
0
0
Tak to prawda Mascherano wczoraj najlepiej zagrał.
0
Dobrze napisałeś, zgadzam się w 100 % z tobą, też nie lubię takich ludzi co tak psy wieszają na Busim.
0
Może również Bastian Schweinsteiger.
0
Busquets wydaje się że nic nie robi na boisku, a tak naprawdę bardzo dużo robi, jeden z najlepszych defensywnych pomocników świata, nie pomylę się jak napisze że najlepszy.
0
Weź spierd... z tej strony idioto !
0
Publiczność jak publiczność, ale ja już sam chcę zobaczyć Neymara w akcji.
0
Ja nie mogę z tej bramki Alvesa ;)
0
Nie powiedziałbym że lepiej, jak na obronce to świetnie gra, i ma racje to dziecko.
0
no ta tvp 2 jest na zywo transmisja
0
na tvp 2 0:0 jest
0
0
z 5:0 do 5:3 o lol, ciekawe jak Bayern zagra .
0
Nie wygrał był remis
0
Zgadzam się ;)
0
I jak Montoya ma grać w pierwszym składzie, jak takie błędy popełnia z takim przeciwnikiem do tego w towarzyskim meczu, jeszcze zawinił bramkę na 2:1.
0
Mecz na luźie i tyle.
0
Alexis i Song nie mogli wytrzymać ze śmiechu, co to za pytania w ogóle padały ze strony dziennikarzy, co tam robił dziennikarz ze stacji Trwam.
0
Alexis Lechia Gdank ;)
0
Nie powiedział bym że każdy