Przemekkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
19
Messi i buty z nike :D A wielu z nas myślało że on od zawsze gra w adasiach :D
1
4
http://static.fangol.pl/content/0/7/0/07018821502627af50b7def9fc1e4415-554.jpg Terry oficjalnie w Liverpoolu :DD
0
Za 50 lat będziemy mogli opowiadać wnukom że za naszych czasów to Nawet Bóg grał w piłkę ;)
1
Silva to już jest za stary, pozatym musielibyśmy dużo za niego wyłożyć, a po co nam gracz który ma 29 lat?
1
Idealny rywal nam się trafił przed meczem z Bayernem, szybkie kilka bramek i zmiany żeby odpoczęli najważniejsi :D
2
O stary, skąd wiesz? nawet Messi o tym nie wie.
2
http://static.fangol.pl/content/7/7/a/77a67e2fe22fa661b057166c3b6a3e38-554.jpg haha :D
3
Jeszcze niech wróci Laporta i to będzie najlepsza wersja Barcelony :)
1
Pogba nie zagra w pierwszym meczu przeciw Realowi ;/
1
Nie wiem kogo to miało rozśmieszyć. żałosne
2
SER: Barça całkiem korzystnie patrzy na sprzedaż Pedro do Atlético, co mogłoby pomóc w sprowadzeniu Koke.-Kręcidło
2
A kogo obchodzi twoje zdanie? :D hajs się musi zgadzać.
3
RAC1: Po zakończeniu półfinałów Ligi Mistrzów Xavi Hernández ma ogłosić swoją decyzję o odejściu z Barcelony do katarskiego Al Sadd.-Kręcidło
1
o kurde, przepraszam :DD
1
Ale porównaj Robbena w obecnej formie z Lewym :D
1
https://instagram.com/p/2D81H1iogL/?taken-by=fcbarcelona brawa dla nich za inteligencję :DD
2
będę pamiętał, ale jeszcze pół roku musisz poczekać, obyś bana nie dostał :D
8
Witam was, postanowiłem tutaj założyć konto ponieważ od dawna kazdego dnia wchodzę na tę stronę :D to juz będzie ze 4 lata, mam nadzieję że nikomu nie bd przeszkadzał! :D pozdrawiam was! :D VEB