0

0

0

Nie bo jesteś słaby

0

I po co to ?

0

Rosel to dno, gówno zrobil dla tego klubu, niech wy****a

0

0

Nie spinaj ziomek, wyrażam swoją opinie

0

0

0

Dobry ? To drewno z korzeniami w ziemi, marnuje sie tutaj, sprzedać go do Francuskiej ligi bo tam jego poziom i tyle

0

0

Bardzo mam fajny nick, nie wiem co od niego chcesz. Co do Villi to fakt, tylko sie zmarnował, pierwszy sezon był okej, ale reszta to gówno na kijoszku, pniak z niego już jest i tyle.

0

0

Sprzedać go, on nic nie robi.

0

0

Czego mnie minisujecie, po co nam on, ostatnio wszedł to nic nie zrobił tak samo jak Alexis, na dodatek praktycznie nie gra...

0

Ostatnie zwycięstwo ewidentnie na fuksie, mam nadzieje, że teraz przegramy

0

Pfff Droga wolna

0

Dobry żart Ibra, dobry żart :D

0

To prawda, on jest zamieszany w korupcje, to informacje potwierdzone tylko tutaj tego nie napiszą

0

A kogo to interesuje, beznadziejny prezes, który nic nie wniósł ani nic ciekawego nie stworzył w tej Barcelonie.

0

Czekamy Abi, mam nadzieje, że zagra w kolejnym meczu

0

A Real z nimi 5:0...

0

Bardzo porządny trener, wydaje mi sie na następce Tito

0

Ciekawe ile będzie zarabiać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?