PsiaKupa
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
0
Nie bo jesteś słaby
0
I po co to ?
0
Rosel to dno, gówno zrobil dla tego klubu, niech wy****a
0
0
Nie spinaj ziomek, wyrażam swoją opinie
0
0
0
Dobry ? To drewno z korzeniami w ziemi, marnuje sie tutaj, sprzedać go do Francuskiej ligi bo tam jego poziom i tyle
0
0
Bardzo mam fajny nick, nie wiem co od niego chcesz. Co do Villi to fakt, tylko sie zmarnował, pierwszy sezon był okej, ale reszta to gówno na kijoszku, pniak z niego już jest i tyle.
0
0
Sprzedać go, on nic nie robi.
0
0
Czego mnie minisujecie, po co nam on, ostatnio wszedł to nic nie zrobił tak samo jak Alexis, na dodatek praktycznie nie gra...
0
Ostatnie zwycięstwo ewidentnie na fuksie, mam nadzieje, że teraz przegramy
0
Pfff Droga wolna
0
Dobry żart Ibra, dobry żart :D
0
To prawda, on jest zamieszany w korupcje, to informacje potwierdzone tylko tutaj tego nie napiszą
0
A kogo to interesuje, beznadziejny prezes, który nic nie wniósł ani nic ciekawego nie stworzył w tej Barcelonie.
0
Czekamy Abi, mam nadzieje, że zagra w kolejnym meczu
0
A Real z nimi 5:0...
0
Bardzo porządny trener, wydaje mi sie na następce Tito
0
Ciekawe ile będzie zarabiać