11

Obrońca Almerii.

0

Przerwę lekką miał on. Ale teraz z kopyta poszedł. 24 gole zostały strzelone nogami Baccy w sezonie tym.

0

Co to brzydka bramka jest?

0

Marcelo też.

1

Jak Iniesta.

0

Toni też kozakiem jest. 37 lat goli 18 ma on.

0

PEREŁKA godna rm.pl

0

TABELA ROCZNA PREMIER LEAGUE 2014
1. Manchester City - 38 meczy - 88 pkt
2. FC Chelsea - 38 m - pkt
3. FC Liverpool - 38 m - 76 pkt
4. FC Arsenal - 38 m - 70 pkt
5. Manchester United - 38 m - 66 pkt

0

W którym ?

2

Nogę złamał przecież.

0

Ostatni gol marca czternastego został zdobyty. Warto dodać, że popisał się on hat-trickiem w meczu z Gałaczyńskim Otelulem, który niedawno w LM grał.

3

Bogdan Mitrea obrońca lewy/środkowy FC Viitorul strzelił 14 goli w sezonie tym. Królem strzelców ligi rumuńskiej aktualnie jest on. Spośród 14 goli tych, 11 z karnych rzutów zdobył. To prawdziwy Penaldo jest.

2

Jak myślicie wy, jak bramkarska sprawa będzie przedstawiać się?
Czy Enrique zostanie przy systemie swym. Czy może Bravo bronił będzie z Bayernem i Bilbao. A może Ter Stegenowi liga dojdzie. Ciekawy temat to. Pewniejsza wersja to Bravo w bramce do końca sezonu tego ale obstawiam, że Enrique trzymać twardo będzie się zamysłów swych.

1

A to bydlak.

0

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Ostatnie zdanie - PEREŁKA.

0

Szczęście lepszym sprzyja.

0

Stawiam na zwycięstwo z Getafe.

0

2 różne mecze.

1

Śmieszy to cie?

0

18 ( 14 liga, 3 LM, 1 CdR)

3

Pamiętacie zdjęcie "Messi 11 sezonów 400 goli, Ronaldo 6 sezonów 302 gole" ?
https://www.facebook.com/jeblemilezejakvaldes/photos/a.380316512082681.1073741828.380315035416162/793036424144019/?type=1

Licząc od 2008/2009 do 2013/2014, czyli sezonów 6 wychodzi :

Messi - goli 312 (38, 47, 53, 73, 60, 41) 35 goli argentyńskich, czyli 347 .

Ronaldo - goli 277 (26, 33, 53, 60, 55, 50) 32 gole portugalskie, czyli 309

A licząc sezon trwający też wychodzi:

Ronaldo 359

Messi 394

A sezonów ostatnie 11 Messiego to 445 golaso.

0

Jak myślicie wy, kto lepszy jest?
Illaramendi czy Roberto?

17

Co kur*a? Cóż za absurd. Co w tej Hiszpanii dzieje się. Odpocząć powinien on.

0

Komentarz usunięty

3

Czemu wszystkich do wiadra jednego wrzucasz ty ? Jeździcie po realowskich kibicach, a sami prowokujecie. Co ma związane kibice Realu z Xavim ?

1

Dla mnie czasu kwestią transfer Wilshere'a do Barcy zawsze był. Od lat kilku czekam ja, szkoda, że kontuzje przeszkadzają mu. Dałby rade w Hiszpanii on, jako Anglik nieliczny.

0

Albo gorzki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?