0

Ciekawe czy ktoś dostanie trzy żółte kartki?

0

Masche perfekcyjnie zastępuje nam Busiego :) Oby tak dalej.

0

On mu palec w oko wsadził.

1

Suarez na sprzedaż! On nie miał strzelać goli, on miał się przewracać o własne nogi.

0

Ale ten Suarez słaby jest. Ja bym go zmienił, jeszcze gola strzelać się ośmiela. Nie dość że sam potyka sięo swoje nogi i gra na faul...

0

To idź zmień go i wykonaj rzut rożny jak ci się nie podoba

0

Munir i Sandro potrzebni od zarazs

2

Ubierz okulary.

0

Sprzedać tego Nejmera, co to za rajdy robi przy linii bocznej zamiast podać do Messiego!

0

Jak na razie to tylko Neymar najlepszy na boisku. Reszta grają piach i bym ich wymienił.

0

Z przypadku to jest twój nick. Ja jestem menadżerem z licencją PRO w FM15, więc wiem co to jest taktyka.

4

Real ma zawodników, a Barcelona też ma zawodników. Taka prawda.

1

1. Przyjdzie
2. W Barcelonie
3. Prawda
4. Mogli dać czerwoną
5. Żebyś się pytał
6. Dupy nie urwa
7. Jeszcze nie czuj się zbyt komfortowo

0

U Ciebie w domu.

1

Nie martwcie się w FM 15 też remisowałem El Clasico 1-1 w pierwszej połowie. W szatni zrobiłem im moją słynną suszarkę i efekt był taki, że Real nie miał nic do powiedzenia. Ostatecznie wygrałem 4-1. W tym meczu też tak będzie.

0

Coś czuję, że Eto strzeli gola.

0

Komentarz usunięty

0

0

Chopie, ty myślałeś że dlaczego Barca zaczęła tak dobrze grać.? Dam Ci odpowiedź dlaczego, bo zacząłem wysyłać Lucho taktyki sprawdzone w FM 15. Gdyby nie ja, Barcy by nie było już w LM.

0

Kupiłem go do Barcelony za Xaviego w FM 15 i się bardzo dobrze sprawował. Nic tylko brać. Muszę jeszcze podesłać Lucho jakieś taktyki z FM 15 na El Clasico.

0

Chyba Bóg Futbolu. Królem co najwyżej może być CR.

0

A co ma picie alkoholu z umiarem do grania?

3

A niech się ubiera jak chce, niech nawet nosi spodnie na głowie. Mnie interesuje to co reprezentuje sobą na boisku.

0

Kolejny pseudoznawca.

4

Aduriz może czyścić stopy Suarezowi.

14

0

Nie ma Pique i obrona gra fatalnie.

0

Komentarz usunięty

0

Ale z was są debile teraz zły Bartra, Bartra słaby a za niedługo będzie Bartra. Ale ten koleś fest za aktorzył lekko dotknięty bez Bartre i od razu na plecy gleba.

0

Ten murzyn nie wiedział co ma ze swoimi długimi rękami zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?