Pszemek_Samsung
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy ktoś dostanie trzy żółte kartki?
0
Masche perfekcyjnie zastępuje nam Busiego :) Oby tak dalej.
0
On mu palec w oko wsadził.
1
Suarez na sprzedaż! On nie miał strzelać goli, on miał się przewracać o własne nogi.
0
Ale ten Suarez słaby jest. Ja bym go zmienił, jeszcze gola strzelać się ośmiela. Nie dość że sam potyka sięo swoje nogi i gra na faul...
0
To idź zmień go i wykonaj rzut rożny jak ci się nie podoba
0
Munir i Sandro potrzebni od zarazs
2
Ubierz okulary.
0
Sprzedać tego Nejmera, co to za rajdy robi przy linii bocznej zamiast podać do Messiego!
0
Jak na razie to tylko Neymar najlepszy na boisku. Reszta grają piach i bym ich wymienił.
0
Z przypadku to jest twój nick. Ja jestem menadżerem z licencją PRO w FM15, więc wiem co to jest taktyka.
4
Real ma zawodników, a Barcelona też ma zawodników. Taka prawda.
1
1. Przyjdzie
2. W Barcelonie
3. Prawda
4. Mogli dać czerwoną
5. Żebyś się pytał
6. Dupy nie urwa
7. Jeszcze nie czuj się zbyt komfortowo
0
U Ciebie w domu.
1
Nie martwcie się w FM 15 też remisowałem El Clasico 1-1 w pierwszej połowie. W szatni zrobiłem im moją słynną suszarkę i efekt był taki, że Real nie miał nic do powiedzenia. Ostatecznie wygrałem 4-1. W tym meczu też tak będzie.
0
Coś czuję, że Eto strzeli gola.
0
Komentarz usunięty
0
0
Chopie, ty myślałeś że dlaczego Barca zaczęła tak dobrze grać.? Dam Ci odpowiedź dlaczego, bo zacząłem wysyłać Lucho taktyki sprawdzone w FM 15. Gdyby nie ja, Barcy by nie było już w LM.
0
Kupiłem go do Barcelony za Xaviego w FM 15 i się bardzo dobrze sprawował. Nic tylko brać. Muszę jeszcze podesłać Lucho jakieś taktyki z FM 15 na El Clasico.
0
Chyba Bóg Futbolu. Królem co najwyżej może być CR.
0
A co ma picie alkoholu z umiarem do grania?
3
A niech się ubiera jak chce, niech nawet nosi spodnie na głowie. Mnie interesuje to co reprezentuje sobą na boisku.
0
Kolejny pseudoznawca.
4
Aduriz może czyścić stopy Suarezowi.
14
0
Nie ma Pique i obrona gra fatalnie.
0
Komentarz usunięty
0
Ale z was są debile teraz zły Bartra, Bartra słaby a za niedługo będzie Bartra. Ale ten koleś fest za aktorzył lekko dotknięty bez Bartre i od razu na plecy gleba.
0
Ten murzyn nie wiedział co ma ze swoimi długimi rękami zrobić.