Public R
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Góraszka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tej wypowidzi mam lekkie wrazenie jakby druzyna byla w lekkim dolku psychicznym i guardiola robi co moze by podniesc morale zespolu, nigdy wczesniej tak sie nie wypowiadal ale ciesze sie ze wypowiedzial te slowa.. jakby nie bylo wszystko zalezy od nas poprostu zacznijmy znowu wygrywac
0
dokładnie rok temu real mial fatalny luty a my zblizylismy sie tak blisko ze wszyscy mysleli ze juz mamy real.. jednak wtedy real odpadl z lm... a my gralismy dalej... mysle ze barca jesli wygra 3 nastepne mecze to oddali sie od realu zdecydowanie..
0
pawełpl karnego nie powinno byc? prawie identyczna sytlacja byla w gran derby gdy salgado faulowal busquetsa... swoja droga atletico powinno prowadzic juz w 4 minucie meczu ale sedzia nie uznal prawidlowo zdobytej brammki obroncy atletico... wiec dlaczego piszesz takie rzeczy jak osoba z podstawowki... zalosne gdy czyta sie takie idiotyzmy
0
misugi dwa razy czytalem to co napisalem i nie zauwazylem tego:P
Co do naszego bylego to mam nadzieje ze odniesie wiele sukcesow bez znaczenia gdzie pojdzie...
0
Co wy na to by banować za błędy ortograficzne? taki pan typu Robertfrbdg i wiele innych osób które mają problemy z ortografią zazwyczaj są dziećmi wiec ich poziom wypowiedzi jest często niski. W ten sposób spadła by liczba idiotycznych wypowiedzi i użytkownicy na poziomie byli by zadowoleni bo poziom wypowiedzi znacznie by się zwiększył. Co prawda determinant ortografii to nie jest jakis znakomity pomysł ale zawsze zrobilibyśmy krok w przód:P
Pozdrawiam
0
DeathLasek porazka porazka, ale gubimy pkt w meczach ktore powinny byc wygrane a przed nami jeszcze bardzo trudna seria spotkan, real napewno odpadnie z LM i zostanie im tylko liga napewno rowniez straca pkt ale my mozemy stracic ich wiecej, wiec jest sie czego obawiac.. porazki sa zle, wygrane dobre dlatego na jedne narzeka sie a na drugie druzyne chwali... jest to dosc skomplikowana zasada ale mam nadzieje ze zrozumiesz:P
Ale oczywiscie wszystko w granicach rozsadku i obiektywizmu
0
panie josep cos tu jest nie tak, dwa razy prowadzilismy raz nawet dwoma bramkami.. rozumiem ze stracilismy bramki po indywidualnych bledach ale kiedy druzyna nie jest dobrze zorganizowana pojedyncze bledy to tylko efekt tego... dzisiaj zabraklo wlasnie organizacji gry, przeciez ten mecz powinnismy wygrac bez problemu ale wdalismy sie w otwarta gre... wczesniej gdy ktos chcial z nami zagrac taka pilke to konczylo sie 6:0, a dzisiaj ten wynik wlasnie potwierdza zla organizacje gry... widac jakies zmeczenie w druzynie nie ma tej agresji i szybkosci co pare tygodni temu... a indywidualne akcje powoduja straty goli a nie ich zdobycie... wszyscy ponosza odpowiedzialnosc za porazke ale dzisiaj naprawde cala druzyna zagrala zle cala wlacznie z trenerem.
0
agresywnie:)
0
Messi ma racje tyle ze jak sie samemu chodzi po boisku gdy rywale wyminiaja sie podaniami to trudno by nie pozwolic na duzo rywalowi.. prawda jest taka ze barca zagrala za malo agresyjnie i przede wszystkim za daleko od rywala
0
NaZawszeBarca, gucior, robokochambarce , niszczyciel talentów? osmieszacie sie panowie.. ten pan mimo ze odszedl w nieslawie zrobil wiele dla barcy, a wypromowal takich pilkarzy jak chocby xavi iniesta czy carles puyol dzisiejszych crackow barcy, jak chcecie kogos oceniac to patrzcie na calosc jego pobytu w barcelonie a nie tylko jego koncowke.. dodac moge tylko ze to barca van gaala grala atak totalny co mialo swoje przelozenie na atrakcyjnosc meczy.. nie bronie van gaala ale obrazacie czlowieka ktory przyczynil sie do sukcesow barcy dzieciaczki..
0
Barca przegrala bo pozwolila narzucic sobie styl espanyolu.. czyli kopmysie i sie klucmy ale za cholere nie grajmy w pilke.. Henry mogl otworzyc wynik w wybornej sytlacji ale tego nie zrobila a szkoda.. Co do drugiej polowy guardiola dobra zmiane zrobil starajac sie zbilansowac druga linie ale Espayiol wyszedl znacznie lepiej ustawiony na druga polowe.. zanim barca sie zebrala minelo 15 i bylo 2:0, czy wina przy bramce na 2:0 jest tylko valdesa? napewo w 90% to duzo ale nasze ustawienie stworzylo to zagrozenie ze w przypadku zlego wybicia pilka trafi do jakiegos pilkarza espanyolu bo poza malym budda byli jeszcze inni pilkarze, przy pierwszej fatalnie zagral toure ktore zupelnie zapominal ze ma za plecami De la penie... Szkoda tych pkt bo eforii w madrycie az do nastepnego weekendu nie bedzie konca a ta glupia dziennikarska ale i nie tylko presja moze spowodowac ze chlopaki beda myslec o czyms innym niz o meczu.. Niestety musimy tez powedziedz sobie jasno real gra bardzo systematycznie napewno tego nie utrzyma ale przeciez barca potrafila wykreic 50 pkt w 19 spotkan to czemu real ma tego nie zrobic? Zobaczymy ja nadal mysle ze mistrzostwo jest juz prawie w naszych rekach ale bazuje na zalozeniu ze guradiola nie pozwoli druzynie zrobic to co zrobla druzyna ryjka... bo sytlacja jest bardzo podobna przypomne ze dwa lata temu tez bylismy liderem wygralismy pierwszy mecz copa de la rey i gralismy w 1/8 LM ale wtedy wszystko sie zwalilo po LM oby teraz bylo inaczej.. A co do Espanyolu to przeciez to Derby barcelony tu zawsze jest inaczej niz w innych meczach.
0
To co jest nie fajne i daje sie mocno zauwazac to ogromny brak zaufania do hleba na boisku, pilkarze wogle go nie widza czy to xavi czy alves na boisku mimo ze czesto swietnie sie ustawia.. woleli grac przez zapchane skrzydlo iniesty niz przez wolne hleba i to nie pierwszy raz... w takich warunkach ciezko sie zlapac klimat...
0
noris ja sie z toba nie zgodze w sprawie Henriego, nie zamierzam dyskutowac z toba i niewiem czego oczekujesz od niego ale zanim ocenisz jego gre zastanow sie co on tak naprawde na boisku robi.. Jaki jest sens prownywac jego gre w arsenlu jak juz podstawowe zadania na boisku ma inne niz w londynie. Po pierwsze Henry z barcelony bardzo czesto angazuje sie do obrony jest zdyscyplinowany taktycznie i jest skrzydlowym... Henry z arsenalu mial wiecej swobody mniej angazowal sie w obrone (wiec mial wiecej sil i swiezosci w ataku), rowniez fakt ze tam byl gwiazda co dawalo mu ogromnej pewnosci siebie, Wenger od niego zaczynal ustawienie druzyny, on wykonywal karne wolne byl numerem jeden i jak wspomnialem to daje duzego kopa,a w bracelonie jest jednym z wielu, kolejna wazna kwestia jest to ze arsenal zupelnie inaczej gral niz barcelona wiec po co porownujesz tych dwoch tak bardzo roznych od siebie zawodnikow... To co ja czesto widze w meczach to jego bardzo duza prace na konto druzyny mimo ze jest wielka gwiazda i wie o tym ze w tej druzynie i przy takich konkurentach juz nie uda mu sie zablysnac indywidualnie... Ja jestem z niego bardzo zadowolony, chociaz nie zawsze mu mecze wychodza ale pokazcie mi jednego pilkarza ktory w 50 spotkaniach w sezonie chociaz 40 mial na najwyzszym poziomie, i oczywiscie musial szatnie dzielic z takimi pilkarzami jak eto czy messi. Zaleta henriego jest to ze jak nie udziela sie najlepiej w ataku to lepiej gra w obronie, dodatkowo jest innym typem pilkarza niz messi wiec daje inne mozliwosci w ataku na wszelki wypadek guardioli.. tyle w temacie
0
irytuje mnie to troszeczke, bo messi nie musial grac tak dlugo to samo henry i abidal. przeciez to sa pilkarze ktorych trenerzy dobrze znaja. mecze towarzyskie sa po to by probowac czegos nowego...
0
kudlaty a jednak sie czepiasz... jest to podkreslenie tego ze tworzac historie futbolu tworzyli ja rowniez grajac w barcelonie.... mysle ze to nie takie trudne do zrozumienia
0
super zdjecie na cos takiego od czasu strzelenia bramki przez messiego nr 5000 czekalem...VeB
Pozdro fred
0
ja nigdy nie ogladalem takiej ilosci meczow maradony by moc ich porowywac wiec nie bede ich nigdy porownywal. kazdy z tych pilkarzy mial inny atut.. ronaldinhio podania, rivaldo strzaly, messi drybling i szybkosc... (mowie tu o tym w czym byli najlepsi) o pilkarzu nie decyduje jego wiek mozliowsci tylko to co robi dla druzyny... oboecnie na tym poziomie zaden z tych dwoch panow nie mial takich osiagfnic jak messi
0
oczywsicie tytuly to jedno a to co zostaje w pamieci to drugie... w swiat ida tytuly puchary... ale w glowach zostaje styl, ja uwielbiam barce za offensywe za szybkosc, nie za puchary.. a chodzilo mi o to ze napisales to tak jakby ogladanie meczow jak barca grala kiedys cie meczylo... (po co sie meczyc:) ) bez zlosliwosci... a tak na serio kazdy z nas lubi barce za to co uwaza za stosowne... mnie naprawde interesuje tylko barcy styl... bo nawet przegrany wierny swoim ideom po walce jest wygranym, bo przegrywa bedac gorszym a to mozna zawsze uszanowac... porownac mozna chocby ostatni mecz barcy z realem... real zagral naprawde wspaniale patrzac na statystyki meczu i co z tego skoro zagrali jak bada tchórzy ktora cala druzyna bronila bramki. taka porazka jako mnie kibica bolala by bardziej niz 5:0! ale kibice realu maja swoj system wartosci i dla nich to barca dala ciala ze ich nie rozwalila:) i wlasnie o to chodzi.. jedni w pilce widza wygrane a inni szukaja czegos innego.. i wlasnie w barcelnie mnie zawsze przyciaga jej styl a nie wynik.. a ze w tym roku im wszystko wychodzi to tylko sie cieszyc podwojnie.. dlatego ciesze sie ze zawsze sa wierni swojemu stylowi nawet jak im nie idzie... pozdrawiam
0
mowie o messim ronim i rivaldo
0
misugi wiesz jaka jest magia mesiego ze w wieku 21 lat on ciagnie druzyne taka jak FC Barcelona! kiedy jest on na boisku wysztko wydaje sie proste i gra barcy nabiera tempa. on majac 21 lat jest numerem jeden w ataku on nakreaca atak mimo takich postaci jak herny i eto(porownainie tylko napastnikow) porownywanie ich nie ma sesnu bo wszyscy pilkarze byli zupelnie inni....
0
misugi wiesz nie kazdy musi lubic styl barcelony i nie kazdy musi jej kibicowac... Ja kocham styl barcy, proste jest ze jak wygrywaja to jest znakomicie.. Ale barca nie zawsze miala dobrych trenerow, a mimo to zawsze uwielbialem patrzec na ich gre(poza meczami w ktorych brak zaangazowania decydowal o porazce)
0
Majkel_Chrupek koles sie wypowiada choc zaloze sie ze nawet niewie kto wtedy gral w realu i zaloze sie ze nie obejrzal ani jednego meczu ale grali z kosmosu!!! a co do xaviego to ma racje ja czesto ogladam mecze realu nie tylko w tym ale i w poprzednich sezonach, ktore byly mimo mistrzostwa slabe w wykaniu realu(styl) i sam sie dziwie jak taka druzyna jest zawsze w czubie...
0
niedlugo sie okaze ze barca specjalnie w meczach takich jak ten gra slabiej by zapelnic camp nou:P
0
Wiecie co jedni z was widza w boixos nois kibiców co super dopinguja a drudzy widza bandytow a oni sa i jednym i drugim mam nadzieje ze nie dostane bana za ten link http://www.dailymotion.pl/video/x681c8_skinheads-boixos-nois-fc-barcelone_news
niestety radykalne ugrupowania przyciagaja takie osoby jak te w ym filmiku sami ocencie czy wszystko jest ok, ja zostawiam to bez oceny...
0
Nie wiem po co staracie sie oceniac ludzi ktorzy nie zachowuja sie racjonalnie i jeszcze z tym sie nie kryja... to sa fanatycy, ktorych mimo wszystko nie powinno byc w sporcie i na trybunach ale z drugiej strony tacy ludzie dodaja niesamowitej piknaterii i atmosfery na stadionie... Ludzie od czarnej roboty, do ktorych nikt z racjonalnie zachowujacych sie osob niechce sie przyznac, ale ludzie ktorych w glebi duszy duza czesc cules szanuje i z usmiechem sie przyglada jak robia male zamieszanie... tym bardziej ze calym sercem(czasami bez glowy) sa za barca a czasami nawet jeszcze bardziej sa przeciwko druzynie rywali.. zadna argumentacja nie pomoze w jedna i w druga strone zatem jak kogos teigo ocenic?
0
grono, uwzgledniajac styl(przyjecie pilki na klatke i piekne nozyce i moment strzelenia (doliczony czas gry przy stanie 2:2) i wage gola (4 miejsce i gra w lidze mistrzow) moge smialo uznac za jedna z najpiekniejszych bramek w historii klubu... mozna ogladac do znudzenia:)
0
sorki ale ostatnio wysylajac dostalem info ze mnie zbanowali
VeB
0
....
0
MJG wedlug mnie od poczatku drugiej polowy az do 2:1 dla osasuny na boisku dominowala osasuna, ja nie mowie ze guardiola zachowal sie beznadziejnie wczoraj bo gdybyscie czytali wszystkie moje komentarze byscie wiedzieli ze bardzo cenie sobie prace guardioli... to ze napisalem ze najbardziej zawiodl mnie guardiola nie ozancza ze obwiniam go za to ze wygral mecz bo to niedorzeczne i nie oznacza to oceny 1 w skali 1-10... chodzi mi o te dwie bramki stracone i przewage osasuny na boisku... barca wcale nie rzucila sie do ataku poprstu osasuna sie cofnela prowadzac 2:1.. nie bede sie tu pocil bo nie bardzo sie rozumiemy wy myslicie ze krytykuje guardiole za calokrztal a mi nie podobala sie druga polowa az do zmiany keity.. i tyle a ze messi nas uratowal to od tego jest... pozdrawiam
0
Morief i inni... jezeli sie myle to mnie poprawcie... to jest komentarz moj wlasny i nikt mi nie zabroni pisac i oceniac na moj sposob tego co chce i jak chce... jezeli wygrana jest dla was jedyna determinanta sukcesu u umiejetnosci trenerskich to wasza sprawa... Ale ja zwracam uwage rowiez na styl i na rywala z jakim barcelona gra... przypomne ze osasuna jest ostatnia druzyna w tabeli i chaos jaki panowal na boisku i niemoc drugiej lini jak dla mnie byl wystarczajacy by negatywnie ocenic trenera... jak dla mnie zwyciestwo bylo szczesliwe... ciekaw jestem co byscie powiedzieli jakby barca zgubila pkt.. odpowiedz typu :ale nie zgubila potraktuje jako brak argumentow...