0

Wszystko fajnie, tylko dlaczego nie wspomniał o zespole kobiecym, dziewczyny są równie dobrą wizytówką klubu. Wiem, że poziom inny, ale to jak one dominują inne zespoły jest niesamowity. Oby ten piękny sen trwał jak najdłużej, amen.

0

Czy w przypadku dogrywki nie należałoby podawać czasu gry? dodatkowe 30 min to jednak spore obciążenie, zwłaszcza w meczu o taką stawkę i na takim etapie sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?