Iker zachowuje zawsze klasę. To się ceni. Niestety nie można tego powiedziec o innych zawodnikach Realu. Spójrzmy chocby na takiego Sergio Ramosa. Brutalny, agresywny, do tego często symuluje (jak np przy tym wolnym po którym padł gol nr 2 dla Realu- moim zdaniem Iniesta nie faulował go absolutnie, Ramos tylko czekał na to by móc się wywrócic). Gdzie szacunek do-jakby się wydawało- kolegów z reprezentacji?
nadużywa słowa `szczęście` w pierwszym akapicie ;D
a tak poważnie zaskoczył Real. Jego taktyka się sprawdziła. Graliśmy dużo więcej prostopadłych piłek, nie było już grania w szerz. Obrońcy byli więc zgubieni :) Wielki szacunek dla Pepa i liczę na coś równie genialnego w środę ;)
Komentarze
0
Zdjęcia :) http://wyslijto.pl/plik/6w9jlqasr9
0
zdjęcia będą później gdyż nie jestem u siebie w domu teraz, ale proszę się martwić i cierpliwie poczekać ;)
0
Iker zachowuje zawsze klasę. To się ceni. Niestety nie można tego powiedziec o innych zawodnikach Realu. Spójrzmy chocby na takiego Sergio Ramosa. Brutalny, agresywny, do tego często symuluje (jak np przy tym wolnym po którym padł gol nr 2 dla Realu- moim zdaniem Iniesta nie faulował go absolutnie, Ramos tylko czekał na to by móc się wywrócic). Gdzie szacunek do-jakby się wydawało- kolegów z reprezentacji?
0
nadużywa słowa `szczęście` w pierwszym akapicie ;D
a tak poważnie zaskoczył Real. Jego taktyka się sprawdziła. Graliśmy dużo więcej prostopadłych piłek, nie było już grania w szerz. Obrońcy byli więc zgubieni :) Wielki szacunek dla Pepa i liczę na coś równie genialnego w środę ;)
0
bartusS- już leci link :)
http://www.megaupload.com/?d=L2OF41VD
0
nasze chłopaki są naprawdę wspaniałe ;) to piękne.
0
zdjęcia będą później gdyż nie jestem u siebie w domu teraz, ale proszę się martwić i cierpliwie poczekać ;)
0
skład bardzo mi się podoba. Liczę na duecik Hleb-Henry ;) no i Guddi z Yayą :) super , oby były 3 pkt.
0
Rafa byłby moim zdaniem najodpowiedniejszy na 3 kapitana. Zobaczymy jak to będzie
0
świetnie, podoba mi się :D no i El Capitano w nagłówku :) gratuluje dobrej pracy i pozdrawiam .