Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Parzo nie znam ale Pyrzo znam :D
Co do tematy to jakis zart i nic wiecej. Kto o zdrowych zmyslach sprzedalby Eto'o a za niego kupilby Toniego?
0
Dani_Alves20 - Joe Cole to jest skrzydlowy, a nie obronca ehh.
0
Xaviego* rzecz jasna
0
Moyart - wlasnie Hleb najlepiej sie czuje w srodku, wiec za Inieste w razie czego jak znalazl, jest jeszcze druga opcja - Keita, a Xabiego to juz musi zastapic typowy rozgrywajacy, ktorym wlasnie molby byc Cesc.
0
Chociaz jakie on tam ma obowiazki. Kilka godzin dziennie na treningach i reszta czas wolny... chyba ze sie myle :D
0
Chris_ - on juz do konca zyia jest ustawiony ;p
0
Ja od pocztaku tak pzreczuwalem, ze nic z tego nie bedzie, chociaz jezszce nic nie jest przesadzone. David Silva! !
0
ciekawe do czego mu teraz matura?:) Jedynie dla wlasnej satysfakcji...
0
Alez wy gadacie glupoty. Kto by nie chcial zarabiac wiecej ?! On nie jest wychowankiem, wiec nie jest tak przywiazany do klubu jak Puyol, czy Xavi. Wiadomo, ze kazdy chce zarabiac jak najwiecej i tyle. Tymbardziej, ze Eto'o jest najlepszym napastnikiem swiata !
0
To juz 2 taki incydent, kiedy Barcelona obiecuje slownie podwyzke a tego nie robi. Tak samo bylo z Valdesem.
0
Taa, ja zapamietam w szczegolnosci ten gol Iniesty, to bylo cos fantastycznego. Gdy padl ten gol to tak sie cieszylem, ze dopiero po 5 minutach dowiedzialem sie kto strzelil tego gola :D
0
robo - chyba 1 raz sie z toba zgadzam :)
0
ja bym chetnie zobaczyl Pique na DM :) Kilka razy pokazywal ze przeglad pola ma calkiem niezly, swietna technika i warunki fizyczne :) Wiec gdyby nie bylo zadnego Dm mysle ze by sobie poradzil, ale tylko pod warunkiem, ze Puyol i Marquez beda zdrowi :)
0
Przestancie ludzie z tym Mascherano... Toure i Busquets nam wystarcza i sa moim zdaniem lepsi.
0
patryk - jaki Pepe? Przeciez on gra w Realu
0
prodigy - lol????? Ewidentna "szmata" puszczona przez bramkarza. Strzal slaby.
0
olek_th - tak jest lepszy. Tu widac, ze masz male pojecie o pilce. Yaya jest niezastapiany w Barcelonie. Moim zdaniem najlepszy transfer w ostatnich latach.
0
znam podstawy ang. tylko denerwuja mnie tayc ludzie jak ty:) jak piszesz po polsku to pisz po polsku. co za...
0
kapsel_ole - a takie cos jest legalne?:p
0
poziomek_ - w czym lepszy? Bo jest gwiazda, a Forlan jest malo znany? Forlan co sezon udowadnia, ze potrafi strzelic bramke z niczego. Fantastyczna lewa jak i prawa noga. Wiec 20mln to napewno nie jest za duzo.
0
Villa, ale tylko w przypadku odejscia Eto'o. Innej opcji nie ma, do tego Silva i nasza Barcelona bedzie miala identyczna kadre jak reprezentacja :))
0
Lonias - jak juz piszesz po polsku to pisz po polsku. A nie wysklakujesz z delete.
0
bexley i rdam - czasem nie pomyliliscie strony ?:)
0
olek_th - co jak co ale Toure jest duuuzo bardziej wartosciowym zawodnikiem niz RvP.
0
Nie wiem czy najlepszy DM na swiceie czy nie, ale wiem jedno, ze lepiej rozumiejacego filozofie gry Barcelony nie ma. Dla mnie tak samo wazny zawodnik jak Messi, Xavi, czy Iniesta. Do tego uniwersalny co pokazal w tym sezonie. taki zawodnik to wiecej niz skarb, a taki Wenger z 15mln wyskakuje? Parodia.
0
Lonias - pomysl logicznie, ktory pilkarz powie gdzie udasje sie na wakacje? On chce ODPOCZAC, a nie rozdawac autografy na kazdym kroku. ehh..
0
Bez zartow. W lidze hiszpanskiej by sobie nie poradzil z tymi zwinnymi i szybkimi napastnikami.
0
Po co zmieniac to, co funcjonuje znakomicie? Eto'o ma zostac i tyle ;/
0
Haryztybetu - czlowieku wez sie ogarnij. Wyzywasz od sezonowcow, a sam mowisz, ze kibicujesz Barcelonie od kilku miesiecy, czyli od momentu kiedy zaczela dominowac Barcelona. Mi wlasnie takich jak ty jest najbardziej zal :)
0
Nigdy bym go chyba nie zaakceptowal w Barcelonie... No ale tez nie bylem za transferem ALvesa, a mimo to juz musze go akceptowac bo to co on wyprawia na boisku to ... :) Villia to lepszy wybor 100razy, a najlepszy to oczywiscie ETO'O!