0

Ten opis do Valdesa z wykopami mial byc smieszny? Jezeli tak to sie nie udalo. DOdatkowo dalej upieram sie przy tym, ze to nie byl jego gol.

Ogolnie opisy roznia sie z ocenami.

0

no mjczarny - swietny zart, posikalem ze ze smiechu,.

0

Bo na lewej obronie powinien byc obronca lewonozny. Puyol za kazdym razem pzrekladal pilke na prawa noge co bylo troche chaotyczne.

0

bolokorn - gdybys ogladal mecze to bys wiedzial, ze VV broni naprawde solidnie. KAzdemu bramkarzowi w sezonie zdarzaja sie z 3/4 szmaty. Tylko, ze ten gol to nie wina VV i tyle. Polecam jeszcze raz obejrzec powtorke gola, idealny strzal!

0

masq - szczerze? Buffon mi nigdy nie imponowal. Najlepszy zawsze byl Casillias, mimo ze gra w Realu. Ale takie sa fakty, ze jezeli podobna bramke by puscil Buffon to malo osob by go o tego gola obwinialo.

0

bolkorn - nie musial tak mowic bo to nie byl jego blad :|

0

GDy wyraznie nie idzie Messiemu, czy Henryemu szanse powinien dostawac Hleb. Im wiecej bedzie spedzal czasu na boisku tym predzej wroci do swojej formy z Arsenalu.

0

IceMan - mam to samo zdanie co ty. Valdes jakaby bramke nie puscil to zawsze jego wina...

0

Gdyby takiego gola puscil Buffon, Cech czy nawet Boruc to bramka bylaby nie do wyciagniecia. Ale ze stal Valdes to wszyscy po nim jezdza.

0

co prawda szanse sa 50% na 50%, ale ja sobie po prostu nie moge wyobrazic, aby Barca odpadla w tej fazie rozgrywek.

0

sevs - no widzisz, ty mowisz o golu puszczonym przez Valdeza, a my przez Valdesa.

0

Przy wolnym ustawiac kogos przy slupku? I to jeszcze z takiego dystansu?llol2

0

Również uważam ze to nie byl blad VV.

0

Tu nie chodzi o wynik tylko o gre.

0

Led - dziecko, slabo zagralismy i tyle. Po co sie oszukiwac? Gdyby byl Iniesta.. ale go nie bylo!!

0

Dawno nie widzialem tak desperacko broniacej sie Barcy, te wybicia na uwolnienie... W przodu strasznie chaotycznie. Eto'o mial problemy w panowaniem nad pilka, Messi bezbarwny, Henry jak zawsze. Jakbym ogladal Barce z tamtego sezonu.

0

http://www.iraqgoals.com/en/ch2.html jakosc niezla i nie tnie. Co do gry to widze Barce z zeszlego sezonu :(

0

prodigy - czy to bedzie ciezki mecz zadecyduje pierwsze 30min. Jak Barca strzeli jedna lub wiecej bramek to wiadomo co bedzie dalej :)

0

jestem pewny ze Guardiola nie zaryzykuje i wystawi Puyola. No chyba, ze jeden z obroncow dozna jakiejs kontuzji itp.

0

Przeciez w akcji gdzie Henry podawal do KEity co bramkarz wybil byl spalony!!

A kto powiedzial ze to Marquez ma ustawiac obroncow a nie Pique?

0

jak to co? Czekam na wrzutki, a jest on wysoki, wiec wedlug mnie dobra decyzja Guardioli. Zreszta trener lepiej wie co lepsze dla druzyny niz ty.

0

yogoorcik - Busquets wchodzil w pole karne przy wrzutkach. Jest dosc wysoki, wiec moim zdaniem zrozumiala decyzja Pepa:P

0

stlifler - Valdes nawet jakby nie puscil zadnej bramki w sezonie to bylby dla wiekszosci slaby.

0

czarny20 - a co ty masz do gry Pique?

0

masq - a z czego ma sie tlumaczyc? Zle wybil pilke i tyle.

0

robo - powiedzial, ze podjal decyzje, ale jej nie ujawni. Wiec przestan gadac takie glupoty bo szkoda mi tego czytac. Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

0

Niemniej jednak sędziowie są tylko ludzi i mają prawo popełniać błędy.

Kiedy Keity w 38 minucie ujrzał czerwoną kartkę, sytuacja na boisku zmieniła się diametralnie.

Być może arbiter wpłyną na wynik meczu, jednak nie chcę wypowiadać się na ten temat.

Drobne literowki;p

0

Wiecznie wygrywac nie mozna. WIdac juz wyrazne zmeczenie zawodnikow. Niepokoi, ze nastapilo to przed samym meczem z Lyonem w dodatku kontuzja Abidala. No coz, czas pokaze jak bedzie.

0

goryl-16 - ty myslisz, ze na treningach pilkarskich gra sie tylko w pilke nozna? Tak sie akurat sklada, ze dzis u mnie na treningu tez gralismy w rugby :)

0

to co ty chcesz z kazdym po 5-0 wygrywac, po meczu bez walki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?