0

mattinho - Abidal jest wrecz perfekcyjny w defensywie!

0

Destroo - chlopcze opanuj sie. Co ty w ogole wypisujesz... Rafa popelnia bledy i jest niepewny? Dla mnie to najpewniejszy punkt defensywy.

A to z tym Caceresem dowaliles. Praktycznie nie gral w ogole i ma wystapic w meczu z Realem? W najwazniejszym dla kazdego kibica Barcelony meczu? Dobry jest, ale nie mozna ryzykowac.

0

sk1n3r - tak,tak sciagijmy pare gwiazdeczek a skonczy sie tak jak w poprzednim sezonie...

0

Zawsze byl solidny...

0

robo - nauka, nauka, ale doswiadczenie z meczow jest bardzo wazne ;]

0

No szkoda, szkoda ze Pep praktycznie na niego nie stawia, jeszcze jak dojdzie Milito to juz calkiem. No ale nie zalezy zapominac o kontuzjach...

0

Ostatnio bardzo mi sie podobal. Wyszedl bez kompleksow, zdecydowanie i co najwazniejsze skutecznie. POwinien dostawac zdecydowanie wiecej szans.

0

A polowa z tej strony, chciala go zamienic na Benzeme...

0

nie no panowie, napastnik strzela w jednej polowie 4 bramki dodatkowo gra bardzo dobrze i dostaje 9 zamiast 10... parodia. CO ma zrobic zeby dostac ta 10? strzelic z jader czy moze z tylka?

0

Tzn nie ciesyzlem sie doslownie z jego kontuzji bo nikomu zle nie zycze, ale z tego ze Toure bedzie mial mozliwosc pokazania sie.

0

ciacho31 - nazywasz mnie sezonowcem? Tak wiec odpowiadam ci ze sie mylisz. Jestem kibicem Barcelony od 4 lat, wiec nie pisz takich glupot skoro nie masz potwierdzenia. Napisalem to co czuje sczezrze i tyle, a to ze komus sie to nie podoba to nie moja wina. Dla mnie Keita jest beznadziejny i tyle.

0

Szczerze to uciesyzlem sie i to bardzo gdy Keita doznal kontuzji. Dlaczego? Dlatego, ze niechce aby lepszy od niego duzo razy zawodnik opuscil Barcelony

0

Martina Puyol - co za glupoty wypisujesz? Nie dzieki Messiemu, a calemu zespolowi.

0

Moim zdaniem plunal w ziemie pokazujac, ze dla niego Duda jest nikim bo wyraznie celuje w ziemie, a nie w niego... Jezeli w ogole to wydarzenie bylo wziazane z Duda.

0

Wszyscy piszecie ze z 14 to nie Duda, ale zobaczcie ze obok czternastki jest inny zawodnik i wydaje sie jakoby Messi zw niego celowal w co nie wierze.

0

Hmm ALves 6 i Sanchez 6? Proponowalbym dodac 1 pkt Alvesowi jak i Toure, ktory popisal sie znakomitym zagraniem za obrone rywali do Messiego.

0

Tutaj Barca potwierdzila jak jest silna. Zeby liczyc na mistrzostwo trzeba wygrywac takie mecze jak ten:) VeB

0

Hleb

0

sytułacja - hahaha.

Matias - a ty zapewne jestes tym drugim ... ;]

0

Ja niechce w nic wierzyc, ja chce to w koncu zobaczyc na boisku!

0

matt21 - ty kiedys swoja jakakolwiek wypowiedz przemyslales przed wyslaniem?

0

Mimo ze lubie Rijkaarda, to wolalbym aby nie trenowal Milanu. Niech Ronaldinho pogra pod wodza innego trenera i pokaze cos innego niz w Barcelonie. A w ostatnim meczu pokazal sie z bardzo, ale to bardzo dobrej strony.

0

nie wiem jak to mozliwe, ale przed sezonem czarowali, teraz zawodza :(

0

Falrinth - ostatni mecz Ronniego w meczu Milan - Bologna byl wysmienity! A szczegolnie to podanie do Inaghiego... miodzio...

0

nie nie widzielismy, jestesmy slepi. Idz spac idioto

0

Ban! - 1 tydz. Regulamin

0

Abidal jak przestawil przeciwnika atakujaceg Naszego bramkarza :)

0

Teraz pozostaje mi sie tylko modlic, aby Hleb zajal miejsce Henryego w 1 jedenastce.

0

Etoo9 - po co pajacu powtarzasz to co juz bylo pisane wczesniej?

0

to ze nie wygral, nie znaczy ze nie wygra teraz. k0rdian zebys sie nie zdziwil...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?