Pyrzo_Barca
Dołączył/a: czerwiec 2024
20 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mattinho - Abidal jest wrecz perfekcyjny w defensywie!
0
Destroo - chlopcze opanuj sie. Co ty w ogole wypisujesz... Rafa popelnia bledy i jest niepewny? Dla mnie to najpewniejszy punkt defensywy.
A to z tym Caceresem dowaliles. Praktycznie nie gral w ogole i ma wystapic w meczu z Realem? W najwazniejszym dla kazdego kibica Barcelony meczu? Dobry jest, ale nie mozna ryzykowac.
0
sk1n3r - tak,tak sciagijmy pare gwiazdeczek a skonczy sie tak jak w poprzednim sezonie...
0
Zawsze byl solidny...
0
robo - nauka, nauka, ale doswiadczenie z meczow jest bardzo wazne ;]
0
No szkoda, szkoda ze Pep praktycznie na niego nie stawia, jeszcze jak dojdzie Milito to juz calkiem. No ale nie zalezy zapominac o kontuzjach...
0
Ostatnio bardzo mi sie podobal. Wyszedl bez kompleksow, zdecydowanie i co najwazniejsze skutecznie. POwinien dostawac zdecydowanie wiecej szans.
0
A polowa z tej strony, chciala go zamienic na Benzeme...
0
nie no panowie, napastnik strzela w jednej polowie 4 bramki dodatkowo gra bardzo dobrze i dostaje 9 zamiast 10... parodia. CO ma zrobic zeby dostac ta 10? strzelic z jader czy moze z tylka?
0
Tzn nie ciesyzlem sie doslownie z jego kontuzji bo nikomu zle nie zycze, ale z tego ze Toure bedzie mial mozliwosc pokazania sie.
0
ciacho31 - nazywasz mnie sezonowcem? Tak wiec odpowiadam ci ze sie mylisz. Jestem kibicem Barcelony od 4 lat, wiec nie pisz takich glupot skoro nie masz potwierdzenia. Napisalem to co czuje sczezrze i tyle, a to ze komus sie to nie podoba to nie moja wina. Dla mnie Keita jest beznadziejny i tyle.
0
Szczerze to uciesyzlem sie i to bardzo gdy Keita doznal kontuzji. Dlaczego? Dlatego, ze niechce aby lepszy od niego duzo razy zawodnik opuscil Barcelony
0
Martina Puyol - co za glupoty wypisujesz? Nie dzieki Messiemu, a calemu zespolowi.
0
Moim zdaniem plunal w ziemie pokazujac, ze dla niego Duda jest nikim bo wyraznie celuje w ziemie, a nie w niego... Jezeli w ogole to wydarzenie bylo wziazane z Duda.
0
Wszyscy piszecie ze z 14 to nie Duda, ale zobaczcie ze obok czternastki jest inny zawodnik i wydaje sie jakoby Messi zw niego celowal w co nie wierze.
0
Hmm ALves 6 i Sanchez 6? Proponowalbym dodac 1 pkt Alvesowi jak i Toure, ktory popisal sie znakomitym zagraniem za obrone rywali do Messiego.
0
Tutaj Barca potwierdzila jak jest silna. Zeby liczyc na mistrzostwo trzeba wygrywac takie mecze jak ten:) VeB
0
Hleb
0
sytułacja - hahaha.
Matias - a ty zapewne jestes tym drugim ... ;]
0
Ja niechce w nic wierzyc, ja chce to w koncu zobaczyc na boisku!
0
matt21 - ty kiedys swoja jakakolwiek wypowiedz przemyslales przed wyslaniem?
0
Mimo ze lubie Rijkaarda, to wolalbym aby nie trenowal Milanu. Niech Ronaldinho pogra pod wodza innego trenera i pokaze cos innego niz w Barcelonie. A w ostatnim meczu pokazal sie z bardzo, ale to bardzo dobrej strony.
0
nie wiem jak to mozliwe, ale przed sezonem czarowali, teraz zawodza :(
0
Falrinth - ostatni mecz Ronniego w meczu Milan - Bologna byl wysmienity! A szczegolnie to podanie do Inaghiego... miodzio...
0
nie nie widzielismy, jestesmy slepi. Idz spac idioto
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
Abidal jak przestawil przeciwnika atakujaceg Naszego bramkarza :)
0
Teraz pozostaje mi sie tylko modlic, aby Hleb zajal miejsce Henryego w 1 jedenastce.
0
Etoo9 - po co pajacu powtarzasz to co juz bylo pisane wczesniej?
0
to ze nie wygral, nie znaczy ze nie wygra teraz. k0rdian zebys sie nie zdziwil...