0

Dzisiaj grają dwie drużyny o utrzymanie w lidze. Co za walka z jednej i drugiej strony, taka intensywności że niektórzy jak Pedri już fizycznie nie wytrzymują. Szkoda tylko że to dawno przestało być śmieszne taki Lewaandowski zarabia więcej niż cała pierwsza drużyna Granady i możliwe że druga

0

@korn234 dwie wypracowane sytuacje w 45 minutach z Granada. Pedri nienadazajacy za pilka, obrona zagubiona jak zwykle, brak kontroli u siebie z jedną z najgorszych druzyn ligi. W sumie to nie ma za co winić Xaviego

1

Czy jest drużyna na świecie z którą Barceloma nie będzie miała kłopotów? My z Xavim do czerwca to będziemy o 6 miejsce walczyć

6

Pedri po kontuzjach jest cieniem siebie z przed roku. Już chwilę minęło po ostatniej kontuzji a progresu nie widać.

2

To robi się szansa ma drugie miejsce, choć z tą grą będzie ciężko. Dzisiaj real przejechał się z dużą łatwością i prawdopodobnie wychodzi do samotnego rajdu po mistrza. Szkoda ze ten sezone tak spieprzyliśmy, dobry skład to za mało, trener to podstawa. Dzisiaj pięknie Leverkusen Xabiego Alonso pokazał co znaczy trener i drużyna

1

@Darek789 a weź Ty się rozpedz i ściana Cie zatrzyma.

0

Mimo że uwielbiam deJonga to nie jest to piłkarz nie zastąpiony. Problem w tym że nie jest ani typowy defensywny pomocnik, kreatywny, czy ofensywny. Wszystkiego po trochu ale w żadnym z wymienionych aspektów wyjątkowy. Naszą wielka bolączką od paru sezonów było i jest pozycja Busiego, piłkarza który ostatnie lata w Barcelonie już nie dowoził jak kiedyś, a obecnie jego brak jest jeszcze bardziej odczuwalny. Potrzebujemy dużej inwestycji na tą pozycję a pozostałe rolę w pomocy da się zastąpić.

4

Za zasługi dla madrytu

0

Trzeba było jeszcze poczekać do końca sezonu

8

To jest zawodnik od którego powinno się zaczynać wybierać 11stkę. Czystym idiotyzmem byłoby sprzedaż Araujo, chyba że sam o to poprosi. Mamy kogo sprzedawać, ciągle nieskupionego Kounde, czy Christensena na którego podobno nie brakuje chętnych. Rapinhia na rynku podobno jest nadal ceniony i przez dwa lata nie pozakazał za dużo plus Torres który wiecznie będzie próbował wskoczyć na wyższy poziom bez sukcesu.

2

Dość dziwny wybór, Tottenham nie słynie z najlepszej szkółki czy też szlifowaniem talentów. Jedynie to co mogło przemawiać to kasa i rodaka w kadrze. No nic życzę powodzenia chłopakowi, szkoda bo przy naszych problemach miałby realna szanse grać

4

Straciłem nadzieję że Xavi otworzy oczy i w końcu posadzi totalnie bez formy Lewandowskiego. Roque będzie musiał mieć sporo szczęścia na te pare minut które otrzyma aby zdobyć bramkę

2

Nie cieszy mnie ta informacja , do czerwca to my możemy być na 7 miejscu w lidze.

1

To nie jest drużyna to jest patologia!!!!!

0

@danijacek tylko on jeszcze na taką setkę musi się pokazać! Taka jest roznica

4

Dzisiaj jest ewidentna walka o najgorszą defensywę w lalidze. Idą łeb w łeb.

4

Kolejna niezwykla asysta Lewego. Chłop ma na ten moment ma worek szczęścia, przy tym jego zagubieniu z piłką i kiksach. Szkoda ze tylko tyle zostało z tak jeszcze nie dawno wielkiego napastniak

2

Najgorsza jest bezczynność naszego zarządu. Już zaczynamy się bać o miejsce gwarantujące LM w przyszłym roku, a Xavi nadal przy sterach. Jakich jeszcze argumentów potrzeba? Przy obecnych problemach finansowych klubi nie stać na dalsze porażki.

0

@mikke Lewy nie jest jedynym winnym ale jeśli chodzi o napad to juz dawno Lewy powinien usiąść na ławie i nie gra byle kto czy Roque czy Guie. Gorzej niż Lewy ciężko jest zagrać.

1

Zastanawiam się czym Romeu przekonał naszego genialnego trenera aby dzisiaj grał. Nie pamiętaj kiedy on dobrze zagrał.

14

Oby tylko niekt nie przedłużył z nim umowy

1

@FeriFcb przestań pierd.... Busi swego czasu był najlepszy na swojej pozycji i normalny kibic będzie za takimi czasami tęsknił

1

Panie Xavi patrząc na wynik jakie osiągasz jako trener to źle życzysz Barcelonie mając nadzieję że zatęsknimy za tym.

0

@siara10 miał już ofertę z Monachium i olał Monachium

2

Przedziwna polityka, zatrudniamy piłkarzy za grube miliony (pilkarzy z odpowiednimi umjejetnosciami i wartością na rynku), zaś trenerów bez doświadczenia w dużych klubach i bez większych sukcesów. Takie połączenie nie ma sensu. Nie chodzi mi tu o Motte bo możliwe że mógłby okazać się dobrym trenerem, pytanie brzmi czy Barcelona to klub gdzie trenerzy przychodzą na szkolenia trenerskie, czy to tak duży klub w którym umiejętności juz na start są wymagane? Jeden przykład, z całym szacunkiem do Bolognii, o jakie tytuły ten klub walczy, ile gwiazd światowych tam gra, czy walczą w 3, 4 różnych rozgrywkach i meczy jest tak dużo że przygotowanie fozyczne i rotacja są kluczowe? Amatoka że strony klubu jest straszna, nas nie stać na kolejny eksperyment. Należy minimalizować niewiadome a maksymalizować szanse sukcesu. Wiadomym jest że takich trenerów jak Klopp czy Gaurdiola nie wyciągniemy ale większe szanse na sukces mogą dać wyróżniający się obecnie trenerzy młodego pokolenia, jak Xabi Alonso czy trener Girony. Są trenerzy doświadczeni jak Flick, są tacy ktorzy grają swietną pilke jak Arteta, czy doswiadczonych jak Unai Emery. Dlaczego klub patrzy na trenerów z druzyn ze środka stawki o jakie cele takie drużyny grają, utrzymanie się czy zakończenie sezonu w pierwszej dziesiątce? Czy to są ambicje naszego prezydenta?

0

Masakra to tyle

1

@KibicBarcy84 płacimy zawodnikom 400 mln za sezon i uważasz ze klubu nie stać na trenera? Płacimy za18 latka 35 mln którego Xavi nawet nie widzi w składzie, odpadamy z kolejnych pucharów i tracimy mln. To klubie nie stać na Xaviego ale na pewno stać na doświadczonego trenera.

0

@Rsk94 jak się kleić jak już wszystko przegraliśmy? LM nie realna la liga 3 miejsce maks,

2

O czym ty mówisz, ty już wszystko przegrałeś. Miej honor i odejdź. Statystycznie Xavicjest najgorszym trenerem od 30 lat. Na co zarząd jeszcze czeka. Tu wszystko kuleje, brak pomysłu, brak koncetrqcji i motywacji, brak przygotowania fizycznego, brak taktyki. Wyglądamy jak zagubiona grupka piłkarzy mająca indywidualne przebłyski. W defensywie jesteśmy najgorsza drużyna w Hiszpanii, brak pressingu, krycia. Co mecz te same błędy, jak można tyle przestrzeni zostawić przeciwnikowi. Laporta obudz się, wydane 150 mln, przyzwoity skład a gra żałosna. Potrzebujemy tu dobrego trenera, Xavi Alonso czy trener Girony to realni trenerzy do wzięcia

0

@michal199500hehe drgnęło to że wszystko przegraliśmy już na tym etapie sezonu. A przygotowanie fizyczną to coś co sztab szkoleniowy Xsviego jeszcze nie poznał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?