25

Panie de Jong czas się ogarnąć od początku roku jesteś cieniem tego zawodnika który do nas przyszedł

1

Druga połowa pokazał jaki jest nasz klub obecnie, nie przygotowany!!! Ilez można liczyć że będziemy wygrywać bez zaangażowania i walki w lidze mistrzów taki Live czy Bayern nas rozjadą jak drugoligowca. Messi to powoli emeryt ratował ten klub przez wiele lat ale czas się od niego oduzaleznic, dzisiaj był jednym z najsłabszych na boisku a i tak każdy szuka go na siłę. De Jong od początku roku zawodzi, Busi jest kapitalny jeśli to my atakujemy w defensywie to tyczka która nie nadąża. Skrzydeł brak, napadu brak, patrząc na grę Griezmana to można zapytać zarząd o ich kolejny kosmiczny transfer. A decyzję kadrowe i praktycznie braku kadry tylko potwierdzają gdzie obecnie jest ten klub!!!!

2

Ney niech tu nigdy nie wraca

0

Ładnie obrane słowa mówiące o błędzie taktycznym Gattuso

2

Aubameyanga- to jest właśnie idealny piłkarz dla nas. Przypomina mi Eto

0

Oczywiście grasz w taki sposób jaki masz w drużynie potencjał. Jednak Gattuso nie powinien się cieszyć bo w mojej opinii popełnił błąd ustawiając drużynę ultradefensywnie. Każdy wie jakie mamy problemy na wyjazdach a Napoli oddało nam inicjatywę czekając na możliwa kontrę. Rewanż jest na Camp Nou gdzie prezentujemy się o niebo lepiej a dodając do tego już wynik który nas promuje do kolejnej fazy to nic nam nie pozostaje jak podziękowac Gattuso

1

Nasza gra wygląda jak w zwolnionym tempie

19

Gość zrobi wszystko aby pozostac na stolku. Menda która z tego klubu robi pośmiewisko.

5

@Lea a co Cię kolego irytuje? Może to że de jong wreszcie przed najważniejszymi meczami ma szanse odpocząć? Czy to że gramy 4 pomocnikami bo w ataku nie mamy kadry

0

Audyt swoją drogą ale niech on pójdzie z dymisja Bartka bo inaczej nie wiele się zmieni

1

Z całym szacunkiem do Abidal ale wielka szkoda że w tym klubie zatrudnia się osoby które dopiero uczą się zarządzania czy pracy na danych stanowiskach. W swojej organizacji zdrowo myślący człowiek robi wszystko aby osoby kierujące poszczególnymi sekcjami podnieśli poziom swoim doświadczeniem a w Barcelonie Bartuś zatrudnia na swoje podobieństwo!!!

2

@Hethecio no tak bo go nie widzimy cala karierę w Barcelonie spędza u lekarza

4

Coutinho i Dembele to najgorsze transfery w historii klubu a najlepsze że zrobione za prezydentury tego samego gościa. 300mln wywalone, straszne! Coutinho niestety w Bayernie tez ława.

2

@Pawel1980 gość więcej się leczy niż gra a Ty mówisz że Cou to większy nie wypal. Wolę jednak mieć goscia który gra cokolwiek niż wieczny potencjał wiecznie kontuzjowany

3

We wcześniejszym męczy był najsłabszy z pomocników więc niech w końcu przestanie marudzić

2

Transfer a bardziej jego wysokość, jest wyłącznie pokazem nieudolności zarządu w ostatnich latach. Czasy Bartka niestety ten klub ciągną w dół, nie przemyślane transfery i trenerzy. Nikt tyle nie płaci co my na pensję i nikt w ostatnich latach nie wydał tyle co my. W zamian mamy garstke grajków grajacych bez zaangażowania z wielomilionową gażą.

21

Realnie patrząc to tylko cud spowoduje sukces w LM, liga jest realna ale musimy się mocno poprawić i ograć real. To co mówi chłopina jest widoczne o 3 lat, brakuje nam motywacji i serducha do gry, brakuje lidera pokroju Puyola który ma posłuch w szatni a na boisku zostawia zdrowie. Obecnie mamy zlepek gwiazd i każda patrzy na największą co zrobi, nikt nie chce brać odpowiedzialności na siebie a trenerzy ryzyka odstawiając co poniektórych. Myślę tu o Busim który gra na najważniejszej pozycji w klubie a defensywnie nie jest żadnym wsparciem, co mecz podaje w bardzo zagrożonej strefie do przeciwnika czy traci piłkę, nie nadąża za pomocnikami przeciwników. Nasza obrona to już druga sprawa, kompletnie dziurawa

1

Ten klub o dwóch lat jest bezradny, mamy przebłyski Messiego i tyle. Nie mogę tego zrozumieć jak mona tak grać mają. Na papierze same gwiazdy. Nawet rezerwowy który do nas przychodzi to ktoś za 40 lub 50 baniek i świetnie grający w poprzedniej drużynie, a u nas nagle brakuje wszystkiego

0

Defensywnie to jesteśmy jedna z najsłabszych druzyn w lidze, liczba straconych bramek doskonale to obrazuje.

2

Faul ewidentyny ale co zrobi kolejny raz Busi przez którego gość poszedł sam na sam i prawie z różnego bramkę straciliśmy to tylko on sam wie. Co mecz to samo. Busi plus nasza obrona to najlepszy zawodnicy drużyny przeciwnej, jak w masło

9

Mam nadzieję że dziś Roberto na ławce. Lubię gościa ale nie rozwiną się na miarę Barcelony. Dzięki wszechstronności jest solidnym rezerwowym ale z podkreśleniem rezerwowy

0

@Diego kolego ale czy Ty jesteś tego pewny? Katalonia to region Hiszpanii nie mają autonomii żeby ich podatki różniły się od innych regionów.

3

Z całą sympatią do Roberto, to nie jest zawodnik na miarę Barcelony. Dziwi mnie ze zmieniamy Griezmana i ustawiany jest na skrzydle skoro nie mamy napastnika i na środku napadu jest pusto. Według mnie to duży błąd, jak mamy grać w LM bez napastnika jak ewidentnie tu jest największy problem.

0

Nie mamy obrony jedzie z nami każdy. Umtiti w tej sytuacji z kryciem na 6metrow od zawodnika pokazał czemu jest rezewowym

1

Kolego wydatki versus sukcesy w twoim wykonaniu równa się totalną klapa. Na te setki milionów i gwiazdy wręcz wypychane na wypożyczenie powinniśmy oglądać magię a w rzeczywistości haos jest widoczny przy każdym spotkaniu z Barcelona.

0

@walkerKK dodałbym klasowego środkowego obrońcę, Pique jest już do zastąpienia mimo że potrafi jeszcze zagrać dobre zawody.

6

Przez braki kondycyjne nie dowiemy się w tym sezonie czy obecny trener jest w stanie poprowadzić do sukcesów drużynę. Przygotowanie totalnie kuleje a żeby tego było mało to po 2i pół roku grania wyłącznie na Messiego to ciężko w 3 tygodnie odmienić przyzwyczajenie.

0

@marqsh Dembele to nawet nie ma jak pooglądać. Badania medyczne to mu chyba wujek robił i zarekomendował do Barcelony.

0

@czaroFCB bardziej postawilbym na przemyślane transfery w tym burdelu należy coś w końcu uporządkować. GRIEZMAN Dembele Coutinho znajdźmy na nich pomysł, niech to będzie gra czy sprzedaż nie ważne ale coś należy zrobić aby klub nie stracił wszystkiego. Kolejna sprawa napastnik światowej klasy, klasowy obrońca (czas zmienić Pique) defensywny pomocnik (Busi czas odpocząć ) i dopiero wtedy można myśleć o Ney.

0

Niestety to jak się ruszamy,ciągłe kontuzje, pokazują jak drużyna została przygotowana do sezonu. Moim zdaniem ten sezon jest stracony, jakich zawodników byśmy nie mieli to braki kondycyjne nie dadza nam szans. Zarząd topi tak wielki klub, amatorka totalna, nie przemyślane transfery brak pomysłu na grę, ciągle nerwowe działania na rynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?