Qaz123
Dołączył/a: październik 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Obecny styl Barcelony i polityka prowadzenia pierwszego zespołu nie zachęca młode talenty do dołączenia do zespołu. Brak rotacji, pomijanie młodzieży, stawiają nas w świetle giganta ale mało rozwojowego. Czym mamy przekonać takich zawodników jak de light , przy znacznie przeywższajacych finansowo kontr ofertach? Pozostaje oczywiście marka, którą nie wątpliwie jest Barcelona ale nasz projekt sportowy prowadzoby przez Valverde i prezydenta jest mało atrakcyjny.
0
@tusa85 na tym miał polegać komentarz ale widzę że nie wszyscy są w stanie wyłapać żart. A co do specjalnej szkoĺy chyba i takiej kolego nie udało Ci się skończyłeć. The best
1
Ten Stegen bramka. Obrona Alba, Pigue, The Light, Kimmich. Pomoc The Jong , Veratti, The Bruyne. Atak Messi Harry Kane i C.Ronaldo. Najdroższa jedenastka była by zmieciona
0
@Szogunisko dokładnie
1
No tak wielkie zdziwienie ze chłopak chce grać a nie grzać ławę.
1
Telenoweli ciąg dalszy..
5
Wszyscy to widzą tylko nie obexny prezydent
17
Puyol to nasza ikona. Zostawiał serducho na boisku. Człowiek z charyzmą której obecnie brakuje niczym tlenu
2
No tak bo Busi jest w mega formie w podobnej jak nasz trener. Ciekawe czy uda mu się jednego z obecnie najlepszych defensywnych pomocników również zmarnować, a niewątpliwe Holender zjada Busiego na śniadanie
2
Auba mógłby być drugim Eto szkoda ze ma 30 lat i raczej za drogi
5
Właśnie od trudnej decyzji uciekł, po drugim roku kompromitacji w LM należało podjąć odpowiednie kroki, a biorąc pod uwagę nasze wydatki na pensje i transfery to pozostawienie Valverde potwierdza tylko nieudolność i brak ambicji Bartka!
0
Nalezy dodać: - wydanie setki milionów na transfery,- posiadanie najdroższego składu na świecie,- z największymi wydatkami na pensję w piłce nożnej,- posiadnaie jednej z najsilniejszych ławek rezerwowych w historii klubu.
A w zamian mamy przeciętność, grę bez stylu i walki.
0
@pozor a jakie klubu ma Valverde przed Barceloną i co osiągnął ? Valverde może nam dać pewność dalszego problemu z grą młodych rozwojem i beznajdzieną grą!!!
22
Jaki prezes taki trener, jaki trener taka finezja na boisku
0
La liga jeśli nawet co roku będzie nasza nie podniesie naszej wartości i tyle. Barcelona w Europie już nie jest postrachem a bardziej kojarzona z wielkimi porażkami!
8
Przepięknie Valverde budował formę Malcoma brawo! Co chwile otrzymujemy statystyki i informację o tragicznie prowadzonej kadrze przez Valverde. Ileż jeszcze?
7
Panie Bartomeu nie broń swoich błędów za Twoich rządów ten klub utracił swoją wyjątkowość. I owszem la liga to sukces ale w momencie gdybyśmy przez ostatnie 3 lata nie wydali 500 mil euro na transfery!!!! Gdybyśmy pilkarzą nie płacili najwięcej na świecie!!! I co najważniejsze gdybyśmy w składzie nir posiadali najlepszego piłkarza w historii!!!
0
Podziękowalbym w pierwszej kolejności zarządowi i Valverde za przeanalizowanie transferów Cou i Dembele a następnie umjejętne wyciagniecie z nich najlepszej formy i ich wersji. Brawo
0
Inteligenty człowiek i fajne porównanie Barcelony. Szkoda że Valverde nie potrafi się przyznać że tym Ferrari nie potrafi jeździć!!
2
Szkoda chlopaka, niestety kolejny zmarnowany talent jak wróci a Valverde zostanie. Zagra pierwszy mecz w połowie sezonu bo dopiero wtedy Valverde zaczyna myśleć o jakiejkolwiek rotacji
0
No tak, świętowanie więcej by kosztowało klub niż zarobek za całe rozgrywki w PK.
0
Podobno Valverde uważa że Griezman sam ustawi się na boisku tak by nie przeszkadzać nikomu.
0
Z Cou tak jest problem bo kupilismy zawodnika z podobna charakterystyką co Messi a Valverde chce z niego zrobic typowego skrzydłowego. No nie to sie nie uda panie trenerze wystarczyło przeanalizować jego ustawienie w Liverpoolu i jak pięknie Klopp zrobil mu miejsce na boisku. COU to typowa 10 na boisku wolny elektron, tak jak kiedyś Rivaldo Ronaldinho a teraz Messi Dybala czy Griezman
0
No tak piłkarzy wina, w sumie sami się trenowali przygotowywali i utrzymywali odpowiedni rytm meczowy i formę. A no i zmotywować się tez sami zapomnieli.
3
Fachowcy mówią że LM to totalna kompromitacja Valverde i musi odejść, plus 70% kibiców (myślących kibiców i cieszy mnie że jest nas aż tylu ). Grupa obrońców trenera to jego przyjaciele , prezydent klubu i 20% mało ambitnych kibiców. Bezmyślne transfery - inteligenty trener przeanalizował by wcześniej pozycję Coutinho i zrezygnował z transferu. A tu co wywalona i teraz chcemy Griezmana który ma podobny profil. Patrząc co się w tym klubie wyprawia i jakie podejmowane są decyzje, śmiem twierdzic że od prezydenta po trenera bije amatorszczyzną.
2
Powiedział to co wielu z nas pisze tu od dluższego czasu. Moze ta mniej ogarnięta część kibiców która zadowala obecna Barcelona przejrzy na oczy jak przeczyta wypowiedzieć kogoś kto jest znany pochodzi z wewnątrz Barcelony i jest ich kibicem! Brawo Panie Minguella nic dodać nic ująć. Obecną Barcelona zarządzają nieudacznicy
2
A dziwicie się? Jak młodzież ma odrzucać dużo większe pieniądze i wybierać marzenie o grze w Barcelonie skoro od paru lat a szczegolnie za Valverde wyrzucamy setki milionów na nowych piłkarzy i nie dajemy szans wychowankom? A szczerze mówiąc skoro mamy dalej walczyć o La Ligę i PK to w każdym meczu powinien grać jakiś wychowanek te 20 minut, rozumiem ze w LM nie ma miejsca na pomyłki i gra pierwsza 11 ale jak wiemy LM z Valverde to tylko marzenie. Ambicję obecnego zarządu kończą się na własnym podwórku. Może ktoś im podpowie że takie ambicje zaspokoją obecni zawodnicy plus wychowankowie nir trzeba tyle płacić na pensję i transfery
0
Tak i pewnie dlatego w Atletico i Francji gra za napastnikiem
3
Nasz zarząd z trenerem to taki typowy jeździec bez głowy. Nie rozumiem sensu tego transferu. Griezmann to kapitalny zawodnik ale to nie jest typowy napastnik ani skrzydłowy, najlepiej czuje się za napastnikiem i zastanawiam się gdzie i za kogo ten chłopak ma grać? Transfer na siłe bardziej pokazówka niż rzeczywista potrzeba klubu. Takie pieniądze wydaje się na podstawowego gracza więc rozumiem że na ławce usiądzie Messi bo najbliżej Griezmannowi do jego poruszania się na boisku, a może Suarez tylko tak jak wspomniałem to nie jest typowa dziewiątka, zostaje Dembele hm tylko czy nie zapłaciliśmy za niego 140 baniek a Grizman to nie skrzydłowy!!
0
Rafa to akurat bardzo dobry zmiennik, wiele nam dawał a mocna ławka jest nam niezbędna. Gdyby omijały go kontuzję to z wielką przyjemnością widziałbym go dalej w klubie.