6 stycznia 2009, 20:27
0
meczyk jest tutaj i prawie wogole sie nie zacina http://www.justin.tv/neo40_2
6 stycznia 2009, 19:21
Według mnie powinien przyjść go barcy, bylo powiedziane ze nie beda wydawali "kosmiicznych" pieniedzy, a on "nie jest drogi", ale dobry. VEB
6 stycznia 2009, 19:13
Nie marnują czasu. Widać że biorą poważnie swoją pracę
3 stycznia 2009, 19:15
tu najprawdopodobniej bedzie: http://www.justin.tv/luchoquirozz
14 grudnia 2008, 00:27
Jak to dbrze brzmi: Barca: Real Madryt- 2:0 Szkoda tylko, ze nie było 4:0, ale i tak sie ciesze jak nigdy. Pozdawiam wszystkich CLULES Mes que un club barca Visca el barca Mes que un club Visca el barca
27 września 2008, 14:56
Szkoda ze to nie jest w n-ce w HD, ale moze byc:)
27 września 2008, 15:04
BEDZIE 1:1 a w doliczonym czasie messi sztrzeli gola i barca wygra 2:1
16 listopada 2008, 21:53
http://www.justin.tv/mazingerzz Mi dziala dobrze, poza tym, ze troche przerywa
4 października 2008, 22:17
Masakra!!!!! He! He! Bebzie 15:1 VEB!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
meczyk jest tutaj i prawie wogole sie nie zacina
http://www.justin.tv/neo40_2
0
Według mnie powinien przyjść go barcy, bylo powiedziane ze nie beda wydawali "kosmiicznych" pieniedzy, a on "nie jest drogi", ale dobry.
VEB
0
Nie marnują czasu.
Widać że biorą poważnie swoją pracę
0
tu najprawdopodobniej bedzie:
http://www.justin.tv/luchoquirozz
0
Jak to dbrze brzmi: Barca: Real Madryt- 2:0
Szkoda tylko, ze nie było 4:0, ale i tak sie ciesze jak nigdy.
Pozdawiam wszystkich CLULES
Mes que un club barca
Visca el barca
Mes que un club
Visca el barca
0
Szkoda ze to nie jest w n-ce w HD, ale moze byc:)
0
BEDZIE 1:1 a w doliczonym czasie messi sztrzeli gola i barca wygra 2:1
0
http://www.justin.tv/mazingerzz
Mi dziala dobrze, poza tym, ze troche przerywa
0
Masakra!!!!!
He! He! Bebzie 15:1
VEB!
0
Nie marnują czasu.
Widać że biorą poważnie swoją pracę