O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

meczyk jest tutaj i prawie wogole sie nie zacina

http://www.justin.tv/neo40_2

0

Według mnie powinien przyjść go barcy, bylo powiedziane ze nie beda wydawali "kosmiicznych" pieniedzy, a on "nie jest drogi", ale dobry.

VEB

0

Nie marnują czasu.

Widać że biorą poważnie swoją pracę

0

tu najprawdopodobniej bedzie:

http://www.justin.tv/luchoquirozz

0

Jak to dbrze brzmi: Barca: Real Madryt- 2:0

Szkoda tylko, ze nie było 4:0, ale i tak sie ciesze jak nigdy.

Pozdawiam wszystkich CLULES

Mes que un club barca

Visca el barca

Mes que un club

Visca el barca

Zobacz wszystkie

0

Szkoda ze to nie jest w n-ce w HD, ale moze byc:)

0

BEDZIE 1:1 a w doliczonym czasie messi sztrzeli gola i barca wygra 2:1

0

http://www.justin.tv/mazingerzz

Mi dziala dobrze, poza tym, ze troche przerywa

0

Masakra!!!!!

He! He! Bebzie 15:1

VEB!

0

Nie marnują czasu.

Widać że biorą poważnie swoją pracę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?