Generalnie takie 80%-20%. Przy karnym Sevilli proporcje były odwrotne, a i tak zagwizdał. Z wielbłądów jeszcze ta ręka w polu karnym tuż przed bramką dla gości. Zawsze oceniając takie sytuacje mam przed oczami Sergiego Roberto z rękami grzecznie schowanymi za plecami.
Sezon mógł nam uratować transfer bramkarza po kontuzji VV. Pinto nie miał startu ani do niego, ani do naszych dwóch obecnych porteros. Biorąc pod uwagę, że wszystkie rozgrywki przegraliśmy JEDNĄ bramką, ta pozycja była kluczowa, lepszy fachowiec na tym stanowisku wygrałby nam przynajmniej jedno trofeum.
I nie jest to tylko kwestia jego umiejętności bramkarskich, ale też braku zaufania zespołu. Pewnie nie tylko ja widziałem panikę u jego kolegów z drużyny, gdy musieli wycofać piłkę do Wahina. Cierpiała na tym jakość gry całego zespołu, nie tylko gra obronna.
Komentarze
0
@socha albo chociaż konfetti
0
Messi no love, jaka smutna gra słów
0
Na żywo widziałem lepszą powtórkę, ale tutaj też widać, że gdyby nie noga obrońcy, to kret dalej by żył:
https://www.fcbarcelona.com/en/videos/999848/highlights-fc-barcelona-6-sevilla-1#
Generalnie takie 80%-20%. Przy karnym Sevilli proporcje były odwrotne, a i tak zagwizdał.
Z wielbłądów jeszcze ta ręka w polu karnym tuż przed bramką dla gości. Zawsze oceniając takie sytuacje mam przed oczami Sergiego Roberto z rękami grzecznie schowanymi za plecami.
0
Na okładce l'esportiu nawet widać wrotki :-)
1
A mi Davida Duchovnego ;-)
1
A mi Davida Duchovnego ;-)
1
Sezon mógł nam uratować transfer bramkarza po kontuzji VV. Pinto nie miał startu ani do niego, ani do naszych dwóch obecnych porteros. Biorąc pod uwagę, że wszystkie rozgrywki przegraliśmy JEDNĄ bramką, ta pozycja była kluczowa, lepszy fachowiec na tym stanowisku wygrałby nam przynajmniej jedno trofeum.
I nie jest to tylko kwestia jego umiejętności bramkarskich, ale też braku zaufania zespołu. Pewnie nie tylko ja widziałem panikę u jego kolegów z drużyny, gdy musieli wycofać piłkę do Wahina. Cierpiała na tym jakość gry całego zespołu, nie tylko gra obronna.
0
Bravo za co jest uważany? :D
0
Messi no love, jaka smutna gra słów
0
"wyrównał najlepszy wynik w historii Raúla"