QbikBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łęczna
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
"Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać" :)
1
Trochę nie rozumiem po co nam ten gość, Sergio w środku jest najlepszy na świecie na tej pozycji, fakt faktem fizycznie Javi go przerasta, ale wydaje mi się, że władze powinny się skupić na środku obrony, a nie pomocy, w pomocy mamy praktycznie najlepszych zawodników na świecie.
0
ode mnie plus za tą wypowiedź.
0
co ty za głuppoty piszesz? Opuszczać? Nikt nie opuszcza, ale kibicuję Barcelonie od 96 roku i myślę, że mam prawo w jakiś sposób wyrazić niezadowolenie na temat tego co się dzieje. Pobaw się jeszcze w Janowicza i napisz "Kim my jesteśmy żeby oceniać?"
0
Mecz z City, dwa mecze z Realem, wielkie mecze, powroty, charakter, zaangażowanie, nawet na Atletico była walka (w lidze), a ligę przegrywamy z Valladoid, Granadą i Valencia (w dodatku u siebie). Nie mam słów, nie wiem nawet co można zmienić, broniłem Martino, ale całkowicie pozbawił mnie argumentów w ostatnich meczach. Szczerze, to nie wierzę w sukces w CdR, w takiej formie, to mam nadzieję tylko, że po prostu przegrają w karnych i nie będzie jakiegoś blamażu. Chociaż bardzo bym chciał się mylić. Visca el Barca!
0
heh coś tak jakby z tych okolic ;)
0
"Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać" jakby to powiedział mój były trener:)
1
był najsłabszy z całej drużyny.
0
Przegrali? Polegli w każdym aspekcie, powinno być 5:0 i nikt by nie miał pretensji. Najsłabszy mecz Barcelony od przynajmniej pół roku. Alves powinien zdać sprzęt po dzisiejszym meczu, zresztą jak kilku innych zawodników. Dobrze, że odpadli już teraz, bo jakby trafili w półfinale na Bayern albo Real to by było znowu 0:7 w dwumeczu. Messi dzisiaj to masakra jakaś. Ale przewidziałem słowa pomeczowe:D "Czy to jest zmierzch Bogów?" "Czy to koniec jakiegoś cyklu?". Mecz chu**** jak nieszczęście w wykonaniu Barcelony, ale poziom komentarza niemal, mówię NIEMAL przerósł komentarz Dudka z Gran Derbi. Atletico zagrało naprawdę zajebisty mecz, byli dużo lepsi i należało im się w 100%. No nic trzeba czekać na ligę i na finał CdR. Visca el Barca!
0
Wg mnie, Inieście należy się nota 9,5 minimum, bo był najlepszy na placu, mimo że Leo strzelił 3 sztuki, to dla mnie najlepszy mecz zagrał właśnie Iniesta, Bez strat, odbiory i oczywiście wywalczony karny, który zadecydował.
0
Jak oni zarabiają po 300 tysięcy tygodniowo to 150 tysięcy za dużej krzywdy nie zrobi. Wpierdolić karę 1-2 mecze może się nauczą.
0
z całym szacunkiem, bo wiem, że liczby mówią jedno, ale Alexis nie powinien teraz należeć do "najsilniejszego składu".
0
chciał się napatrzeć, co go jutro czeka :)
0
Najlepszy jest, ale poza tym to drużyna też mi się podobała, szczególnie w pierwszej połowie, siadali wysoko, jak za Guardioli prawie :)
0
Przecież to jakaś masakra jest z tymi książkami, 3/4 osób zna te wszystkie historie, więc po co je opisać po tysiąc razy (mówię o książkach innych graczy Barcy). Neymar ma 22 lata i już piszą o nim. Fajnie coś osiągnąć, ale takie książki powinno się wydawać po karierze, ewentualnie pod koniec. Jedyne dwie książki z tej kategorii, które mi się naprawdę podobały są autobiografiami tj. "Open" Agassiego i "Ja Ibra" wiadomo kogo. Reszta książek takie jak te o Messim, Inieście, Xavim, czy Puyolu to zwykłe suche slowa, bez żadnych opisów od ludzi, o których są te książki. To samo można praktycznie przeczytać na Wikipedii tylko, że w skrócie. Tak jak mówię, jeśli to nie autobiografia, to nie ma co zawracać sobie głowy.
0
Szczerze powiem, że chyba nie miał zbyt wielkiego wyboru, mając 21 lat i taką sytuację jaka jest w Barcelonie z bramkarzem nie można mu się dziwić, bo w takich momentach się Barcelonie nie odmawia (jeśli w ogóle się odmawia ^^). Cieszy mnie, że to właśnie on przyjdzie. Powodzenia małolat !
0
jednak pominąłem... ;]
0
fajny pomysł, jeszcze tylko tłumaczenie by się przydało... ;] chyba, że coś ominąłem...
0
300 km...? ja przejechałem 700 km żeby być dzisiaj o 9 rano w Gdańsku. Nie wierze
0
jak ktoś ma to prosiłbym o filmik ze szpalerem bo nie zdążyłem na pierwsze 10 minut mecz. dzięki z góry.
Visca el Barca !!
0
Iniesta zawodnik meczu, gra słaba, najważniejszy wynik i awans... Visca el Barca !
0
poza tym, że cieszę się jak dziecko to powinni dać sporo kasy na tacę w niedziele :) Visca el Barca;]
0
przepiękne! Visca el Barca!
0
zgadzam się z tą taktyką. wszystko, albo nic.
Visca el Barca
0
najsłabszy na placu, po Fabregasie wczoraj był właśnie Xavi...
0
WybitnyMessi
po tej wypowiedzi nie powinieneś się już wypowiadać.
Jeśli ktoś źle pisze o Messi to znaczy, że nie zasługuje na miano fana Barcelony. Choć Barcelona się stoczyła i nie gra tego co kiedyś, ja na razie postanawiam nie opuścić jak szczur tonącego okrętu.
Pozdrawiam prawdziwych fanów Barsy.
jakbym czytał słowa Darka Szpakowskiego... :/ masakra...
0
Luksal
nie to, że nie kibice tylko patrzymy realnie na to, że przy takie grze jak wczoraj nie będzie odrobienia strat i tyle... mimo, że marzę o tym, żeby tak było... chcę powtórki ze Stamford !
0
tak, mecz był słaby w wykonaniu Barcy...Tak w ankiecie powyżej zaznaczyłem, że nie odrobią straty, bo tak mówi rozsądek, ale... serce każe wierzyć w powtókę ze Stamford Brigde.
Visca el Barca !
0
przepraszam, że tym co napiszę kogoś obrażę lub coś w tym stylu, ale cieszę się, jest to praktycznie najsłabszy punkt w druzynie od bardzo dawna, już nie wspominam lat, w których Barca traciła po kilkanaście punktów w rundzie przez głupie błędy Valdesa. ale mogę przypomnieć chociażby zeszłoroczny superpuchar z Realem. Tak, wiem że dużo wybronił, ale bronienia na wysokim poziomie się wymaga w takiej drużynie jak Barcelona, a robienia głupich i niewymuszonych błedów nie powinno się tolerować, jedynie dlatego, ze jest wychowankiem to tyle czasu spędził jako pierwszy bramkarz. Także podsumowując myślę, że dobrze się stanie jeśli w końcu moje życzenia z ostatnich kilku lat się spełnią i Valdes odejdzie, mimo że nieodzownie kojarzy się z Barceloną i jej trofeami.
0
tak jak chciałem... :)