Qlewer
Dołączył/a: listopad 2015
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie bardzo widzę związek jednego z drugim.
12
Arda i Rafinha jak najszybciej powinni opuścić klub.
1
Co to za praca ze taka niesprawiedliwa godzina do wstawania? :)
0
I obydwie informacje nie musiały być kłamstwem. Szczególnie ta o Neymarze. Po prostu nie wiemy jaka wojna toczy się za ich drzwiami, ale racja, nie ma co się nakręcać.
0
Nikogo nie posądzam o nic, chociaż w internecie nie można wierzyć we wszystko. Jeżeli jest tak jak mówisz to szanuję, a jestem po prostu ciekaw prawdy :)
1
Ciekawe ile w tym prawdy o byciu "księdzem" :)
2
Nie ma co się nakręcać. Większość konferencji jest po prostu nudna. I ta też taka będzie.
1
Janusz w koncu, to nawet nie wie jak biega :)
2
Bo Star Trek to mega gówniany serial :)
41
Oj Ty biedaczku, tyle musiales "znosic". Naprawde wspolczuc Ci tylko ile to cierpienia musiales miec. Poczekajmy, Neymar zostanie i znowu będziesz go wielbic jak strzeli decydująca bramke. Typowe. Twoje pisanie o przekraczaniu jakichkolwiek granic, gdzie bazujesz tylko na doniesieniach prasy to jakas kpina. Miało byc kontrowersyjnie, a wyszlo glupio.
27
Zmniejsz dawkę.
4
Taka rola prawdziwego kapitana drużyny :)
10
Coś jak puchar i Song :)
1
Neymar latwiejszy do przekupienia. I dodatkowo mlodszy co zapewni klubowi niezle osiągi finansowe na długo.
0
Watpie w takie wyrachowanie klubu. Roznica z plotkami o Neymarze polega na tym, ze nigdy nie byly one tak "zaawansowane". Jezeli by sie okazalo ze to wszystko wyssane z palca to wielw poważnych źródeł by sie po prostu osmieszylo. Pewnie, poki nie ma oficjalki to możemy gdybac ale tym razem chyba nie powinno sie tego bagatelizowac.
2
Nie widzę w jego poście ani słowa o tym, by twierdził, że Neymar odejdzie do PSG :)
0
Od kiepskixh tatuazy do jeszcze gorszych teorii. Dobry jesteś.
3
Po co pisac takie teksty długie samych glupot? Moglbys na pewno lepiej spozytkowac ten czas.
5
Same zdradzieckie mordy dookoła.
1
Oj Rychu. Naiwny z Ciebie człowiek.
6
Ta i kto jeszcze?
0
Ok. Nie doinformowalem sie a wlasciwie pojealy mi sie kierunki. Techniczne sa spoko ale taki kierunek raczej nie w polsce z praca potem.
0
A co byś chciał robić po oceanotechnice?
10
Oceanotechnika? To już wolę siedzieć w domu i grać w CSa i też nie mieć przyszłości.
2
Prawda się nie sprzedaje, kłamstwa owszem.
3
Mądre transfery w Barcie? To nie idzie w parze.
3
Geniuszu, nie czytam od dołu tylko od lewej do prawej, tak jak należy ;)
6
O, czyli wystawiasz swoje "dzieło" na publiczny dostęp, ktoś skomentuje, że coś mu się nie podoba to od razu foszek i lepiej się nie wypowiadać? Typowe.
Poza tym, skoro napis "1899" zrobiony tak, że bardziej to wygląda na 9981 uważasz za idealny i człowiek, który Ci to robił to świetny fachowiec.. to ja nie mam nic więcej do dodania :)
1
Raczej chodzi o wykonanie i przede wszystkim umiejscowienie, dodatkowo jest od dupy strony zrobione. Ale jak tam kto woli :)
6
1899 kompletnie nie pasuje w tym tatuażu.