5

Nie bardzo widzę związek jednego z drugim.

12

Arda i Rafinha jak najszybciej powinni opuścić klub.

1

Co to za praca ze taka niesprawiedliwa godzina do wstawania? :)

0

I obydwie informacje nie musiały być kłamstwem. Szczególnie ta o Neymarze. Po prostu nie wiemy jaka wojna toczy się za ich drzwiami, ale racja, nie ma co się nakręcać.

0

Nikogo nie posądzam o nic, chociaż w internecie nie można wierzyć we wszystko. Jeżeli jest tak jak mówisz to szanuję, a jestem po prostu ciekaw prawdy :)

1

Ciekawe ile w tym prawdy o byciu "księdzem" :)

2

Nie ma co się nakręcać. Większość konferencji jest po prostu nudna. I ta też taka będzie.

1

Janusz w koncu, to nawet nie wie jak biega :)

2

Bo Star Trek to mega gówniany serial :)

41

Oj Ty biedaczku, tyle musiales "znosic". Naprawde wspolczuc Ci tylko ile to cierpienia musiales miec. Poczekajmy, Neymar zostanie i znowu będziesz go wielbic jak strzeli decydująca bramke. Typowe. Twoje pisanie o przekraczaniu jakichkolwiek granic, gdzie bazujesz tylko na doniesieniach prasy to jakas kpina. Miało byc kontrowersyjnie, a wyszlo glupio.

27

Zmniejsz dawkę.

4

Taka rola prawdziwego kapitana drużyny :)

10

Coś jak puchar i Song :)

1

Neymar latwiejszy do przekupienia. I dodatkowo mlodszy co zapewni klubowi niezle osiągi finansowe na długo.

0

Watpie w takie wyrachowanie klubu. Roznica z plotkami o Neymarze polega na tym, ze nigdy nie byly one tak "zaawansowane". Jezeli by sie okazalo ze to wszystko wyssane z palca to wielw poważnych źródeł by sie po prostu osmieszylo. Pewnie, poki nie ma oficjalki to możemy gdybac ale tym razem chyba nie powinno sie tego bagatelizowac.

2

Nie widzę w jego poście ani słowa o tym, by twierdził, że Neymar odejdzie do PSG :)

0

Od kiepskixh tatuazy do jeszcze gorszych teorii. Dobry jesteś.

3

Po co pisac takie teksty długie samych glupot? Moglbys na pewno lepiej spozytkowac ten czas.

5

Same zdradzieckie mordy dookoła.

1

Oj Rychu. Naiwny z Ciebie człowiek.

6

Ta i kto jeszcze?

0

Ok. Nie doinformowalem sie a wlasciwie pojealy mi sie kierunki. Techniczne sa spoko ale taki kierunek raczej nie w polsce z praca potem.

0

A co byś chciał robić po oceanotechnice?

10

Oceanotechnika? To już wolę siedzieć w domu i grać w CSa i też nie mieć przyszłości.

2

Prawda się nie sprzedaje, kłamstwa owszem.

3

Mądre transfery w Barcie? To nie idzie w parze.

3

Geniuszu, nie czytam od dołu tylko od lewej do prawej, tak jak należy ;)

6

O, czyli wystawiasz swoje "dzieło" na publiczny dostęp, ktoś skomentuje, że coś mu się nie podoba to od razu foszek i lepiej się nie wypowiadać? Typowe.
Poza tym, skoro napis "1899" zrobiony tak, że bardziej to wygląda na 9981 uważasz za idealny i człowiek, który Ci to robił to świetny fachowiec.. to ja nie mam nic więcej do dodania :)

1

Raczej chodzi o wykonanie i przede wszystkim umiejscowienie, dodatkowo jest od dupy strony zrobione. Ale jak tam kto woli :)

6

1899 kompletnie nie pasuje w tym tatuażu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?