0

A mi go szkoda.

1

Pytanie do grających w Fantasy Euro!
Kogo byście wzięli do pomocy za kontuzjowanego Modricia?
Ja rozważam Candreve albo Kroosa. Dodam, że Włosi grają teraz z Irlandią, a Niemcy z Irlandią Północną. Irlandia wczoraj pokazała chaos w defensywie w drugiej połowie, za to Irlandia Północna w meczu z nami broniła całkiem solidnie, a Ukraińcom strzelili nawet 2 bramki. Z drugiej strony, to Włosi są pewni awansu z 1. miejsca, więc mogą odpuścić, Niemcy będą walczyć o 3 pkt.

0

"A Meksyk to drużyna o słabej mentalności. Nic nie osiągną na tym Copa."
No teraz to już na pewno... :P

0

Lepszej opcji niż Nolito nie ma i raczej nie będzie, a poza tym Enrique go chciał, a On wie najlepiej kogo mu trzeba. Tyle w temacie.

4

Belgowie są beznadziejni, a wynik tego meczu nie oddaje całej prawdy. Ofensywni zawodnicy Belgii grają w Premierleague, tymczasem w reprezentacji przez większość meczu grają na stojąco, mało dynamicznie i PRÓBUJĄ grać atakiem pozycyjny. Mało tego, grają tak przeciwko IRLANDII, a więc również prosty wyspiarski futbol, te Hazardy, De Bruyny, Lukaki powinni się przeciwko nim czuć jak ryby w wodzie. A ci się męczą. Nie, to się nie może udać. Wyjdą z grupy i po tym szybko zakończy się ich przygoda z Euro, bo napotkają klasową drużynę, która pokaże im miejsce w szeregu. Tak jak Włosi im pokazali, pomimo iż nie posiadają już tylu wielkich nazwisk co niegdyś.
Jeden z faworytów Euro, tylko że sztucznie napompowany...

0

A co ma ramadan do rzeczy?

0

Ja bym tak nie mógł. Hiszpanie nie grają dla nas, Polaków, tylko dla swoich kibiców-rodaków, Polaków mają w dupie. Każdy piłkarz tak ma, że na reprze gra przede wszystkim dla swoich. Życzę im szczęścia oczywiście, ale kibicuję tym, którzy grają z całego serca dla mnie, czyli Polskiej Reprezentacji. Ta świadomość nie pozwala mi stawiać Hiszpanów czy jakiejkolwiek innej ekipy ponad Polakami.

0

Okej, już wróciło. :)

2

Jakiś link do Acestream ktoś ma? Bo mój stream właśnie zamienił się w mecz Walii z Anglią O.o

0

160? W moich oczach nie warto dawać za niego więcej niż 1/4 tej kwoty.

0

Moim zdaniem to jeden kij, a jak jeden zaczął, to może lepiej nie ruszać nic...
Choć fakt, że Pazdan był w moich oczach najsłabszy z Irlandią, a razem ze Szczęsnym są w moich oczach takimi tykającymi bombami.

0

Ja mam na dzisiaj Rui Patricio i Quaresme z Portugalii, a zapowiada się że Quaresma może nie wystąpić... ;(

0

A moim zdaniem Argentyna zagrała nieźle i tylko nieźle, bo niewystarczająco dobrze by wygrać. Jakby zagrała lepiej to stworzyliby sobie więcej sytuacji, ktoś INNY by strzelił i wygraliby to.

A tam pamiętna sytuacja była najlepszą, a w całym meczu oddali 1 celny strzał - to trochę mało, nawet pomimo, iż to finał z Niemcami. Wiec proszę, nie gadajcie jakby winą za niewygranie CAŁEGO meczu była ta JEDNA sytuacja Higuaina (patrz > pierwszy komentarz w tej dyskusji). Ja rozumiem jakby on kilka takich zawalił, ale tam było 120 minut by zrobić coś więcej!

"Nie jestem za tym, żeby obarczać winą pojedyncze osoby, nigdy tego chyba nie robiłem, ale ten mecz jest wyjątkiem." - dlaczego jest wyjątkiem? Bo Messi przez Higuaina nie ma MŚ? Wszyscy Argentyńczycy zawiedli, Higuain szczególnie, ale tam każdy miał cholerne 120 minut by zrobić COKOLWIEK.


0

No ale litości, nie zwalaj całej winy za niewygranie finału MŚ i brak tego trofeum w gablotce Messiego na samego Higauina. Jest beznadziejny, ale tam biegało kilkunastu Argentyńczyków i żaden nie był w stanie dać drużynie zwycięstwa. Argentyna przegrała jako drużyna, Niemcy byli lepsi.
Takie usprawiedliwianie porażki to dziecinada...

0

No ale przepraszam bardzo, czy tylko ten drewniak Higuain ma wyłączność na strzelanie goli w finałach? Reszta zapomniała?

0

Higuain to jest sabotażysta w ekipie Argentyny, to fakt. Jednak nie zmienia to faktu, że nie można zwalać winy tylko na niego czy Palacio. Messi, a także reszta Argentyńczyków, mieli ponad 90 minut na strzelenie bramki. Messi i spółka sami sobie winni, już pomijając tego drewniaka Higuaina.

6

Najlepszy Iniesta, w moich oczach bardzo dobrze Juanfran i Alba, no i Pique, bo z brameczką.

0

A co w nim takiego?

1

Wielkimi literami by napisał "ŻART", a i tak niektórzy tutaj by nie skumali...

0

Gram w Fantasy Euro na stronie UEFA. Mam Mustafiego w drużynie, ale na ławce (nie wiedziałem że można od tak zmieniać po każdym dniu). Mustafi strzelił bramkę... Czy dostanę jakieś punkty za to na koniec dnia czy przepadło?

6

Aż tak bardzo to boli? Latem i tak nie ma nic ciekawego, tylko jakieś plotki transferowe. Więc nie zaszkodzi dać coś niezwiązanego z Barcą, ale interesującego chyba prawie wszystkich użytkowników.

0

Czyli mam rozumieć że w samolocie do Francji były dwa puste siedzenia i nikt z listy rezerwowej ich nie zajął?

0

Kto właściwie wskoczył do naszej kadry w miejsce kontuzjowanych Wszołka i Rybusa?

5

Ten sam typ piłkarza? No na pewno, ha ha ha...

6

A ja dalej nie rozumiem zachwytów nad tym Pogbą...

0

Kto zagra w wyjściowym składzie Niemców pod nieobecność Hummelsa?

1

Okej. A z obrońców/pomocników kogo polecacie? Na razie mam w pomocy Ozila, Matuidiego, Payet, a w obronie włoskie BBC + Alba. Na bramce na razie mam tylko Rui Patricio, bo wydaje mi się ze Portugalczykom w takiej grupie dużo bramek nie ma kto nastrzelać.

0

No to skłaniam się ku Nolito, bo właśnie czuję, ze On lub Aduriz mogą strzelić jakąś ważną bramkę, a Morata jednak droższy od nich.

0

No właśnie, Morate chyba wezmę. Tylko czy On jest pewniakiem w wyjściowej 11 u Del Bosque? Bo staram się dobierać pewniaków z najmocniejszych ekip.

0

Gram ze znajomymi w Euro Fantasy16 a stronie UEFA (o browarki, hehe). Trzeba dobierać zawodników przewidując jak wystąpią na turnieju, punktuje się bramki, asysty, czyste konta itp. Na kogo byście postawili jako pewniaków? W ataku postawiłem na Griezmanna i Mullera, ale nie wiem kogo dać na trzeciego napastnika. A trzeba jeszcze umiejętnie rozdysponować dostępny budżet. Na jakich zawodników byście postawili. Może ktoś z Was też gra? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?