Qziq15
Dołączył/a: czerwiec 2011
okolice Krakowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dani ma rację.. Wg mnie albo niech Messi zagra na szpicy i dostaje podania, albo niech rozgrywa i asystuje, bo przecież sam sobie nie poda i nie strzeli, a ludzie wymagają od Niego udanej akcji indywidualnej co 15 minut.
A co do dyskusji, to jedyne co pozostało kibicom realu Madryt, to logowanie się na stronie Najlepszej Drużyny Na Świecie i śmieszne komentowanie :)
Messi nad Ronaldo, jak Barcelona nad Realem. Pozdro =)
0
Samuel jestem przekonany, że po Gran Derby w listopadzie 2010 nie byłeś taki wygadany :)
Możesz mieć wiele wymówek, ale zadaj sobie pytanie kto dominuje od kilku ładnych lat, zobacz na grę Messiego i Ronaldo od kilku Gran Derby :)
Nawet jeśli Ronaldo BYŁBY lepszy od Messiego, to za ponad 90 mln, a nie wychowany ze szkółki :)
http://kwejk.pl/obrazek/128201 ===> Tyle w temacie :)
0
Może i Ronaldo będzie lepszy od Messiego, może i Real zniszczy Barcelonę, ale proszę Was.. Wyłączcie potem FIFĘ :)
0
Żeby Go nie sprzedali za 15 mln, a za 5 lat chcieli kupować za 50 ..
0
Zostawić Thiago, odpuścić Fabregasa. A jeśli sprzedamy Thiago, a nie kupimy Fabregasa, to może być problem, bo nie jestem przekonany do Busquetsa.
0
Duży talent, któremu nie znaleziono miejsca w FCB. Obyśmy nie żałowali tej sprzedaży, a Bojanowi powodzenia :)