R3ko
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Opamiętaj się chłopcze z tymi linkami -_-
0
Myślałem że to któryś z tych dwóch zadufanych w sobie niemców (Muller, Neuer), a jednak to Benatia :)
0
Dostał czerwoną więc jak myślisz??
0
Nie ma MSN, jest MSP :D.
0
Neymar fryzura jak za czasów w Santosie :D.
1
Dobrze że jest Bartra, co jak co ale jemu to się należy. Po trzy punkty. VeB!
0
Ciekawe jak by się potoczył mecz gdyby sędzia odgwizdał rękę w akcji która dała Celcie karnego, moim zdaniem powinien gwizdnąć. :)
0
Torres wejdzie i jeszcze gola strzeli :)
0
Pierwsze zremisowane spotkanie i już dramat? Jeden mecz w którym Barca nie wygrała, a większość dramatyzuje. To dopiero początek sezonu i wiele rzeczy które można poprawić.
1
Barca ma numery od 1 do 25 więc najpewniej dostanie 19, chyba że 16 bo te numery są wolne.
0
Czyli Ter Stegen miał prezentacje w starym stroju. Te co prezentowali Bravo i Masip lepsze :D.
1
Jak nie rozpoznajesz sarkazmu od normalnej wypowiedzi to nie pisz.
1
Odbędzie się w poniedziałek.
0
Nie wiem czy to jest możliwe, znając umiejętności negocjacyjne Zubiego to dobrze będzie jak na koniec okienka przyjdą, jak w ogóle mu się uda wszystkich ściągnąć :D.
0
Dzisiaj jest prezentacja Bravo?? Nie ma info co, gdzie i o której wszystko się odbędzie.
0
Prawdopodobnie Benatia odejdzie do City, podobno się dogadali i będzie kosztował coś około 37 mln.
0
Jak jedzie na obóz przygotowawczy z psg to już może być po sprawie.
0
Już nie wiadomo komu wierzyć, trzeba czekać na oficjalne info ze strony klubu. Cały czas pojawiają się jakieś ploty na ten temat.
0
Dać Pedro i po sprawie. Ale nie, to przecież wychowanek to nie można go tak oddać :D.
0
Z drugiej strony szkoda że odchodzi Cesc, mógłby odejść Xavi który ma już swoje lata.
0
Nie wiadomo czy to wszystko jest prawdą, francuskie gazety piszą że zostanie a hiszpańskie że przyjdzie więc trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie, jeszcze wszystko jest możliwe.
2
Dobry przykład że to nie jest obrońca.
1
Widziałeś kiedyś grę marquinhosa? Większość goli strzela z główki, nie jest to może najwyższy zawodnik ale skoczny.
0
Jeżeli tak bardzo mu się ten klub podoba to nie ma sensu się zastanawiać :P, robił wielkie rzeczy w barcelonie lecz ostatnimi czasy obniżył loty. Powodzenia Dani VeB!
0
Zapomniałeś o Mathieu xD.
0
Chociaż nie jestem za sprzedaniem Fabregasa w drugiej części sezonu to ja go często na boisku nie widziałem, biegał jakiś człowiek podobny do Ceska ale nie przypominał go w ogóle pod względem tego co pokazywał w pierwszej części sezonu :).
0
Tylko właśnie Afellay co sezon ma kontuzje :P.
1
W sumie Rakitic nie jest o wiele gorszy od Modricia, oczywiście wielu się ze mną nie zgodzi :D.
1
Ja bym postawił na Glika, może jego styl gry czyli Gliki-Taka w Barcelonie zrobiłby furorę :P.
0
Benatia raczej nie przejdzie jak sam powiedział że nie ma w planach odejścia z Romy.