R4F
Dołączył/a: marzec 2011
Łódź
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fifimaniak
nie wchodź na stronę realu madryt , to nie jest strona dla prawdziwych kibiców piłki nożnej , tam jest jedno wielkie bagno , takiej strony to jeszcze nie widziałem
0
DaMilio
JA!
0
MessiandAndres
Nigdy nie podawaj swojego numeru tel. później debile będą ci spamować. pozdro i przemyśl to ;)
0
MessiandAndres
Nigdy nie podawaj swojego numeru tel. później debile będą ci spamować. pozdro i przemyśl to ;)
0
Niech Peszko kupią :D
0
@przemocules
Możesz być pewny ze Real jest teraz o wiele mocniejszy niż nie cały rok temu. VeB !!!
0
już czuć napięcie ;)
0
no brameczka niesamowita ,Thiago nowy Xavi ?
0
@messi27
Dziwisz się jak tam 60% kibiców Realu to sezonowe....
0
Mam nadzieje ze Mou teraz buja się w jakimś ciemnym kącie jak sierota z nerwów...
0
Ale on jest śmieszny .... TY KUR.... !!!
0
@Lacoste
Mówili dzisiaj po południu na Eska Łódź że Pique będzie na koncercie. ;p
@baros1990
To żałuj bo to miasto jest super...