R4F

0

@fifimaniak

nie wchodź na stronę realu madryt , to nie jest strona dla prawdziwych kibiców piłki nożnej , tam jest jedno wielkie bagno , takiej strony to jeszcze nie widziałem

R4F

0

DaMilio

JA!

R4F

0

MessiandAndres

Nigdy nie podawaj swojego numeru tel. później debile będą ci spamować. pozdro i przemyśl to ;)

R4F

0

MessiandAndres

Nigdy nie podawaj swojego numeru tel. później debile będą ci spamować. pozdro i przemyśl to ;)

R4F

0

Niech Peszko kupią :D

R4F

0

@przemocules

Możesz być pewny ze Real jest teraz o wiele mocniejszy niż nie cały rok temu. VeB !!!

R4F

0

już czuć napięcie ;)

R4F

0

no brameczka niesamowita ,Thiago nowy Xavi ?

R4F

0

@messi27

Dziwisz się jak tam 60% kibiców Realu to sezonowe....

R4F

0

Mam nadzieje ze Mou teraz buja się w jakimś ciemnym kącie jak sierota z nerwów...

R4F

0

Ale on jest śmieszny .... TY KUR.... !!!

R4F

0

@Lacoste

Mówili dzisiaj po południu na Eska Łódź że Pique będzie na koncercie. ;p

@baros1990

To żałuj bo to miasto jest super...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?