0

I dobrze:) taki zawodnik to skarb. Zasłużył sobie na ten kontrakt

Pozdrawiam

0

No więc właśnie. Jak na razie Ronaldo jest krytykowany ale jest najlepszym strzelcem Realu w oficjalnych meczach. Jednak po takim zawodniku oczekuje się cudów... strzel 3 bramki... ośmiesz obronę od zaraz i w ogóle rób wszystko co niemożliwe ot tak o. Myślę że Pan Perez wyciągnął wnioski i będzie cierpliwy. Będzie z kilku powodów bo Ronaldo generuje dla nas ogromne zyski. Bo Ronaldo teraz stał się marką Realu itd itd. Moim zdaniem musi ucichnąć echo głośnego transferu.

Podchodzę do tego na zimno i wiem że taki zawodnik nie zejdzie poniżej jakiegoś poziomu. Tak jak Messi... w reprezentacji "był cieniem samego siebie" wrócił do klubu i pokazuje swoje umiejętności. w La Liga brakuje mi jeszcze Valencii , Deportivo i Sevilli jak za dawnych czasów. Nie chciał bym żeby bój o Hiszpanie rozgrywał się wśród dwóch naszych drużyn.

Ide spać bo wypilem troche browarów oglądając mecz waszego klubu a rano do tryrki.

Pozdro:)

0

Co do koszulek Ronaldo to tez myślałem, że dali ciała a jednak nie, bo to trochę polskie podejście. W Hiszpani inaczej do tego podchodzą chcą mieć na koszulce tego Ronaldo który teraz gra bo ten który grał już go mają to rozgraniczają nie sprzedaż tak bardzo nie spadła jakby się wydawało. Transfer powoli się zwraca. Kaka moim zdaniem świetnie się odnalazł i na prawdę dużo wnosi do drużyny.

Co do meczu Realu z Milanem to nie nastawiam się tak optymistycznie. Milan potrafi się wnieść na wyżyny w trudnych meczach zwłaszcza w LM. Wiadomo, że z Włoskimi drużynami gra się ciężko.

Wracając do bramek Ronaldo... Jasne bramkarz wysokiej klasy lub nawet mocno średniej powinien by to obronić ale nawet najlepsi puszczali babole. Sprawa Ronaldo moim zdaniem wygląda trochę inaczej.... gość przyszedł za 94 mln. Ciąży na nim ogromna presja każdy oczekuje od niego cudów i że to on będzie wygrywał mecze i Bóg wie co jeszcze....Raz, że jest strasznie medialną osobą dwa że ciąży na nim wielka odpowiedzialność i nagonka ale to cena sławy. Messi np jest medialnym piłkarzem ale nie aż tak ekscentrycznym i rzucającym się w oczy. On jest bardziej jak Kaka. Podświadomie bronię nawet Ronaldo... bo uważam, że te bramki dodadzą mu pewności siebie.

U was po Ibrze też się oczekuje cudów.

-czy będzie godnym następcą Eto

- czy ten transfer się opłacał

bla bla itd. Na wszystko potrzeba czasu. za 7 czy 8 kolejek okaże się ile wart jest Ronaldo i ile u was Ibra bo już wtedy zawodnik powinien zacząć nakręcać się na swój normalny poziom. J

0

prosto.

Na RM.PL też są gamonie za których się wstydzę. i też takich gonie...

Jak już pisałem. Przyszedłem tutaj kulturalnie wymienić poglądy bez zbytniego fanatyzmu.

0

Jasne... ale to że nie wykorzystali szans nic nie zmienia. Inter też miał swoje szansę mniej bo mniej ale miał i tez gdyby je wykorzystał to... gdyby...

Co do Ronaldo... Okienko to, to nie było ale strzał w środek tez nie. Przy rzutach wolnych liczy się wiele aspektów jak min szybkość lecącej piłki czy siła strzału przy 2 bramce.

Fakt, faktem remis wywieziony z trudnego terenu jest sukcesem. Jestem ciekaw jak Real sobie poradzi z Milanem.

0

no chociażby na takiej właśnie podstawie 1 strzał nie był w środek bramki 2 owszem ale to już wina bramkarza, że tego nie obronił.

Pozwoliło wyjść ale więcej akcji było przerywanych w porę i szczerze patrząc na zeszły sezon spodziewałem się zwycięstwa Barcelony no ale rozumiem, że to początek sezonu.

Mam nadzieje, że kolega który obraża Real jest sezonowcem waszej drużyny. Bo mi zależy na normanej wymianie zdań. Mam wielu przyjaciół kibiców Barcy i świetnie z nimi polemizuje na temat meczy i obu drużyn. Więc oczekuje tego u was. Zdaje sobie sprawę, że moim nickiem wkładam kij w mrowisko ale namawiam do normalnej dyskusji. Pozdro

0

Witam:)

Obronę mieliście dobrą... a inter też nie miał złej bo to Barca przeważała przez większość spotkania.

Co do Ibry moim zdaniem normalne, że nie gra na takim poziomie jak byście chcieli ale u nas jest to samo z Ronaldo i Benzemą chociaż ten 1 już się rozkręca a ten drugi powoli... powoli. Mecz trochę nudny bo brakło bramek obstawiałem 3-2 dla Barcy a tu remis. Widać że Barcelona nie gra jeszcze nie gra na takim poziomie jak w zeszłym sezonie... To już zależy od waszego trenera czy będzie umiał wskrzesić zespół na wyżyny

Obiektywnie patrząc gra waszego klubu była dość czytelna... w sumie sezon grania podobną piłką robi swoje. No ale nie ma na razie co spekulować zobaczymy w połowie sezonu czy po 10 kolejkach bo jak na razie mamy tego zarys

Pozdrawiam i Zapraszam do normalnej dyskusji bez mięsa

Czekam na GranDerby - Niech wygra lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?