1

Przestancie szerzyc herezje. Wiadome ze polowa z Was sie nie przyzna ze tez dostawaliscie karne z nikad. Kazdy broni swojego klubu. Ale stwierdzenie ze Real od 4 lat dostaje prezenty od sedziow jest lekka hipokryzja

1

Tylko przypomnijcie sobie sezony kiedy Wam sedziowie pomagali. Wtedy bylo pisanie " sedzia to tylko czlowiek mogl sie pomylic" kiedy ludzie zrozumiecie ze bledy sedziowskie w pilce noznej czy innej dyscyplinie sportu to nie odzowny element ktory byl,jest i zawsze bedzie towarzyszyl rywalizacji

0

Tak na 3-4 dni jakos xD normalnie zenada nie... Nawet czlowiek nic zlego napisac nie moze bo admin sie obrazi xD

0

Dzieki za mile slowa od "wroga" heehe ja lubie czasem sie pospinac z niektorymi dla hecy ale bez przesady. Wgl bylem wkurzony jak sie tutaj zarejestrowalem aby pogadac tez to za wygloszenie swojej opini na temat Waszej druzyny, ktora brzmiala ze jestescie bez formy i gracie bez pomyslu dostalem bana! Wtedy pomyslalem no strona dzieci z kompleksami, ale dalem Wam druga szanse i widac ze sa tutaj tez normalni kibice :-P

1

Niestety i u Was i u Nas na stronce pojawiaja sie haladzieci i culesdzieci xD co z tym zrobic... Takie mamy pokolenie :-P Ja jestem kibicem Krolewskich od 14lat, ale potrafie docenic inne druzyny i innych pilkarzy ;-)

1

Moze Liga zacznie sie na nowo z nowa dawka adrenaliny i emocji? Moze czegos takiego Barcelonie bylo potrzeba. Fakt widac sporo niedociagniec ktore z mocniejszym przeciwnikiem moga byc zgubne dla Was, ale coz takie piekno pilki Sociedad ogralo prowadzacy Real, Celta podbila Barcelone. Tak to bywa ze Dawid i Goliata pokonac moze :-P

3

Jestem juz za stary aby bawic sie w klotnie i wyzwiska pilkarzy przeciwnikow. Sam kiedys gralem profesjonalnie i wiem ze sport nie na tym polega. Wiadome moje serce zawsze bedzie biale, ale mam szacunek to pilkarzy wybitnych i druzyn ktore pokazuja jakosc.

12

Jaako kibic Realu szczerze gratuluje, ze Messi pobil ten mityczny rekord :-) szkoda ze to nie zaden z pilkarzy biegajacych w bialych koszulkach, ale to nic, rekordy sa aby je pobijac, moze Real albo Barca doczeka sie takiego goleadora ktory pobije Messiego. Ktoz to wie :-) nic tylko sie cieszyc ze zyjemy w epoce takich pilkarzy z takim talentem ;-) VeB! Hala Madrid!

0

Dokladnie. Jeden mecz wyszedl i odrazu hurrra....

1

Dokladnie nie ma co sikac ze szczescia. Gratulacje dla Messiego bo naleza mu sie :-) co do meczu fakt Barca rozgromila ale i Sevilla nie zagrala wybitnie, jakby forma spadla. Dlatego tez nie ma co sie podniecac tylko trzeba.czekac co pokaza w innych meczach :-P

0

Nie wiem dlaczego po jednym meczu wszyscy obwieszczaja powrot wielkiej Barcelony. Ludzie spokojnie :-P

0

No to juz widze te jutrzejsze a nawet dzisiejsze piesni pochwalne na temat Lucho....jaki to on nie boski, wyciagnal Barce na piedestal itp

0

Nie no koles nie wiem skad masz te statystyki z tymi golami na pusta ale zobacz ile Messi takich strzela :-P a nie Messi jak ma pusta bramke ti cofa sie do polowy boiska i od nowa napedza tiki take. Gol to gol!!! I tyle w temacie

2

A Messi wgl cos strzelil na MS. Sory ale nie pamietam, nie pisze tego by komus dopiekac ale serio stary jestem to pamiec nie ta :-P dokladnie tylko strony poswiecone Barcelonie i ich czlonkowie chca dac ZP Messiemu albo Neuerowi, byle nie CR, mam wrazenie ze dali by nawet Wawrzyniakowi tylko po to aby jej nie zdobyl CR

1

No tak Markus32 tutaj trzeba miec 10lat(bez obrazy) i sikac ze szczescia na sama mysl o Messim. Jestem fanem Realu od 14lat, ale darze Barce szacunkiem bo za Pepa byliscie wielcy, Tiki Taka byla czyms nowym magicznym. Teraz Wy sie wypaliliscie a Real poukladal, w kazdym sporcie nastepuje zmiana liderow i tak samo jest teraz. Teraz Real gra komoletnie, graja jak chca mozna powiedziec. Real chce grac atak pozycyjny to gra, chce kontrowac to kontruje. W obronie tez sa.kompletni jesli kazdy robi swoje. Coz trendy sie zmieniaja, Barca myslala ze znalezli zloty srodek, ale przeciwnicy znaja Was na wylot i tiki taka nie zaskakuje juz nikogo. A Lucho jak narazie nie ogarnia, bo nie ma pilkarzy. Wszyscy sa bez formy, nie oszukujmy sie. Barca chce grac z kontry ale nie ma pilkarzy bo kto ma byc tam szybki? Busi? Iniesta? Xavi? Jedyny Ney i Suarez, ale co z tego jak pomocnicy sa nauczenia posiadania pilki i wszystko zwalniaja.

2

A co robil Messi? Strzelal gole tez ogorkom ale jednak musi byc slabszy skoro nie wyprzedzil CR, oboje strzelali ogorkom ale jednak jeden nastrzelal tych bramek wiecej. LM polfinal i dwa gole strzelone komu? Wielkiemu Niemieckiemu Crackowi. Rekordy bramek i inne trofea pokazuja kto byl najlepszy w tym roku, a MS nie ma znaczenia, patrzcie przypadek Sneijdera. A to ze Messi byl MVP MS to caly pilkarski swiat byl zaskoczony. Wiem ze kazdego boli ze CR jest faworytem i nie ma co kwestionowac tego, ze zasluguje na ZP ale kibice Barcy badzcie obiektywni

0

Arsenal 2016: Moglismy miec Zidana i Rivaldo

0

Dobre xD chociaz zawsze mogl dac pelna wypowiedz w stylu: HODOR HODOR HODOR HODOR xD

0

Chodzi o roznice w rozumowaniu, zdanie moze miec kazdy jakie chce, lybic CR7 nie lubic, ale chodzi o to aby zrozumiec sens i wtedy wydac opinie...

1

Jest jego zdaniem czego nie neguje, tylko innym tlumacze roznice miedzy opinia o czyms a o kims....

1

0

Jak na rozgrzewce to byloby super, bo ja czuje ze w drodze na ostatni trening przed meczem potknie sie i bedzie mial naderwany miesien 5 stopnia xD

1

Dalej nie kumacie roznicy. Wypowiedziec sie o nagrodzie to tak jakby skomentowac czyis sweter, ale jesli powiem ze jest wiesniacki tzn ze ta osoba jest skur.... NIe! Ludzie czytanie z zrozumieniem i logiczne myslenie nie kosztuje

0

Tabela zawsze byla na glownej stronie, nawet jak Real byl na 10miejscu

0

Nie wiem jak strzelenie gola, znamienuje wysoka forme. Fakt w obecnej Waszej sytuacji trzeba szukac gdzies pozytywow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?