Gdzie Ronaldo powiedział żę mają szanse na wygranie wszystkiego W TYM roku ?równie dobrze mają szanse wygrać wszystko za rok ;]
loozik panowie loozik święta idą a wy tu piszecie żę Ronaldo się podlizuje bo chce przejść do Barcy :D bez jaj... myślałem że na tej stronie jest troche więcej poważnych ludzi ale troche się przeliczyłem.
Nie mniej jednak pozdrawiam wszyskich kibiców którzy zachowali chociaż część racjonalnego myślenia i widzą że Cristiano to też normalny człowiek który doszedł do swej chwały poprzez ciężką prace!
Jeszcze raz Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku... i udanych GD :D
Komentarze
0
BAN
0
BAN
0
BAN
0
Gdzie Ronaldo powiedział żę mają szanse na wygranie wszystkiego W TYM roku ?równie dobrze mają szanse wygrać wszystko za rok ;]
loozik panowie loozik święta idą a wy tu piszecie żę Ronaldo się podlizuje bo chce przejść do Barcy :D bez jaj... myślałem że na tej stronie jest troche więcej poważnych ludzi ale troche się przeliczyłem.
Nie mniej jednak pozdrawiam wszyskich kibiców którzy zachowali chociaż część racjonalnego myślenia i widzą że Cristiano to też normalny człowiek który doszedł do swej chwały poprzez ciężką prace!
Jeszcze raz Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku... i udanych GD :D
0
nie, nie dostanie
0
na stronie realmadrid.pl będzie relacja tekstowa wszystkich chętnych zapraszam :-)
0
Jeżeli tak zagra Barcelona z ManUtd i nie będzie miałą takiego farta jak w tym meczu w którym nie zasłużyła na nic! to Man utd ich rozjedzie :)
0
barcelonista93 Toś pocisnął z tym składem
1.Casillas 2.Ramos 3.Heinze 4.Pepe-down 5.Salgado 6.Kaka 7.Van der Vaart 8.David Silva 9.C.Ronaldo 10.David Villa 11.Higuain
Ja bym bardziej typował
1.Casillas 2.Ramos 3.Javi Guerrero/Metzelder 4.Pepe-down(?) 5.Heinze 6.Kaka 7.Lass 8.Robben 9.C.Ronaldo/Ribery 10.David Villa 11.Higuain
Wygląda lepiej, ja tu widze 2 wychowanków + Higuain który poniekąd został "wypromowany"(jeżeli tak można powiedzieć;]) przez Real
czyli co? mam nadzieje że następna Liga będzie ciekawsza a final CL hiszpański :)
Pozdrawiam
0
Marzyć każdy może ;)
0
Zdjęcie casillasa w wszystkich newsa'ch to samo dalibyście inne chociażby z strony realu :>