2

Celta ostatni raz wygrała równy miesiąc temu (3:0 z Granadą), a od tego momentu zanotowała 6 porażek i jeden remis (stosunek bramek 14 straconych do 3 strzelonych). Mimo wszystko niewielka szansa, że ugrają coś więcej niż remis na Balaidos.

2

Jak mnie bawią te tłumaczenia! Ronaldo strzela, asystuje na zawołanie, śrubuje swoje rekordy, ale tutaj zawsze jest tłumaczenie, że Messi to nie ten poziom/kosmita/nie z tej ziemi/gigant/on nie tylko strzela ale i kreuje :-)
Złota Piłka? Messi wygrywa to nagle jest to najważniejsze wyróżnieni na tej ziemi, absolutny dowód geniuszu - Ronaldo wygrywa? Co z tego, że liczby miał nieziemskie, zdobył trofea - to oszustwo, skandal (escandalo - słowo upodobane przez katalońskie brukowce), farsa i "Perez posmarował". Żałosne.
Szkoda, że przemawia przez was taka hipokryzja i zawiść. Nikt nie rozstrzygnie kto jest lepszy - Ronaldo czy Messi, bo to gracze na tak niewyobrażalnym poziomie, że po prostu różnice się na tym etapie zacierają. Zalecam choć trochę obiektywizmu, szacunku dla rywala oraz tonowania swoich wypowiedzi.

0

Jaki biały rycerz? Mówisz o mnie? No to jesteś w dużym błędzie.

0

Jeszcze mój wykop się w to zaplątał :-( no ale rzeczywiście niezłą teraz stajnię zrobili :-)

0

Aktualnie najlepsza obrona w Lidze Mistrzów. Nikt nie może się z nimi równać.

0

W takiej katastrofalnej formie brak Bale'a to wzmocnienie Realu - na jego pozycji z powodzeniem może zagrać genialny wczoraj Asensio czy Lucas.

0

Jak auto ze Szwajcarii to bierz tylko powypadkowe. Szwajcarzy raczej wola sprzedać po średniej cenie auto i kupić sobie nowe niż naprawiać. Ponadto auta że Szwajcarii mają zazwyczaj najlepsze wersje wyposazeniowe, niewiele lat (3-4 to norma). Jedyne problemy z opłatami, transportem, ale jak się ma głowę do tego lub (jak ja) kumpla który siedzi w tym biznesie to spokojnie da się sprowadzić. Niestety, opłaty przewozowe są dość spore. No ale warto zwłaszcza, że samochody o wiele tańsze używane i uszkodzone.

0

Powinno być na CDA czy czymś w tym stylu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A za odbudowę pomnika władze zapłacą z kieszeni podatników...

0

No i mamy remis.

4

Szkoda tylko pająka w okienku bramki Villarrealu...

3

Kontuzja ręki w zespole szczypiornistów to coś całkiem naturalnego.

8

Piłka ręczna dzisiaj Barca : Villarreal!

0

Przy obecnym wyniku Barca spada na 3 miejsce tracąc 2 punkty do Sevilli oraz 6 do Realu Madryt, która ma jeden mecz rozegrany mniej.
Ktoś sprawdzi kiedy ostatnio Barcelona była na 3 miejscu w lidze?

2

Andre "mniej niż zero" Gomes

0

Wszystkie nasze strzały prosto w bramkarza....ile można? Kompletnie bez pomysłu.

0

Gol. 1:0. Tyle w temacie.

1

Szkoda tylko, że prosto w bramkarza, ale to już zawsze jakiś progres :-)

1

Siedem przechwytów zanotował Pique. Dla porównania najwięcej przechwytów w Villarrealu zanotował Bruno Soriano, dokładnie pięć.

3

Dystans przebiegnięty:
Villarreal 36,2km, Barcelona 34,8km.

0

Zarzuci ktoś linkiem do transmisji?

0

No łatwo nie będzie.

0

Jak najbardziej tak - ten facet już jest czołowym zawodnikiem w drugiej linii, a ma 20 lat i jeszcze kupę czasu na rozwój. Dla mnie będzie lepszy niż Pogba.

1

A który Ter Stegen?

3

6 punktów straty to jeszcze nie jest przepaść - nie bądźmy skrajnymi pesymistami. W zeszłym sezonie wszyscy wręczali w marcu mistrzostwo Barcelonie, gdy miała 12 pkt. przewagi nad Realem, a skończyło się na jednopunktowej przewadze w ostatniej kolejce.
To jest futbol - tutaj wszystko się może zdarzyć.

0

Umiejętnie rozegranie tego dwumeczu z Sevillą (rewanż w Copa Del Rey i mecz ligowy) na wyjeździe będzie kluczem do dalszych prognoz dotyczących Realu.

1

Inter już przegrywa. I patrząc na ich grę, to nie widzę szans na poprawę wyniku póki co, boki pomocy Udinese dzisiaj szaleją :-)

0

Szczerze powiedziawszy, to za kilka lat nikt nie będzie pamiętał kto zrobił to w sposób bardziej spektakularny, a wszyscy będą wiedzieli kto ustanowił nowy rekord. Zwłaszcza, że Realowi (39 meczów) brakuje już tylko kilku meczów do pobicia rekordu wszechczasów - Juventusu Antonio Conte (43 mecze bez porazki).

0

70 mln euro to akurat wcale nie taka wielka cena biorąc pod uwagę, że teraz piłkarze kosztują niebotyczne sumy - 100 czy 110 mln euro. Alli ma dopiero 20 lat, a już jest jedną z gwiazd Premier League i według mnie (a oglądam czasami mecze Tottenhamu) to jest jeden z najlepszych pijarzy nowego pokolenia i ma ogromny potencjał, by za 2-3 lata być niekwestionowanym liderem drugiej linii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?