RT19
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w jakim mieście jest ten mecz Argentyna Włochy?
0
Najlepszemu piłkarzowi od czasów Ronaldinho??? To jakaś prowokacja ze strony redakcji w celu sprawdzenia, czy czytamy cały artykuł?
0
A gdzie PAULO DYBALA?
0
Higuain szósty? Muller i Aubameyang są od niego lepsi
0
10 najlepszych:
1.Lionel Messi
2.Luis Suárez
3.Neymar
4.Cristiano Ronaldo
5. Antoine Griezmann
6.Robert Lewandowski
7.Paul Pogba
8. Kevin de Bruyne
9.Gareth Bale
10. Andres Iniesta
0
za dużo głupich strat, strasznie spaliśmy w obronie, a City to bezlitośnie wykorzystało, a to nie sypialnia...
0
jejku, ale zagraliśmy słabo... Druga połowa zdecydowanie dla City, a Messi przeczłapał całą drugą połowę.
2
WOW! BARÇA KONCERT! MESSI ZNÓW POKAZAŁ ŻE JEST BOGIEM FUTBOLU!!!
0
Leo Messi pewnie bierze na klatę ze 120 kg
0
Pewnie bierze na klatę za 120 kg
3
Ta jasne.... Gdybyś robił wszystko co w twojej mocy i dotarłbyś do trzeciego finału z reprezentacją i byś przegrał, też byś już nir wytrzymał i tak zrobił... Fala krytyki była tylko na Leo
0
Pierwsza "11" Argentyny na eliminacje: BR: Sergio Romero; OB: PO: Gabriel Mercado lub Pablo Zabaleta, ŚO: Ramiro Funes Mori, Nicolas Otamendi; POM: ŚPD: Javier Mascherano; ŚP: Matias Krannevitter, Javier Pastore; NAP: LS: Angel Di Maria, N: Sergio Aguero, PS: Lionel Messi
0
Ale następny turniej bez Higuaina. Partacz jak cholera. Nie wiem za co 94 miliony euro
2
Polska?? Max ćwierćfinał
0
Jest!!! Ogromnie się cieszę!!! Życzę Messiemu wygrania MŚ 2018 w Rosji, Copa America 2019 i Pucharu Konfederacji!!! NAPRZÓD ARGENTYNO!!! NAPRZÓD LEO MESSI!!!
0
Jak dla mnie Denis Suarez jest zbyt młody i zbyt mało pokazał aby dostać numer: "6"
0
Kurde: Szkoda że nie mamy prawdziwego klasowego Prawego Obrońcy... Douglas to słabiak który jak najszybciej powinien odejść a Aleix Vidal to tak naprawdę Prawy Pomocnik i próbuje się z niego zrobić Prawego Obrońcę, a Sergi Roberto jak dla mnie jak na prawą obronę jest za wolny
2
Douglas i Arda Turan powinni odejść. A Barça powinna odkupić z Arsenalu Hectora Bellerina
1
Nawet tak nie mów, musimy wygrać!
1
Barço, błagamy o gole!!!
0
Myślę, że najcięższe spotkanie byłoby z Bayernem.
0
Dziś mam urodziny, chciałbym z tej okazji manitę albo więcej. Xd
0
Munir i Sandro nie grają, bo jest genialne i niezbędne trio MSN!!!
0
Nie rozumiem postępowania Lucho. Bartra to zawodnik z przyszłością, powinien na niego stawiać, a nie na 33- letniego Jérémiego Mathieu.
0
Ale to zdjęcie w porę zrobili i wstawili...
0
Na samym początku sezonu, nasza obrona grała bardzo słabo i niepewnie. Ter Stegen bronił miernie i próbował bawić się w Neuera, tak samo było jak Bravo miał kontuzję, puszczał szmaty, ale obrona mu niepomagała.
0
Mathieu? Ponoć ostatnio był bez formy!
0
Copa America 2019?!?!
0
Powodzenia wielka legendo! Wszystkiego Xavi! Wróć do Barçy jako trener, a kto wie może jeszcze u nas pograsz!
Feliz Cumplé Xavi!!!!
0
Trzeba zrobić wszystko, żeby go zatrzymać!
Musimy mieć taki brylant, ale trzeba go wypożyczyć, aby cały czas grał w pierwszym składzie!!!