0

A w jakim mieście jest ten mecz Argentyna Włochy?

0

Najlepszemu piłkarzowi od czasów Ronaldinho??? To jakaś prowokacja ze strony redakcji w celu sprawdzenia, czy czytamy cały artykuł?

0

A gdzie PAULO DYBALA?

0

Higuain szósty? Muller i Aubameyang są od niego lepsi

0

10 najlepszych:
1.Lionel Messi
2.Luis Suárez
3.Neymar
4.Cristiano Ronaldo
5. Antoine Griezmann
6.Robert Lewandowski
7.Paul Pogba
8. Kevin de Bruyne
9.Gareth Bale
10. Andres Iniesta

0

za dużo głupich strat, strasznie spaliśmy w obronie, a City to bezlitośnie wykorzystało, a to nie sypialnia...

0

jejku, ale zagraliśmy słabo... Druga połowa zdecydowanie dla City, a Messi przeczłapał całą drugą połowę.

2

WOW! BARÇA KONCERT! MESSI ZNÓW POKAZAŁ ŻE JEST BOGIEM FUTBOLU!!!

0

Leo Messi pewnie bierze na klatę ze 120 kg

0

Pewnie bierze na klatę za 120 kg

3

Ta jasne.... Gdybyś robił wszystko co w twojej mocy i dotarłbyś do trzeciego finału z reprezentacją i byś przegrał, też byś już nir wytrzymał i tak zrobił... Fala krytyki była tylko na Leo

0

Pierwsza "11" Argentyny na eliminacje: BR: Sergio Romero; OB: PO: Gabriel Mercado lub Pablo Zabaleta, ŚO: Ramiro Funes Mori, Nicolas Otamendi; POM: ŚPD: Javier Mascherano; ŚP: Matias Krannevitter, Javier Pastore; NAP: LS: Angel Di Maria, N: Sergio Aguero, PS: Lionel Messi

0

Ale następny turniej bez Higuaina. Partacz jak cholera. Nie wiem za co 94 miliony euro

2

Polska?? Max ćwierćfinał

0

Jest!!! Ogromnie się cieszę!!! Życzę Messiemu wygrania MŚ 2018 w Rosji, Copa America 2019 i Pucharu Konfederacji!!! NAPRZÓD ARGENTYNO!!! NAPRZÓD LEO MESSI!!!

0

Jak dla mnie Denis Suarez jest zbyt młody i zbyt mało pokazał aby dostać numer: "6"

0

Kurde: Szkoda że nie mamy prawdziwego klasowego Prawego Obrońcy... Douglas to słabiak który jak najszybciej powinien odejść a Aleix Vidal to tak naprawdę Prawy Pomocnik i próbuje się z niego zrobić Prawego Obrońcę, a Sergi Roberto jak dla mnie jak na prawą obronę jest za wolny

2

Douglas i Arda Turan powinni odejść. A Barça powinna odkupić z Arsenalu Hectora Bellerina

1

Nawet tak nie mów, musimy wygrać!

1

Barço, błagamy o gole!!!

0

Myślę, że najcięższe spotkanie byłoby z Bayernem.

0

Dziś mam urodziny, chciałbym z tej okazji manitę albo więcej. Xd

0

Munir i Sandro nie grają, bo jest genialne i niezbędne trio MSN!!!

0

Nie rozumiem postępowania Lucho. Bartra to zawodnik z przyszłością, powinien na niego stawiać, a nie na 33- letniego Jérémiego Mathieu.

0

Ale to zdjęcie w porę zrobili i wstawili...

0

Na samym początku sezonu, nasza obrona grała bardzo słabo i niepewnie. Ter Stegen bronił miernie i próbował bawić się w Neuera, tak samo było jak Bravo miał kontuzję, puszczał szmaty, ale obrona mu niepomagała.

0

Mathieu? Ponoć ostatnio był bez formy!

0

Copa America 2019?!?!

0

Powodzenia wielka legendo! Wszystkiego Xavi! Wróć do Barçy jako trener, a kto wie może jeszcze u nas pograsz!
Feliz Cumplé Xavi!!!!

0

Trzeba zrobić wszystko, żeby go zatrzymać!
Musimy mieć taki brylant, ale trzeba go wypożyczyć, aby cały czas grał w pierwszym składzie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?