R_d_K
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A to wszystko po zerwaniu więzadeł w kolanie.
0
2 słowa: Puyol Pique.
dobranoc
0
Za ten ROK na pewno zasłużył Xavi i to bez dwóch zdań wg. mnie. Od kilku sezonów grał na wysokim poziomie, ale to w zeszłym roku wiele osób dostrzegło jak wiele wnosi do drużyn ( Barca,Hiszpania ) swoim spokojem, przeglądame pola no i oczywiście... podaniem.
0
Jak dla mnie nie wygląda to kolorowo.
0
cracker
uważam, że dobrze zrobili sprzedając Kakę skoro ostatnio coraz mniej mu było po drodze z Milanem, tym bardziej, że sprzedali go za dobrą kasę, ale opowiadanie teraz jak to bardzo Perez destabilizuje rynek zakupami za tak duże pieniądze zakrawa na hipokryzję. Swoją drogą jak już wspomniano kilkukrotnie- najbardziej Perez zdestabilizował rynek... sobie.
0
Sprzedając Kakę za taką, a nie inną cenę, chcieli pewnie rynek ustabilizować.
0
Stwierdzam, że paradoksalnie gigantyczne, ponad 200 milionowe zakupy Florentino Pereza przysporzyły czytleników portalowi fcbarca.com. Jeszcze 2 miesiące temu gdy Barca święciła największe tryumfy w swojej historii w komentarzach nie pojawiał się ani jeden fan Realu, teraz jest ich zatrzęsienie. Pytanie jest jedno: w jakim celu ?
0
Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat. Świetnie się rozwinął i dojrzał piłkarsko.
0
Ja się aż tak bardzo nie obawiam o nagłą zwyżkę cen, aktualnie najlepsi piłkarze za dużą kasę, mogą iść jedynie do Realu, czasy gdy Chelsea szastała kasą minęły, Romkowi kasy ubywa i już tyle pakować w The Blues nie chce. do Man City żaden szanujący się gracz ze światowej czołówki nie pójdzie, Liverpool to samo, w Arsenalu też nie będzie rewolucji. Inter nie wykonał ostatnio żadnego spektakularnego transferu. Juve dochodzi jeszcze do siebie po banicji w Serie B, Milan ma kryzys, Liverpool to samo, w Arsenalu też nie będzie rewolucji. Barca ma swoją politykę transferową, prezesi klubów wiedzą, że za wielką kase kupuje aktualnie tylko Real.
0
waffel
z tą galaktycznością Barcelony bym nie przesadzał, ilu wychowanków gra w Dumie Katalonii i jaką ważną rolę w niej odgrywają.
0
Moim zdaniem następny sezon będzie dla Pepa kolejnym, może nawet trudniejszym sprawdzianem: jak zmobilizować piłkarzy, do takiej samej walki jak w minionum sezonie 2008/09.
0
Off topic: W komentarzach pojawiła się kwestia Superpucharu Hiszpanii, czy ktoś mógłby mi nakreślić jak będzie to wyglądało w przypadku gdy Barca wygrała i ligę i puchar ?
0
MatiSz: to, że nie kupiono wówczas Beckhama wyszło nam chyba na dobre bo przyszedł Ronaldinho, który osiągnął u nas apogeum swoich możliwości i dał nam sporo radości. Także nie jest to wpadka. Co do tematu, uważam iż generalnie praca Tixiego jest pozytywna.
0
Moim zdaniem Valdes i Casillas prezentują zbliżony poziom, z lekką przewagą tego drugiego. Lecz talent Ikera łatwiej dostrzec na tle momentami, stosunkowo słabo grającej drużyny Realu. Victor ma w tym sezonie mniej okazji do wykazania się umiejętnościami. jego błędy są szeroko komentowane ponieważ pare popełnionych wcześniej było dość ''efektownych". Osobiście pamiętam jak prezentował się Valdes w zeszłym sezonie na tle słabo- jak na swoje możliwości- grającej Barcy i wiem, że w zeszłym sezonie to ON uratował Barce wiele razy od blamażu.
0
Jeśli Barca i bayern nie trafią na siebie, to są w stanie powalczyć z angielskimi drużynami.
0
Ciekawe o ile chce podwyższyć sswoje dochody w Interze...
0
Prosiłbym jakąś kompetentną osobę o podanie mi namiarów na wyniki jakichś analiz dotyczących ,,braku nabojów i wystrzelania się". Ewentualnie proszę o podanie metod prowadzenia takich badań oraz symptomów oznajmujących taki stan duszy/psychiczny/fizyczny/emocjonalny...itd.
0
Kto by się spodziewał, że po dwóch nieudanych sezonach, z nowym, młodym i niedoświadczonym trenerem, Barca zacznie bić wszystkie możliwe rekordy i będzie pisać złotymi zgłoskami najnowszą historię klubu.
0
Moim zdaniem po raz kolejn Chelsea.
0
Czy tylko ja doświadczam deja vu ?
0
masq
0
W zeszłym sezonie tylu mieliśmy tu na forum wyśmienitych gości w postaci ''kibiców'' realu, a jak są w kryzysie to jakoś omijają naszą stronę, a szkoda bo miło byłoby porozmawiać.
0
Co do ostatniego komentarza robo- taki Michał Pol na swoim blogu stwierdził że mecz Legia- Wisła był dla niego ciekawszy niż Chelsea- L'pool to znaczy, że są jeszcze w tym narodzie optymiści. A co do sprawy poruszonej tu w komentarzach to niestety na miodowej 1 ciągle trwa komuna, i to jest smutna prawda, wątpię, że komukolwiek tam ( z własnego wyboru bądź nie ) leży na sercu dobro polskiej piłki. Tam raczej każdy mysli o sobie i o tym, aby ''środowisko" go akceptowało. Potrzeba jeszcze paru pokoleń, zanim odejdzie całe to ''towarzystwo". Wtedy moze zaczniemy iść do przodu w kwestii football'u.
0
Ale mnie ta zmiana zaskoczyła, pozytywnie oczywiście. Gratuluję Redakcji i dziękuję za trud włożony w prowadzenie portalu.
0
Cieszy fakt, że gole zdobywali wychowankowie.
0
Dość regularnie pojawia się news o tym piłkarzu, z takim tytułem.
0
Podoba się wszystko, jeśli chodzi o to co dla mnie jest istotne to w kolejności: długość, jakość, waga.
0
hustler
popieram w 100%, nic dodać, nic ująć
0
wujo444
mam to samo skojarzenie- trzeci bliźniak
0
sciah:
pod czyt. prawie ;)