RaczejNic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2014
Konin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już chyba znamy główny powód odejścia... Pewnie bał się, że będzie coraz gorzej.
0
Nie ma to jak być prezydentem kilka miesięcy, bo widzę, że Pan na 30 pozycji nawet rok nie był ; d
0
I później tacy ludzie wchodzą na stronę i chwalą się ile to oni już lat kibicują Barcelonie...
0
Widać jakie dzieciaki siedzą na tej stronie... Żeby nie potrafić napisać nazwiska prezydenta swojego klubu... Boże...
0
Jak się patrzy na pożegnania, to zawsze trochę przykro, nieważne kto odchodzi. Mimo wszystko powodzenia mu życzę i zobaczymy co dalej.
0
Wspomnienia o golach Ronaldinho czy golach Messiego w Romie i Londynie...
0
Odchodzi, bo już słychać, że wspomina te 4 lata w Barcelonie.
0
Bardzo fajna konferencja. Nic się nie dzieje.
0
Chyba nic.
0
Jutro ta konferencja czy wczoraj ?
0
Okej :)
0
Nooooo... Ja dzisiaj wstaje 7:30 i same standardowe newsy. Potem budzę się 12:30, a tu zaczyna się jazda z Rosellem ;>
0
I gdzie ta konferencja ? Tam jakieś dwa typy tylko gadają...
0
0
Zgadzam się.
0
Wczoraj ?
0
Ta... Albo Martino nie umie sie wypowiadać ; d
0
Nie masz wyboru...
0
To bardziej.
0
0
Boże... Zagrał kilka meczy z ogórkami, strzelił bramkę i nagle powrót wielkiego Pique ! Haha... Przyjdzie mecz z City i zaraz będzie jazda, a to Shakira mu nie dała, bo potyka się o swoje nogi i tak dalej.
0
Jeśli to 97 milionów jest niby wyssane z palca to dlaczego Barcelona nie złoży skargi do sądu ? Coś musi być na rzeczy.
0
Jesteście żałośni, jak możecie popierać tego oszusta... Ale co ja się dziwie - jaki klub tacy kibice.
0
Rosell wypad.
0
Czyli coś jest na rzeczy i transfer nie jest do końca czysty. Bo dla przykładu Real jakoś nie ma takich problemów z Bale'em.
0
Na zewnątrz całkiem, ale wewnątrz nic nowego oprocz dachu nad kibicami
0
Ich rankingi są śmieszne.
0
Widocznie sama ma coś za uszami.
0
Tylko winny sie tłumaczy.
0
A nad czym tu pracować... Mówią, że to sciema i tyle.