0

To już chyba znamy główny powód odejścia... Pewnie bał się, że będzie coraz gorzej.

0

Nie ma to jak być prezydentem kilka miesięcy, bo widzę, że Pan na 30 pozycji nawet rok nie był ; d

0

I później tacy ludzie wchodzą na stronę i chwalą się ile to oni już lat kibicują Barcelonie...

0

Widać jakie dzieciaki siedzą na tej stronie... Żeby nie potrafić napisać nazwiska prezydenta swojego klubu... Boże...

0

Jak się patrzy na pożegnania, to zawsze trochę przykro, nieważne kto odchodzi. Mimo wszystko powodzenia mu życzę i zobaczymy co dalej.

0

Wspomnienia o golach Ronaldinho czy golach Messiego w Romie i Londynie...

0

Odchodzi, bo już słychać, że wspomina te 4 lata w Barcelonie.

0

Bardzo fajna konferencja. Nic się nie dzieje.

0

Chyba nic.

0

Jutro ta konferencja czy wczoraj ?

0

Okej :)

0

Nooooo... Ja dzisiaj wstaje 7:30 i same standardowe newsy. Potem budzę się 12:30, a tu zaczyna się jazda z Rosellem ;>

0

I gdzie ta konferencja ? Tam jakieś dwa typy tylko gadają...

0

0

Zgadzam się.

0

Wczoraj ?

0

Ta... Albo Martino nie umie sie wypowiadać ; d

0

Nie masz wyboru...

0


To bardziej.

0

0

Boże... Zagrał kilka meczy z ogórkami, strzelił bramkę i nagle powrót wielkiego Pique ! Haha... Przyjdzie mecz z City i zaraz będzie jazda, a to Shakira mu nie dała, bo potyka się o swoje nogi i tak dalej.

0

Jeśli to 97 milionów jest niby wyssane z palca to dlaczego Barcelona nie złoży skargi do sądu ? Coś musi być na rzeczy.

0

Jesteście żałośni, jak możecie popierać tego oszusta... Ale co ja się dziwie - jaki klub tacy kibice.

0

Rosell wypad.

0

Czyli coś jest na rzeczy i transfer nie jest do końca czysty. Bo dla przykładu Real jakoś nie ma takich problemów z Bale'em.

0

Na zewnątrz całkiem, ale wewnątrz nic nowego oprocz dachu nad kibicami

0

Ich rankingi są śmieszne.

0

Widocznie sama ma coś za uszami.

0

Tylko winny sie tłumaczy.

0

A nad czym tu pracować... Mówią, że to sciema i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?