No właśnie gringo1989 jak można podawać zmiany przed meczem.Za dużo fify:) Ogólnie postawiłbym na Cáceresa w obronie i Toure w pomocy.Pep na początku mi odpowiadła ale teraz za dużo roszad w skladzie robi.Młodzi np. Pedro maja jeszcze czas na granie a przecież mamy gudiego który napewno dobrze by się sprawdził
No właśnie gringo1989 jak można podawać zmiany przed meczem.Za dużo fify:) Ogólnie postawiłbym na Cáceresa w obronie i Toure w pomocy.Pep na początku mi odpowiadła ale teraz za dużo roszad w skladzie robi.Młodzi np. Pedro maja jeszcze czas na granie a przecież mamy gudiego który napewno dobrze by się sprawdził
Komentarze
0
Messi2009 napisałeś ,że messi ma 4 gole w Lidze Mistrzów A Ronaldo 0
złota piłka będzie przyznawana za sezon ubiegły czyli 2007/2008 wtedy to ronaldo nastrzelał więcej bramek.
Szczerze życzę Messiemu wygranej ale będzie to ciężkie
0
No właśnie gringo1989 jak można podawać zmiany przed meczem.Za dużo fify:) Ogólnie postawiłbym na Cáceresa w obronie i Toure w pomocy.Pep na początku mi odpowiadła ale teraz za dużo roszad w skladzie robi.Młodzi np. Pedro maja jeszcze czas na granie a przecież mamy gudiego który napewno dobrze by się sprawdził
0
Długo nad nim myślałem:)
0
Długo nad nim myślałem:)
0
No właśnie gringo1989 jak można podawać zmiany przed meczem.Za dużo fify:) Ogólnie postawiłbym na Cáceresa w obronie i Toure w pomocy.Pep na początku mi odpowiadła ale teraz za dużo roszad w skladzie robi.Młodzi np. Pedro maja jeszcze czas na granie a przecież mamy gudiego który napewno dobrze by się sprawdził
0
Messi2009 napisałeś ,że messi ma 4 gole w Lidze Mistrzów A Ronaldo 0
złota piłka będzie przyznawana za sezon ubiegły czyli 2007/2008 wtedy to ronaldo nastrzelał więcej bramek.
Szczerze życzę Messiemu wygranej ale będzie to ciężkie