0

Jeżeli dziś nie podpisze z Londynem to kto wie :) to było by wzmocnienie

0

Podobno Mahrez jest w Barcelonie.

0

Barcelona chciałaby zatrzymać obu piłkarzy, jednak ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie do nich.

Czytaj ze zrozumieniem.

0

Znowu wypuścimy taki talent a po 2 latach będziemy starali się go odzyskać za dwukrotnie wyższą cenę . Szukają pieniędzy chyba nie tam gdzie trzeba.

0

Nie zapominajmy o Tello . Ten sezon jest najlepszym w jego wykonaniu. Moim zdaniem powinien dużo więcej przebywać na boisku. A gdyby tak na skrzydłach ustawić Cristiana i Neymara w wyjściowej 11 ?

0

Płakać mi się chce po tym meczu . Nadzieja umiera ostatnie VeB :( !!!

0

Moim zdaniem w obecnej sytuacji mamy inne priorytety niż kupowanie kolejnego napastnika. Wolałbym gdyby klub zainwestował w klasowego bramkarza bądź stopera.

0

Szczerze byłem pewny ze wejdzie Villa . W jednym momencie było pokazane jak się rozgrzewa a tu Sergio . Bardzo mnie to zdziwiło bo sygnalizowało to że Tito chce utrzymać tylko jedno bramkową przewagę , która przy ofensywnej grze Valencii w drugiej połowie była niezwykle zagrożona . No ale to nie ja kieruję tym zespołem tylko trener :)

0

Pytanie czy będzie pasował do układanki i czy się jej podporządkuje.

0

To jest przeróbka ;) Orginał to Bon Jovi - Livin' On A Prayer ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?