Niech Ney jak najszybciej zmieni klub ,widzę tego chłopaka w Anglii tam gdzie się nie klepie tylko szybko gra, w Barcelonie swoje zrobił.Dla piękna futbolu idź chłopie na wyspy!!!
W końcu głos rozsądku na tym forum ,ja nie jestem fanatykiem ale kibicuję Barcelonie i w pełni popieram twoje zdanie, Barca w 3 meczach straciła prawie tyle samo bramek co Legia "tez w 3meczach następujących po sobie w LM jakby ktoś nie zrozumiał ".Barca nie jest już hegemonem Real i Juve mają ławkę i to jest największa różnica .
Messi ciągnie jak może ,Ney ewidentnie boi się kartki nie ryzykuje tyle co zawsze, Suarez sam nie pogra a Iniesta w środku nie ma z kim grać do przodu, za to Juve jest kompletne w każdej formacji wynik w pełni sprawiedliwy
Juve po mistrzowsku odcina napastników ich gra to majstersztyk nie trzeba mieć piłki 70% żeby zdominować mecz Lucho może się uczyć od Alegriego Barca musi ryzykować bo Juve w rewanżu nie da się ograć do zera
"Klasę zawodnika ocenia się wtedy , kiedy się nie układa gra i musi sam coś zdziałać" popatrz jeszcze raz na rewanż z PSG a potem przeczytaj swój komentarz
Widzisz kolego a ja uważam ze Ty się mylisz i obecnie Neymar przeskoczył i Ronaldo i Messiego chłopak jest liderem i w klubie i reprezentacji,mecz z PSG dobitnie udowodnił ze nie boi się brać presji na siebie i gra i wierzy do końca ,czego Messiemu zaczyna brakować
Komentarze jak z przedszkola "sędzia opłacany przez Madryt " itd.a to przecież bardziej skrzywdził Atletico nie Barce druga sprawa jakby to któryś z piłkarzy Atletico tak wszedł w Suareza to ten by 10 minut umierał na boisku ,ludzie nie świrujcie Barca z bólem ale wygrała przy pomocy sędziego,jak dzieci Macierewicza wszędzie widzicie spisek
Niby dlaczego Messi??taki Neymar może nie strzela tyle co Messi ale po ilu faulach na nim były rzuty karne bądź wolne zamienione na gole bądź żółte kartki na obrońcach którzy musieli potem grać ostrożniej i dochodzi do tego wiara niczym w Angielskim futbolu ze dopóki piłka w grze to wszystko możliwe patrz przykład meczu z PSG i dotego gra w reprezentacji ,nie odbierałabym Neymarowi tak pochopnie szans na ZP
Komentarze
0
1
Niech Ney jak najszybciej zmieni klub ,widzę tego chłopaka w Anglii tam gdzie się nie klepie tylko szybko gra, w Barcelonie swoje zrobił.Dla piękna futbolu idź chłopie na wyspy!!!
0
W końcu głos rozsądku na tym forum ,ja nie jestem fanatykiem ale kibicuję Barcelonie i w pełni popieram twoje zdanie, Barca w 3 meczach straciła prawie tyle samo bramek co Legia "tez w 3meczach następujących po sobie w LM jakby ktoś nie zrozumiał ".Barca nie jest już hegemonem Real i Juve mają ławkę i to jest największa różnica .
1
Messi ciągnie jak może ,Ney ewidentnie boi się kartki nie ryzykuje tyle co zawsze, Suarez sam nie pogra a Iniesta w środku nie ma z kim grać do przodu, za to Juve jest kompletne w każdej formacji wynik w pełni sprawiedliwy
0
Juve po mistrzowsku odcina napastników ich gra to majstersztyk nie trzeba mieć piłki 70% żeby zdominować mecz Lucho może się uczyć od Alegriego Barca musi ryzykować bo Juve w rewanżu nie da się ograć do zera
17
"Klasę zawodnika ocenia się wtedy , kiedy się nie układa gra i musi sam coś zdziałać" popatrz jeszcze raz na rewanż z PSG a potem przeczytaj swój komentarz
17
Widzisz kolego a ja uważam ze Ty się mylisz i obecnie Neymar przeskoczył i Ronaldo i Messiego chłopak jest liderem i w klubie i reprezentacji,mecz z PSG dobitnie udowodnił ze nie boi się brać presji na siebie i gra i wierzy do końca ,czego Messiemu zaczyna brakować
14
Komentarze jak z przedszkola "sędzia opłacany przez Madryt " itd.a to przecież bardziej skrzywdził Atletico nie Barce druga sprawa jakby to któryś z piłkarzy Atletico tak wszedł w Suareza to ten by 10 minut umierał na boisku ,ludzie nie świrujcie Barca z bólem ale wygrała przy pomocy sędziego,jak dzieci Macierewicza wszędzie widzicie spisek
11
Niby dlaczego Messi??taki Neymar może nie strzela tyle co Messi ale po ilu faulach na nim były rzuty karne bądź wolne zamienione na gole bądź żółte kartki na obrońcach którzy musieli potem grać ostrożniej i dochodzi do tego wiara niczym w Angielskim futbolu ze dopóki piłka w grze to wszystko możliwe patrz przykład meczu z PSG i dotego gra w reprezentacji ,nie odbierałabym Neymarowi tak pochopnie szans na ZP
9
Neymara 5,Stegen 5 ,reszta nie grała więc nie ma komu już wystawiać ocen