0

a mi się udało złapać seeda.

Za 2 lata i 20 tygodni będzie ;)

0

Byłbym niezwykle wdzięczny jakby ktoś wrzucił to na innych serwer ;)

0

Ksanti, Radzialinho

No tak... czyli wy wiecie lepiej od Guardioli co nam potrzeba, tak?

Myślę, że on wie to najlepiej i trzeba mu zaufać.

0

Rafalx160: Mistrzostwo? Nie dla Realu, tak dla Barcy.

0

Ah ten Pele. Człowiek, który bał wyjechać do Europy ;)

Jego sprawa.

0

Jarek1234

nowy Dinho ;)

0

Pięknie jest gromić real w każdej dyscyplinie.

0

Za Ronaldo - Robben, a za Alonso - Sneijder.

0

jak zawsze.

0

Dla mnie Valdes z rok na rok jest coraz lepszym bramkarzem. I nie raz to właśnie jemu należałoby się miejsce w 11 Hiszpanii. Jest już blisko poziomu Casillasa a w dodatku w ostatnich latach on nie ma gorszych momentów w przeciwieństwie do Ikera.

0

I to jest skromność, a nie styl Mourinho, Ronaldo czy nawet Sneijdera.

0

sie chłopak zestresował na prezentacji ;)

0

Piąteczka nie których wciąż boli.

0

Zawodnik na poziomie hym... Cassano.

Wielki talent, ale to nie wystarczy by być wielkim graczem.

0

Xavi mnie dzis zawodzi. Ale takiemu graczowi wszytko się wybacza ;)

0

a to dobra. 5-0 i się nie obawia ?

Może i prawda. Oni się nie obawiają... oni srają w gacie na nasz widok ;)

0

Pique - Puyol

Iniesta - Xavi

Messi - Villa

3 Najlepsze duety na świecie na swoich pozycjach.

0

yhy, na sto porocent.

0

Ice-X

Kwestia jest taka, że niech sobie będą. Zdecydowanie bardziej wole by mój klub był na szczycie i miał kupe sezonowców niż na odwrót. I jakby nie patrzec taka grupa co rok przynosi dodatkowe zyski klubowi ;)

0

Ice-X

E tam, sezonowcy. Sformułowanie to zostało wymyślone właśnie przez takich ludzi.

Mi to wisi czy u nas 99% sezonowców jest czy u was. Co mi do tego. Ich sprawa. Ja się interesuję moim ukochanym klubem, a nie grupka ludzi.

0

Kwestia jest taka. Z pucharów my nic nie mamy, za to podziwianie futbolu Barcy to rozkosz. Właśnie dlatego to co prezentuje Real jest obrzydliwe.

Piątka.

0

blancos

A jak myślisz, jakby Real wygrał 5-0 z Barcą to byście nie pisali wszędzie Piąteczka >? By było tego jeszcze więcej.

0

Ależ Real gra żenujący futbol. Ale liga jest na tyle słaba, że nawet z takim żenującym futbolem można wygrywać.

0

wyniki nie ważne. Ważne, że chłopaki się ogrywają.

0

Jasne, że możecie. Każdy ma taką możliwość. Ale oby wam, tak jak wielu innym to się nie udało.

0

Inter albo Lyon.

0

Problemem Sneijdera jest to, że od Lipca o nim w mediach nie ma ani słowa. Zniknął. Widać Benitez zna się na niszczeniu zawodników.

0

Pyrzo, mam to samo.

Złoty but, król strzelców LM, król strzelców La Liga, Półfinał LM, Wgrana La Liga. To mało ?

To jest geniusz. Nie ma lepszego na świecie. Oczywiście najbardziej słusznie było by dać złotą piłkę Xaviemu, ale nie można zapominać o Messim.

0

Wole Inter :) Ale Arsenal nie pogardzę. Messi !

0

zadrosc sie ujawnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?