Rafalx160
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Szczecin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a mi się udało złapać seeda.
Za 2 lata i 20 tygodni będzie ;)
0
Byłbym niezwykle wdzięczny jakby ktoś wrzucił to na innych serwer ;)
0
Ksanti, Radzialinho
No tak... czyli wy wiecie lepiej od Guardioli co nam potrzeba, tak?
Myślę, że on wie to najlepiej i trzeba mu zaufać.
0
Rafalx160: Mistrzostwo? Nie dla Realu, tak dla Barcy.
0
Ah ten Pele. Człowiek, który bał wyjechać do Europy ;)
Jego sprawa.
0
Jarek1234
nowy Dinho ;)
0
Pięknie jest gromić real w każdej dyscyplinie.
0
Za Ronaldo - Robben, a za Alonso - Sneijder.
0
jak zawsze.
0
Dla mnie Valdes z rok na rok jest coraz lepszym bramkarzem. I nie raz to właśnie jemu należałoby się miejsce w 11 Hiszpanii. Jest już blisko poziomu Casillasa a w dodatku w ostatnich latach on nie ma gorszych momentów w przeciwieństwie do Ikera.
0
I to jest skromność, a nie styl Mourinho, Ronaldo czy nawet Sneijdera.
0
sie chłopak zestresował na prezentacji ;)
0
Piąteczka nie których wciąż boli.
0
Zawodnik na poziomie hym... Cassano.
Wielki talent, ale to nie wystarczy by być wielkim graczem.
0
Xavi mnie dzis zawodzi. Ale takiemu graczowi wszytko się wybacza ;)
0
a to dobra. 5-0 i się nie obawia ?
Może i prawda. Oni się nie obawiają... oni srają w gacie na nasz widok ;)
0
Pique - Puyol
Iniesta - Xavi
Messi - Villa
3 Najlepsze duety na świecie na swoich pozycjach.
0
yhy, na sto porocent.
0
Ice-X
Kwestia jest taka, że niech sobie będą. Zdecydowanie bardziej wole by mój klub był na szczycie i miał kupe sezonowców niż na odwrót. I jakby nie patrzec taka grupa co rok przynosi dodatkowe zyski klubowi ;)
0
Ice-X
E tam, sezonowcy. Sformułowanie to zostało wymyślone właśnie przez takich ludzi.
Mi to wisi czy u nas 99% sezonowców jest czy u was. Co mi do tego. Ich sprawa. Ja się interesuję moim ukochanym klubem, a nie grupka ludzi.
0
Kwestia jest taka. Z pucharów my nic nie mamy, za to podziwianie futbolu Barcy to rozkosz. Właśnie dlatego to co prezentuje Real jest obrzydliwe.
Piątka.
0
blancos
A jak myślisz, jakby Real wygrał 5-0 z Barcą to byście nie pisali wszędzie Piąteczka >? By było tego jeszcze więcej.
0
Ależ Real gra żenujący futbol. Ale liga jest na tyle słaba, że nawet z takim żenującym futbolem można wygrywać.
0
wyniki nie ważne. Ważne, że chłopaki się ogrywają.
0
Jasne, że możecie. Każdy ma taką możliwość. Ale oby wam, tak jak wielu innym to się nie udało.
0
Inter albo Lyon.
0
Problemem Sneijdera jest to, że od Lipca o nim w mediach nie ma ani słowa. Zniknął. Widać Benitez zna się na niszczeniu zawodników.
0
Pyrzo, mam to samo.
Złoty but, król strzelców LM, król strzelców La Liga, Półfinał LM, Wgrana La Liga. To mało ?
To jest geniusz. Nie ma lepszego na świecie. Oczywiście najbardziej słusznie było by dać złotą piłkę Xaviemu, ale nie można zapominać o Messim.
0
Wole Inter :) Ale Arsenal nie pogardzę. Messi !
0
zadrosc sie ujawnia.